Sivasspor: 0 Samsunsporumuz: 3

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2006, 20:09:28

« önceki - sonraki »

ngonge

samsunstore da komiktir,samsunspor forması yok yahu. ne manası var ki o zaman ?

yönetici

Alıntı yapılan: "ngonge"samsunstore da komiktir,samsunspor forması yok yahu. ne manası var ki o zaman ?

evet bu konuda çok eleştiri var. samsunspor logosu bile pek fazla kullanılmamış
herhalde bu eleştirileri dikkate alacaklardır yeni ürünlerde

tuzlalı

Bu maçlar için İstanbul ve yakın illerdeki derneklere yada Samsunlu esnafların işyerlerine maç tarih ve saatini işaret eden basit ilanlar asmak gerek. Faydası olacağı inancındayım. İkincisi genelde İstanbulda stad lara ulaşım problem ediliyor. Eğer araç organizasyonu yapılmışsa ilgi daha fazla oluyor. Derneklerden maça gidecek araçlar ayarlanmalı.

Serkan

eee maça gidicek olanlar kimler bir yerde buluşalım hep beraber gidelim ben samsundan geliyorum bide maç hangi gün saat kaçta___

kadir55ist

selam
tuzlalı kardeş dediğin olabilirse dernekler bir el atsın süper olur. hep dernekler diyoruz ama elimizden geleni yaspmaya çalışalım. onlarda dernekliklerini göstersinler.
bu fırsat bir daha geçmez.
iki maç üst üstte en az 5 bin olmazsa olmaz.

not: admin sağolasın kardeş storede pek çeşit yok ama olsun ilerde düzelir inşallah.

samet

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"Arkadaşlar bir önerim var!!!
İstanbuldaki samsunla ve samsunsporla ilgili tüm dernekleri bulup iletişime geçsek! Beşiktaş ve sivasspor maçları için organizasyonlar düzenlemelerini insanları teşvik etmelerini istesek, ve yine istanbulda yaşayan samsunlu işadamlarına ulaşıp çalıştırdıkları insanları yada çevrelerindeki eş dost akrabayı maça gitmeleri konusunda organize ve teşvik etmelerini istesek bir sonuş çıkartabilirmiyiz ne dersiniz,hayalmi?
bravo kardeşim çok güzel düşünmüşsün sonuç vreceğine eminim takımda iyi ..inşallah bizdegeliriz..otobüs ayarlarsak bence siz şimdiden çalışmaya başlayın bütün dernekleri gezin...

kadir55ist

selam
samet kardeş samsundan topluca gelinde şov yapalım. herkes istanbulda samsun şovu konuşacak.

samet

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
samet kardeş samsundan topluca gelinde şov yapalım. herkes istanbulda samsun şovu konuşacak.
inşallah kardeşim ama otbüs durumuna bağlı kaldırılırsa her türlü geliriz...

bengülü

arkadaşlar samsunsporumuza sahip çıkalım lütfen herkez elinden gelenini yapsınlar samsunsporumuzu istanbulda yanlız kalmayacaktır  sivastan çok seyircimiz olacaktır buna ben inanıyorum

KotuCocuk55

valla kardeşlerim dediğim gibi şu derneklerin telefon faks bişeyini bulsak ben bizim ankaradaki dernek vasıyasıyla hepsine faks yollarım tlefonla ararım ama!

Bunların kayıtlı olduğu bi yer vardır herhalde ordan bulabiliriz aslında ama neresi? yardımlarınızı bekliyorum!

tuzlalı

Mümkün olduğu kadar çok insana böyle bir kenetlenmeden bahsetmek lazım. Maça ilginin fazla olacağından İstanbulun heryerinden Samsunsporluların bu maça geleceğinden bahsetmek lazım. Eğer bjk maçında istediğimiz tablo oluşursa artık sivas maçına zaten insanlar kendiliğinden gelecektir. İnşallah şu maçta ciddi bir kalabalık oluştururuz. Oldukça önemli. Bir de iyi bir skor olursa tadından yenmez.

bengülü

arkadaşlar bizde bursadan istanbula maça geliceğiz bir otobüs taraftarlarla samsunspora tam destek vereceğiz bütün herkez bu maça gelmeli

kadir55ist

selam
arkadaşlar eminmisiniz maçın istanbulda olduğuna
ben bugünder beri bakıyorum netten hiç bir haber bulamadım sivasın sitesindede bir şey yazmıyor.
ankarada olmasın.
bilgisi olan varsa haber versin

samet

Alıntı yapılan: "bengülü"arkadaşlar bizde bursadan istanbula maça geliceğiz bir otobüs taraftarlarla samsunspora tam destek vereceğiz bütün herkez bu maça gelmeli
bengülü kardeşim bengü bursada nerde ben bursada 6 ay kaldım emekköye geldim samsunlular derneği taşınmıştı size ulaşamadım...

bengülü

samet kardeşim bengü bursada değil samsun bafra bengü köyü yani benim köyüm ne zaman geldin bursaya dernek eski yerinden 200 metre kendi binasına taşındı
gelirsen bursaya görüşürüz