TK D Grubu: SAMSUNSPOR 2-1 İnegölspor

Başlatan piyanist, 14 Şubat 2006, 23:10:09

« önceki - sonraki »

Ladikli

mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşmaydı ve kazandık.bu tip maçlarda iyi veya kötü futbol oynamaktan ziyade bir üst tura çıkmak daha ön planda.birde rakibimiz ikinci lig takımı olunca konsantre olmakta zor oluyor.bu maç geride kaldı.neyapıp edip hafta sonu oynayacağımız ankaraspor maçını mutlaka  kazanmalıyız.çünkü onlarda bizim rakibimiz.bu maçtan sonra üç hafta üst üste zorlu maçlar bizi bekliyor.bu maçları en iyi şekilde atlatmalıyız.yoksa ilerleyen haftalarda işler kolay olmayacak.

radikal-fma

Sevgili admin! İnegöllü Alpay kardeşimize yazdığın notu yadırgadığımı açıkça belirtmek isterim. Şahsen inegölspor için düşündüğü idealler için kendisini taktir ettim. Hedefe inanmak çok önemli inşallah hayalleri gerçek olur ve İnegölspor'uda süper ligde görürüz. Guayeninin inegölspor'un tamamına bedel görmen ve inegölsporlu futbolcuları dolayısı ile aşağılaman kendini üç büyük zanneden takımların Anadolu takımlarına bakış açılarını hatırlattı bana? İnegölü yendik tur atladık. Çok önemli bir galibiyet çünkü beşiktaşı ezmiş bir takım İnegöl. İnegöllü futbolcular türk futbolunun geleceği mesela Ferdi'yi Darıca gençler birliğinden tanırm türkiyedeki bir çok yabancı forvetten iyidir. Hatta gebze'ye gelin Gebzespor'da bir forvet var bizim rafaele'e iddia ediyorum on basar.  Rakiplerimizi ciddiye alalım ve onlara saygı duyalım amma asla aşağılık kompleksinde olmayalım. Çünkü maçlar 11-11 oynanır

yönetici

Alıntı yapılan: "inegöllü alpay"İnanın tam kadro çıksaydık bu samsuna 4 bile atardık.

not: bu Samsunsporun bizimle ne alıp veremediği var merak ettim  maç esnasında topsuz alanda yapılan faullerin haddi hesabı yoktu: tekmeler dirsekler sözlü sataşmalar  ne çirkef adamlar. Futbolcularımızın ayağını kırma pahasına topa giriyolar... defalarca tekrarlandı bu  son dakikalarda o siyahi oyuncunun yaptığı resmen Sakatlamaya teşebbüstü.
ne diyeyim Samsuna beddua etsem gerek yok zaten ligteki konumunuz belli. öyle kalın

radikal-fma adamın cevap verdiğim yazısı yukarıda.
sen bunları sineye çekiyorsan diyecek yok, ama her Samsunsporlu senin kadar geniş bakmayabilir böyle hakaretlere..

dört atardık diyor Samsunspor'un çirkef olduğundan giriyor başka hakaretlerden çıkıyor. ben de buna karşılık neyin ne olduğunu bu şahıstan daha kaba olmayan bir dille hatırlattım. yazdıklarımın süper lige çıkıp çıkmamaları ya da bu şahsın ideallerini aşağılamakla hiçbir ilgisi yok. durduk yere söylenmiş şeyler değil. Samsunspor hakkında söylediklerine verilmiş bir cevap var. yoksa bizim muhatabımız değil zaten inegöl. rakibe elbette saygı duyarız ama bize yönelmiş bir saygısızlık var dikkat edersen?

beğenmemiş olabilirsin çok tuhaf gelse de bu düşüncene saygı duyarım ama senin tepkin ağır olmuş. ben herhangi bir Samsunsporlu olarak böyle bir cevap verme ihtiyacı hissettim ve bu cevabı verdim. diğer arkadaşlar da sağolsun desteklediler.

bu konuda sen farklı düşünüyor olabilirsin ama gösterilen refleksi kompleks olarak adlandırman son derece özensiz bir davranış. sürekli aynı platformda yazışan insanlarız; bu kadar kırıcı olmana bir anlam veremiyorum.

jean

samsunsporun forumuna uye olupta kimse samsunspora laf atmasin inegolmusun vangolumusun nesin bas git isine girdin buraya istemedigin yere gelmisin samsunspora laf atiyorsun siz kimsiniz ki samsunsporla ugrasaksiniz as kadro ciksaymis samsunspora 4 atarmis sizin tarihinizde 4 gol varmi acaba sizi biz havada karada denizde suda yeneriz bjk yi yendinizde 1. lige mùi ciktiniz sizden ne koy olur nede kasaba samsunsporla ugrasmak sana dusmez hatta tum bursa gelsin yine dusmez
en buyuk samsunspor inegol koftede ne guzelmis ama keske birdaha olsada yesek

supporter

radikal fma burası inegöl gebze ya da darıca sitesi değil burada Samsunspora hakaret edenlere hak ettikleri cevabın verilmesinden gocunmanı anlamak çok zor. az bile cevap verilmiş herkes haddini bilmeli

King Of The North

radikal-fma rumuzlu şahıs senin işin gücün yok mu kardeşim koskoca Samsunsporun değerli site yöneticisine veryansın ediyorsun,dua et adam uslubuyla cevap vermiş.
    Samsunsporun hayrına kim ne yapıyorsa bilsin ki arkasında gönülden sevmiş taraftarları vardır.Saygılarımla...

baha55

selam arkadaslar, sanıyorum degerli site yöneticisi olmasından dolayı kimsenin eleştiri almayacagı anlamı çıkmıyor.herkez her platformda düşüncesini ve fikrini açıkca söleme özgürlüğüne sahiptir.degerli site yöneticilerimizde sitedeki herkeze bu hakkıda tanıyolar zaten...ama yorumlar  , eleştiriler ve   düşünceler haddini asdıgı noktada site yönetimininde cvp verme hakkının oldugunu düşünüyorum hele de konu samsunsporumuz oldugunda....radikal-fma nın yorumunu haddini asan bi yorum olarak görüyorum ve site adminininde onun kullandıgı uslüpden cok daha iyi bir uslüple cvp verdiğini düşünüyorum...

radikal-fma

Selam büyük Samsunspor'un büyük taraftarı! Evet büyük taraftar dedim yıllarca. Öyle inandım. Çünkü Samsunspor taraftarının farklı ve özel olduğunu zannediyordum. Daha halda ona inanıyorum.ama içlerinde bu kapsamın dışında olanlarda varmış onu öğrendim.biz İstanbul takımlarına benzemiyoruz diyordum. Onlar gibi kendimizi bir halt zannetmiyoruz diyordum ama İnegöllü Alpay arkadaşımızın yazılarına nalsı cevap verdiğimizi gördüm. İşte futbolcularımıza çirkef demiş bilmem ne. Bizler sanki diğer kulüp sitelerine girdiğimizde farklı üsluplar ile yaklaşıyoruz olaylara. Yanlış olan sövmektir. Bazı arkadaşlar bu sövgüyü kendi sitemizde sıkça noktalı şekilde yerine getirmekte. Öz eleştiri yapmanın neresi kırıcı. Neden haddimi aşmışım. Haddimi bilerek susmalı mıyım daima! Burası özgür demokrat bir forum değil Samsun sporluyuz diye basma kalıp mı olmalıyız . gebze'den darıca'dan bahsettim çünkü orada ikamet ediyorum futbolun temaşa zevki içinde fırsat buldukça maçlarına gidiyorum. Ve inegölspor'uda darıca 'Ya sıksım gelmesinden tanıyorum. Bu kadar yani. Samsunsprluluğuma engel mi?.................... "Rakiplerimizi ciddiye alalım ve onlara saygı duyalım amma asla aşağılık kompleksinde olmayalım. Çünkü maçlar 11-11 oynanır" demiştim yanlış anlaşıldı her halde açıklık getireyim. Aşağılık kompleksinde olmayalım dedim kimseyi gözümüzde büyütmeyelim kimseyi de küçük görmeyelim. Çünkü sahaya her takım 11 kişi çıkar. İnanan her zaman kazanır. Sevgi ile saygı ile Allah'a emanet olun. Pek değer herkes değil yarası olan gocunsun bana değer vermeyen kardeşlerim.......

supporter

radikal fma bu siteye polemikten başka bir şey için yazmıyorsun.
sinirleri bozuyor hevesleri kaçırıyorsun.
takım ne halde, onları yazmayıp nelerle uğraşıyorusun
teşekkürler

King Of The North

Sevgili "admin" bu maç geride kaldığı ve gereksiz polemiklerin sürüp gideceği anlaşıldığından bu başlığı kitlemenizi haddim olmayarak rica ediyorum.