Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ooo önce açılış sonra halısaha maçı, güzel olacak c.tesi ;)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 21:30:36
ooo önce açılış sonra halısaha maçı, güzel olacak c.tesi ;)

Buradan Edmontdante'ye, Samsuni'ye ve Maraton'a sesleniyorum, cumartesi geceki maça Ece Gürsel'i de getirin. Hazır forması da varken oynasın kadıncağız...

Kabul edenler, tahta kaldırsın aman el kaldırsın :)

supernatural_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:32:40
Buradan Edmontdante'ye, Samsuni'ye ve Maraton'a sesleniyorum, cumartesi geceki maça Ece Gürsel'i de getirin. Hazır forması da varken oynasın kadıncağız...

ooooooooo tam bombaaaa:))))ben tahtayı kaldrdm valla:))

Turuncu

Sercan

Acaba erciyesle Errea firması sponsor olduğu için mi maç yapıoruz??Yani Galip Asal sponsor olmuş olabilir mi bu gece için??

**KaR6**

bence  de yuksek ihtimal errea sponsorlugunda bir gece olacak, defileyi de kulup hazırlamadı heralde!

Ollivanders

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 11 Ağustos 2009, 21:33:41
ooooooooo tam bombaaaa:))))ben tahtayı kaldrdm valla:))

olum emre yavas :) cayı dokersin

supernatural_55

berusa55

11 Ağustos 2009, 21:57:54 #68 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 21:59:55 berusa55
***Bu arada arkadaşlar ard arda yazdığınız mesajlarda birbirinizden alıntı yapmanıza gerek yok.

vanlioglu

domates kaşar yok yemeye defileyle girioz sezona :D bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :D

red_white

biri hadisemi dedi :D ozaman geliyorum açılışa D:D

emre

o zman derler madem biliyorsun g..nün huyunu niye içtin turşu suyunu!!

eLLis

Neyse para bizden çıkmıyosa sorun yok  :)

Adriana Lima gelsin >:(

vanlioglu

Alıntı yapılan: emre55 - 11 Ağustos 2009, 22:02:26
o zman derler madem biliyorsun g..nün huyunu niye içtin turşu suyunu!!
:D :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Ağustos 2009, 21:59:59
Abi sen konuya daha hakimsindir eminim ama , yaz sezonunda yazlık yerlerde sahneye çıkan bir İzel , attığı adım yaptığı soytarılık para olan Faik , sonuçta mankenler de orta halliler az paraya gelmezler , hepsinin toplamı 50.000 tl eder gibi ..

Ücreti tam olarak bilmiyorum ama söylenen öyle uçuk bir fiyat olmadığı ve Samsunspor'un kasasından birşey çıkmadığı yönünde. 50.000 lira için kampa gidemeyen bir takıma zaten zul olur öyle bir gece. Adeta içmeye ayranmımız yokken hesabı...

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:32:40

:)