23.Hafta : SAMSUNSPOR 0-1 Ankara Bş.Bld.

Başlatan piyanist, 20 Şubat 2006, 10:27:50

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

hadı gecmıs olsun ankara caktı bı tane bu takım artık nereye gıdıyor demıycem a.k gıdeceğımız yer bellı artık 2.lig gs macına gıtmeye hevesım kactı ya

baha55

eeee  elin oglu acımazz  atarrrr..sen penaltıyı atama böyle bi maçda  sonrada neymiş....ya  bu iş  bitti gibii

ender

Basiretsiz yonetim serefsiz arica ve ruhsuz futbolcularla artik 2.Ligdeyiz.Allah samsunun sirtindan kazandiginiz paralari haram etsin.

KotuCocuk55

valla kendi evinde denizli malatya ankaraspor gibi tehlikeli bölgede yarıştığı takımları yenemeyen bir takım için fazlamı iyimser düşünüyorum bilmiyorum ama belkide konduramamaktan yada inanmak istememekten kaynaklanıyo! Oysa ne güsel başlamıştı ikinci yarı,akdeniz kupası,deplasmanda alınan iki galibiyet,bi fener maçı ne hale getirdi bizi,

78.dakika da tita'nın goluyle ankaraspora 1-0 yenildik! Bu takımın 1000 tane taraftarı yok! Eğer samsunsporumuz yarın bu ligden düşerse,bu baştakiler,bu şehrin insanları hiçmi utanmıcak?

ama Allah'tan!
HÜKÜMET DÜŞER,ENFLASYON DÜŞER
SAMSUNSPOR S.KİMİ DÜŞER!

bengülü

yazıklar olsun ruhsuzlar takımı ne hale getirdiniz ******* yönetim derhal istifa kendi evimizde yenemiyorsak kimi yeniceğiz ve nasıl ligde kalıcağız ayrıca celinin omzu çıkmış adam ne yapsın tek başına oynuyor herkez celil gibi oynana keşke ceyhunu acilen bence kadro dışı yada yüklü bir para cezası versinler böyle olmuyor yazıklar olsun

Ladikli

bu trt radyosunun ben penaltıyı söylemedin golde bari bağlan bütün yayın kuruluşları da ******* olur mu? sonunda rakiplerimizden biri olan ankarasporada yenildik.kimi yeneceğiz çözemedim gitti.haftaya gs yi istanbulda yeneriz öbür hafta bjk sonra ts hepsini yeneriz.bukadar rezalet olamaz.biz hariç diğer takımların hepsi düşmemek için yırtılıyor,bizde tık yok.sonumuz çok kötü hadi hayırlısı

ngonge

bu takım öyle bir düşer ki, hepimiz apışıp kalırız. bursa da kocaeli de düştü. biz de 1.ligden en çok düşen takımlardan biriyiz. ( 5 mi 6 mı?)

hem niye düşmesin?

-evinde kazanamayan bir takım. dahası gol atamayan bir takım.

-kais gitti. serkan oynamıyor. e gol atan oyuncuların yok zaten.

-bizim eski erdoğan arıca orta sahayı kalabalık tutmaktan başka bir taktik anlayışı olmayan bir t.direktör olmuş.

kim ne derse desin objektif bakıldığı vakit en çok küme düşme ihtimali olan 3 takımdan biriyiz...

silkelenip kendimize gelmemiz lazım. t.direktör değişikliği bile düşünülebilir. çünkü daha evimizde çok maçımız var ve arıca nın kendi sahamızda karnesi zayıflarla dolu.

bodensee55

derhal arica istifa etmeli kan degisikligi sart. tanju gelmeli`?
derhal sofort bugunden nesderi vrumali.....arica bo.unu cikardi isin ...eski sey kalmamis....fatsaya gitsin orda dagda findik yesin birak bu isi arica sana cok guvendik ama hayal kirikligina ugratdin bizi....

baha55

tamama arıca istifa etsinde arkadaslar kim gelsin bu saatden sonra...tanluyu su durum datakımınbasına getirmek risk olmazmı  intihar gibi olur bence .. ne yapabilecegini bilmiyoruzz

bodensee55

herhalde angelo  gelecek deel bu trde topyekun hocalran kralin ne eksiki var....fazlasi var..bir de hic bisey anlamasa o da samsunlu ve samsunsporludur...aricanin yapdindan daha kotu mu yapar?.. hic sanmyiorum inanin takim ona guveniir

supporter

Yerine kim gelmeli bu iyi düşünülmeli ama Arıca renksiz havasız misyonsuz bir adam haline gelmiş. devam edip etmemesi tartışılmalı bence. kadro kötü dedik fikstür zor dedik zaman gerek dedik ama zaman falan kalmadı artık. dibe vuruyoruz her geçen hafta

cem and naz55

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"valla kendi evinde denizli malatya ankaraspor gibi tehlikeli bölgede yarıştığı takımları yenemeyen bir takım için fazlamı iyimser düşünüyorum bilmiyorum ama belkide konduramamaktan yada inanmak istememekten kaynaklanıyo! Oysa ne güsel başlamıştı ikinci yarı,akdeniz kupası,deplasmanda alınan iki galibiyet,bi fener maçı ne hale getirdi bizi,

78.dakika da tita'nın goluyle ankaraspora 1-0 yenildik! Bu takımın 1000 tane taraftarı yok! Eğer samsunsporumuz yarın bu ligden düşerse,bu baştakiler,bu şehrin insanları hiçmi utanmıcak?

ama Allah'tan!
HÜKÜMET DÜŞER,ENFLASYON DÜŞER
SAMSUNSPOR S.KİMİ DÜŞER!
sen maçı izledinmi taraftar ne yapsın golüdemi taraftar atsın bu şehrin insanları ne yapsın ben ne yapayım sen ne yap simitci bakkalcı ne yapsın
ERDOĞAN ARICA YA BU TAKIMI SABOTE EDİYOR YADA KASTİ İŞLER YAPIYOR SEN GİT KANAT TOPÇUSU TAMERİ OYUNDAN AL HİÇBİRŞEY YAPAMAYAN M.ÇİÇİEK RAFAEL CANERİ OYUNDA TUTARAK MAĞLUBİYETİ HAZIRLA M.POLATI DA DIŞARIDA BEKLET ERDOĞAN ARICA FUTBOLCULARDAN DAHADA REZALETTİ
 BANA GÖRE DÜŞDÜK BİZ NİYE DÜŞMEYELİM BU HAKEMLERLE BU HOCAYLA BURAYA KADAR PENALTI POZİSYONUNDA HAKEM KALECİYE KIRMIZI KART GÖSTERMESİ GEREKİRKEN SARI KART GÖSTERDİ CELİL KALECİYİ GEÇSE BOŞ KALEYE GOLÜ ATACAK ATTIKLARI GOLÜDE OFSAYT GÖRDÜM AKŞAM İZLERİZ
son olarak şunu yazıyorum benim ne kadar samsunsporlu olduğumu çevremdekiler bilir bu mağlubiyetten sonra bence düştük inşallah ben yanılır ve rezil olurum
bu arada taraftar çok iyiydi stadı doldurdu bu formda artık kimse taraftarada suç bulmasın ayıp oluyor birde ben bile bu kadar kötü penaltı atmam attığı penaltı yandaki bulunan pankartlara geldi zatende rafael çok kötüydü

bengülü

cem kardeşim her konuda haklısın bence yönetimin gitmesi ve erdoğan arıcanında bu adam takımı oynatamıyor maç sonrası olay felan oldumu  diyarbakırda dk 85 diyarbakır taraftarı stada girdi maç ertelendi samsunspor futbolcularında disiplin hiç yok disiplin olmayınca sonuçta olmuyor allah yardımcımız olsun

cem and naz55

Alıntı yapılan: "bengülü"cem kardeşim her konuda haklısın bence yönetimin gitmesi ve erdoğan arıcanında bu adam takımı oynatamıyor maç sonrası olay felan oldumu  diyarbakırda dk 85 diyarbakır taraftarı stada girdi maç ertelendi samsunspor futbolcularında disiplin hiç yok disiplin olmayınca sonuçta olmuyor allah yardımcımız olsun
evet olay oldu yaklaşık 40 kişi  samsunspor otobüsü giderken deniz yolunun ışıklara giderken kavşağa gelirken otobüsün önünü keserek ellerinde bulunan davul tokmaklarını hemen otobüsün yanında futbolcuları sallayarak sinirli şekilde bağırdılar ama duymadım iyi şeyler demedikleri kesin birde polis nuri asan tesislerinde yoğun güvenlik önlemi aldı çünkü gruplar ve taraftarlar tesislere yürüdüler yani şehir şu anda karışık

timofte

Göz göre göre gözbebeğimiz olan Samsunspor uçuruma doğru gidiyor ve buna engel olamıyoruz. İç sahada eskiden berabere kaldığımızda dahi evimize kahır içinde giderken şimdi gelene gidene puanları dağıtıyoruz. Altı puanlık tabir edilen Denizli ve Malatya maçlarından sonra sahamızda Ankara Bş.Bld.sine de mağlup olduk.

İlk onbirde Serkan Aykut'u ve kalede Maksic'i görmeyi bekliyordum ama yedektiler, Mehmet Polat gibi iyi bir oyuncu da sakatlığı geçmesine rağmen kulübedeydi. Aslında bu maçtan çok ümitliydim, stad büyük ölçüde doluydu Celil sahadaydı ve maça da hızlı başladık. Ama forvette Caner ve Rafael ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Bunlar oyunun aslında kader anları, döndüğü anlardır, burada pozisyonları kaçırmayacaksın. Orada son vuruşlarda Serkan'ı çok aradık, Serkan son yarım saatte oyuna girdi ama bu kez de rakip iyice kapanınca pozisyon olmadı.

Penaltıya ayrı bir paragraf açmak lazım Celil kaleciyle karşı karşıya düşürüldü, gole gidiyordu kırmızı kart dahi verilebilirdi ama hakemin penaltı vermesine dahi şükrettik. Penaltıyı takımda vuruş tekniği zayıf oyuncuların başında gelen Rafael'in atması zaten kafalarda soru işareti olurşturmuştu ve ne yazık ki yanılmadık, Brezilyalı topu auta vurdu. Daha önce yazdığım gibi Rafael bu aralar formsuz ama Erdoğan Hoca sanki bu adamın her maç ilk onbirde ve 90 dakika oynama konusunda senet varmış gibi, bu oyuncuya dahi zarar vererek onu dinlendirmiyor. Denizli maçında Serkan'ın kaçırdığı penaltı gibi bir kader anıydı bu penaltı pozisyonu da. İşin kötüsü takımda uyuşuk top oynamayan seri oynayan yüreğini sahaya koyan ender futbolculardan Celil'i de bu pozisyonda kaybettik ve yerine Musa oyuna girdi.

Takımda Tolga son derece ağır olmasının yanısıra zaman zaman yaptığı hatalarla güven vermiyor. Mustafa Çiçek de en olmayacak yerlerde yaptığı pas hatalarıyla, oyuna motive olmamış görüntüsüyle bu takımın orta sahasını kaldırmakta zorlandığını gösterdi. Ayari, Celil oyundan çıktıktan sonra ilk dakikalardaki oyununu oynayamadı. Caner fena değildi bu maçta. Kaçırdığı bir pozisyon oldu ama çalışkanlığıyla ve oyundan kopmamasıyla dikkat çekti.

Taraftar maça ilgi gösterdi bu ortamda maç bedava bile olsa stada gelip her hafta aynı dramı yaşamak kolay katlanılacak bir şey değil. Ama çekirdek yemek için maça gelenler ve tepki göstermeyen insanları anlamakta zorluk çekiyorum. Maç esnasında kendi takımına destek vermeyen insanların maçtan sonra Ankaraspor lehine tezahürat yapması da işin ayrı bir garip tarafı. Bunları söylerken gerçek Samsunspor taraftarını suçlamıyorum. Kimse takımı desteklemek için maaş almıyor, bu, insanın içinden gelmeli. Yine de maça hiç gelmeyen, belki bu hafta böyle bir maç olduğundan bile haberi olmaksızın bu şehirde yaşayan insanlarla kıyaslandığında, tribünde yerlerini aldıkları için onlara fazla bir şey söylemeye de gerek yok.

Sonuçta bu gidişat çok tehlikeli. Yukarıda ilk olarak ngonge arkadaşımın değindiği kan değişikliği seçeneği de dahil olmak üzere değerlendirilmelidir. Çünkü ortada son derece kötü bir gidişat var ve bir şeylerin artık değişmesi gerekiyor.
Bunu yazmak bile zor geliyor ama Samsunspor küme düşecekse bile bu, bu kadar kolay olmamalıdır.