SAMSUNSPOR 0-0 Kayserispor

Başlatan kadir55ist, 22 Mart 2006, 00:05:58

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "dr_ahmet"Ancak bu Cenk değilmiydi, iddaa oynadığı için İsmail Uyanık tarafından takımdan uzaklaştırılan

Sevgili Ahmet biri diyor Cenk Iddaa oynadi Uyanik takimdan gonderdi. Biri diyor Ertugrul onu istemedi ve gonderdi. Bazilarina gore Samsunsporun ekonomik sikintilari yuzunden gonderildi diger 4 futbolcu ile birlikte.

Simdi biz neye hangisine inanalim. Bu kulup kapali kutu gibi yonetildigi icin halktan koptu zaten. Neyin dogru oldugunu neye inanacagimi bilmiyorum ve bazen bu futbolculari uzaklastirdiklarinda Ertugrul´u bahane gosterdiklerini bile dusunmuyor degilim. Gercegi aciklayamadiklari icin Ertugrul ile anlasamiyorlardi denilmis olabilir.

Sakip Ozberk Samsunspordan ayrilirken agliyordu. Kulubumuzde sadece bir kac ay gorev almis biri takimdan ayrilirken agliyorsa bunun altinda birseyler yatmalidir degilmi. Ozberkde ozaman bazi seyleri aciklayamam etik olmaz demisti ama bu kulupden ayrildigim icin cok uzgunum ama bir gun mutlaka donecegim demisti. Simdi yine diyebiliriz oglunu yardimci antrenor istiyordu ama kulup Ertugrulda diretiyordu. Koskoca adam bunun icinmi aglayacak kulupten ayrilirken. Bukadar basit olamaz bu aciklamalar sadece kamuoyuna yani bizlere taraftarlara aciklama yapmak zorunda olduklari icin soylenen seylerdir.

south_london

cenk'in samsunspordan gitme sebebi ertuğruldur iddaa olayları yalan.ertuğrulun ego tatmini yüzünden gitti cenk.

dr_ahmet

Değerli dostum amsterdamlı. Kusura bakma ismini bilmediğim için böyle yazdım. Dediklerine bende canı gönülden katılıyorum. İlaveten şunu da eklemek isterim hatırlayanlarınız mutlaka olacaktır, Gigi'nin 2. Samsun macerası sonunda hoca gönderilirken de futbolcuların hocayı sevmediği ve kazan kaldırdığı, paralar ödenmediği için başta Ercan olmak üzere papaz futbolcuların olduğu ve bunlara yönetimin birşey diyemediği söylenmişt. Oysa iyi hatırlıyorum Gigi ilk geldiğinde hepimiz onu ve ekibin çok sevmiştik. Öyle değil mi? Dediğin gib kime ve neye inanmalıyız bende bilmiyorum ama çok ayak oyunları dönüyor bu futbol camiasında onu iyi biliyorum. Saygılarımla.

King Of The North

Kayseri maçı çok zor geçecek,bu maçta yenemezsek elveda diyeceğiz arkadaşlar.Artık tansiyon yükseliyo ölüm kalım maçı,vuracak,kıracak,parçalayacak alacaklar maçı başka bir yolu yok.

jean

cok isterdim cenki bizde oynamasini geldi hatta golde atiyoprdu erturulun hatasi iste yolladi canim adami simdi her hafta golu var

bluegreen55

Hakemler yapacakları kadar ... lık yaptılar.defansta yeterince şapşallık yapıp gol yedik..artık daha ötesi yok kaçırılabilecek en basit golleri   kaçırdık..kaybedecek neleri hertürlü beceriksizliği yaptılar zaten bence bu maçta artık rahat olacaklar  ve en sonunda kazanacağız..bu sefer hissediyorum

bodensee55

`maci keisn alacaz basacaz gayseriye.....

maksic
tolga                            m seker
              m polat gueye    
tamer tolga      
              ceyhun (maestro)     celil (C)

serkan aykut      caner

mac skoro samsun 1 kayseri 0 gol serkan 57 dk

Gurbetci Bülent

Evet mutlaka serkan-caner ikilisinin forvette oynamasi lzim , ve ceyhun-celil orta saha o zaman mac banko bizim

Forvetim

Forvette kesinlikle Serkan-Caner ve Orta alanda Celil-Ceyhun mutlaka beraber oynatılmalı,,,Ceyhunu beğenmesemde başka adam yok, ayrıca kazanmamız gereken maçlara tek forvetle çıkmak olmaz mutlaka çift forvet çıkılmalı hatta gerekirse ikinci yarı 3 forvetle bile oynanabilir, kazanamadıktan sonra yenilgide 2-0 da aynı 5-0 da, risk almamız gerekiyor. Ve artık Allah Aşkına ŞUT ÇEKİN ŞUUUTTT...Kaleyi gören şutunu atsın, yaa biz niye şut çekmiyoruz arkadaşlar biri bana bişey desin yahu,,

Gurbetci Bülent

Arkadaslar ben derimki artik futbolcularimiza sahip cikma zamani gelmistir.
Kayseri macindan önce ve sonra bütün futbolculari tek tek tribüne cagiralim sonuc ne olursa olsun yenilsek bile.
Düsseceksek beraber düselim ve beraber cikariz elbet birgün , onlarda herhalde istemez düsmeyi ellerinden geleni yapiyorlar.
Suc bizim serefsiz,adi,köpek yönetimde.
Futbolculari dogru dürüst para vermezler ,erdogan arica takimin icine sicti mal gibi bakarlar , cocuklarrí bile maca bedava sokturmazlar, hakemler hakkimizi yer mal mal bakarlar.
Ben burden bütün samsunsporlu futbolcularin anlindan öpüyorum , benim kentin formasinin altinda ter döktükleri icin, gurbetci bülent siz düsseniz bile size destek cikacak zaten herkesden tekme yediniz bide taraftarlerdan yemeyiniz.
Herkesi futbolculara destek olmaya davet ediyorum sonuc ne olursa olsa.
Antremanlardada yanliz kalmasinlat lütfen bilsinlerki biz hep onlarin yanindayiz iyi ve KÖTÜ gündede

samet

maçı alalımda ne olursa olsun...

bodensee55

[samsun 19 kayis stadi gelin gibi suslenecekmis mois.........kapali 3 ytl diger leri 1 ytl hadi bakalim cekirdek yemeden atesliyen stadi ...kari kiz gibi izlemeyin maci bu ne ya tiyaroyami gidysunuz

oğuzhan55

Ölüm kalım maçımız diyebileceğimiz bu maçta ölmeyeceğiz ve bu ligde kalacağız.Hem de herkesin büyük beğenisini kazanan Kayseriporu yenerek çıkışa geçeceğiz.İnşallah ölmeyeceğiz daha bu ligde çok şeyler yaşayacağız ama olmazda bir aksilik olursa bu da bizi yıkıp giden şahsın takımına karşı olmayacak.

jean

lami cimi kalmadi istersek 10 kisi oynayalim ama bu maci almaliyiz kesin

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
arkadaşlar evet asıl maçlarımıza başlıyoruz.
ya bismillah deyip bu işin içinden çıkmamız için kayseriyi ne yapıp edip yenmeliyiz.
kayseri ardından rize seriye bağlarsak çok avantaj sağlarız.
bu hafta inşallah stad tıklım tıklım dolar.
10 bin bayrak dağıtılacakmış geç oldu ama güç olmasın bu maç tam bir bütünleşme maçı haydi arkadaşlar elimizden ne geliyorsa yapalım.
artık galip gelmenin zamanı geldi

bu maçta futbolculardan söz alınmalıdır.ertuğrul hocayıda tribüne çağırmak gerekli o bizim evladımız sayılır.

gazamız mübarek olsun
sen ne diyorsun geçen sene başarasızlığının payını samsun taraftarına maal eden geçen sene samsunspor un parasıyla oyuncu izleyip dosyaları kayseriye götürüp BİZİM PARAMIZLA İZLEDİĞİ OYUNCULARI KAYSERİ YE ALAN PARA İÇİN BU TAKIMI SATAN ÖZ SAMSUNLULARI SAMSUNSPOR DAN SOĞUTAN CENK ALİ AKDENİZ VS GİBİ ADAMLARI SAMSUNSPOR DAN SOĞUTAN İLK MAÇTA BİZE ATTIĞI GOLLERDEN SONRA ÇILGINCA SEVİNEN ÖZEL RÖPORTAJLARINDA SAMSUN TARAFTARI HAKKINDA SÜREKLİ DEDİKODU YAPAN BU ADAMMI BİZİM EVLADIMIZ SENİN TAKIMIN SAHİPSİZKEN ANTREMAN YAPARKEN SENİN ERTUĞRUL UN SON MODEL 38 PLAKASIYLA VEDALAŞMAYA GELDİ anlarsan tabi..kim ertuğrul u tribüne çağrırsa şehir milliyetçiliğinden şüpe ederim sonuna kadar tepki koyulmalı