TK D Grubu: SAMSUNSPOR 2-1 İnegölspor

Başlatan piyanist, 14 Şubat 2006, 23:10:09

« önceki - sonraki »

piyanist

Arkadaşlar İnegöl Beşiktaşı 1-0 Yendi.Son Maçımızı İçerde İnegöl İle oynayacaz.İnegölSpor potaya Girdi.Tüm Dikkatleri Samsunspor Maçında Olacaktır.Malum Türkiye Kupasınında Büyük Paralar Dönmesi İnegölün iştahını Kabartacaktır.Dikkat Etmek Gerekir Son Maçta Kazaye Denk Gelmeyelim.Bu Gruptan Çıkacağımıza inanıyorum İnegöl Maçında Herkezin Maça Gelmesi Gerekiyor.
  Haydi Samsunsporum

jean

zaten 1 puan yeterli olacaktir bize kendi sahamizda surpriz olacagini sanmiyorum yinede tedbiri elden birakmamaliyiz

Alpay

MERHABA ARKADAŞLAR BEN www.inegolsporum.com Site moderotörüyüm. Sizleri sitemize beklerim. Çarşamba oynanacak maçta dostluğun kazanması dileğiyle... eğer yönetimimiz otobüs kaldırmicak olursa ben kendi imkanlarımla gelcem (terminalden). bjk galibiyetinden sonra Samsun-İnegöl maçı 2 takım açısında kupada ya tamam ya devam maçına dönüşmüş oldu!  herkese sevgiler

samet

Alıntı yapılan: "Alpay"MERHABA ARKADAŞLAR BEN www.inegolsporum.com Site moderotörüyüm. Sizleri sitemize beklerim. Çarşamba oynanacak maçta dostluğun kazanması dileğiyle... eğer yönetimimiz otobüs kaldırmicak olursa ben kendi imkanlarımla gelcem (terminalden). bjk galibiyetinden sonra Samsun-İnegöl maçı 2 takım açısında kupada ya tamam ya devam maçına dönüşmüş oldu!  herkese sevgiler
kardeşim bırakın ya sizde taraftarmısınız beşiktaş bursasporunuzla hasim siz gitmişiniz beşiktaşla dostluk kuruyosunuz. kardeşim ilinizin takımına sahip çıksanıza...

jean

hadi hemserim birak reklamini yapmayi urasi samsunspor taraftar sitesi reklam verme yeri degil

south_london

bende merak ediyorum inegöl beşiktaşlımı bursalımı?

piyanist

Alıntı yapılan: "Alpay"MERHABA ARKADAŞLAR BEN www.inegolsporum.com Site moderotörüyüm. Sizleri sitemize beklerim. Çarşamba oynanacak maçta dostluğun kazanması dileğiyle... eğer yönetimimiz otobüs kaldırmicak olursa ben kendi imkanlarımla gelcem (terminalden). bjk galibiyetinden sonra Samsun-İnegöl maçı 2 takım açısında kupada ya tamam ya devam maçına dönüşmüş oldu!  herkese sevgiler

Bu Nazik Davranışın İçin Teşekkkür Ederiz Bizde Sizi Samsun Cehennemine Bekliyoruz.
  Arkadaşlar Konumuz Biraz Dışına Çıktı İnegölSpora Karşı Nasıl Önlem Alalım Onu Tartışalım Adamların Maçını 90 Dakka İzledim BJK ya Kolay Kolay Posizyon Vermediler.Gerçi Zeminin Ağır Oluşu Etkilemiştir Diye Düşünüyorum

Haydi Samsunporum Yık Bu İstanbul Saltanatını

kadir55ist

selam
arkadaşlar inegöl kolay lokma olmayacak galiba ama köftesi meşhur ya biz de onuun tadına bakarız.
şaka bir yana maçı alrsak grup lideri ve paraları kaparız. en avantajlı biziz.

Alpay

neyse tamamen iyi niyetle yazmıştım, hoş karşılanmadım..reklam değil  dostane bir davet yapmıştım bu son post.um sitenizi megul ettiğim için özürdilerim... Saygılar

piyanist

Alıntı yapılan: "Alpay"neyse tamamen iyi niyetle yazmıştım, hoş karşılanmadım..reklam değil  dostane bir davet yapmıştım bu son post.um sitenizi megul ettiğim için özürdilerim... Saygılar

Alpay Bak Canım Kardeşim.Siteye Giriş Şeklin Biraz Yanlıştı Sen İlk Mesajda Kendi Reklemini Yaptın.Eğer Girip Deseydin Ben İnegölspor Taraftarıyım Maçta Başarılar Dostluk Kazansın Desen Hiç Bi Arkadaşım Tepki Vermezdi.Sitenin Reklamını Yapınca Yanlış Oldu.
Bende Bi Sidede Modum Ama Buradaki Hiç Bi Arkadaşım Bilmez.Hatta Burdaki Yazıları Alıntı Yapabilrmiyim Diye Admine Sordum(Site Adı Belirmeden) Sende Böyle Deseydin İnan Bana Hiç Bir Sorun Çıkmazdı Kardeşim Benim
 Saygılarımla...

jean

ister iyi niyetli ister kotu niyetli olsun burada baska takim taraftarlarina yer yok

south_london

Alıntı yapılan: "Alpay"neyse tamamen iyi niyetle yazmıştım, hoş karşılanmadım..reklam değil  dostane bir davet yapmıştım bu son post.um sitenizi megul ettiğim için özürdilerim... Saygılar

alpay bence çok kafana takma jean diğer takımları tutan taraftarlara böyle yapıyor...

berusa55

eger ib.. bjk sariyeri yenerse samsunspor'umuza inegöl karsısında 1 puan yetmiyor!cünkü genel averaja bakılıyor! :!:

jean

bjk sariyeri yenerse bizdee 1 puan alirsak 2. olarak cikariz konyayla puan esoitlenir ve ikili averajda ustunuz 1 puan alma durumunda gruptan cikacaz sonucta

salihcakir

jean ikili averaj deiğil puan averajı uygulanıyor. yani bir puan aldığımız taktirde bir üst tura çıkmak için beşiktaşın sarıyeri yenememesini beklemek zorunda kalacağız. gerçi onlar bizden bir gün önce oyanayacağı için biz maça çıkmadan önce herşey netleşmiş olacak. inşallah kazanıp lider olarak d grubundan çıkacağız. inşallah beşiktaş yinede sarıyere takılırda elenirler.:)