Sivasspor: 0 Samsunsporumuz: 3

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2006, 20:09:28

« önceki - sonraki »

ngonge

size bomba bi haberim var;
bjk ile kupa maçından sonra ligde sivas ile deplasmanda oynayacağımız maç sivas ın cezası sebebi ile İSTANBUL da oynanacak.
takım bundan dolayı istanbul dan antalyaya geçmiş samsun a gitmeyecekmiş. antalyadan bjk ve sivas maçları için tekrar istanbul a gelecekmiş

istanbul daki biz taraftarlar 2 maç ardarda izleme fırsatı bulacağız. inşallah ertelenen finallerim o zamana kadar sarkmaz da en azından bu maçı kaçırmam..

kadir55ist

selam
ngonge kardeş bizim açımızdan çok iyi olmuş.
inşallah takım yorgun düşmez.
hem sivas cezalı olunca istanbuldamı oynanıyormuş.
ama onlar taraftar sayısı olarak çok üstün olabilirler. maçta olimpiyatta olursa donarız artık gerçi bana 15 dk. ama çok eser orası
olsun be böyle süper oldu iki kare samsun maçı
manyak olur hemen haberleri dağıtmam gerekli
çok tarftar toplamalıyız.

cem and naz55

evet istanbuldaki samsunlu kardeşlerimizin gözü aydın istanbuldada çok sivaslı var istanbuldaki samsunlular gösterin büyüklüğünüzü msjım alındı inşallah

KotuCocuk55

İstanbullu kardeşlerim bayram etmiştir herhalde!
Üst üste iki maç,çok şanslısınız valla!
Ama şimdi başta siz olmak üzere bizlere çok büyük işler düşüyor,sivas maçında samsunsporun samsunun buyukluğunu gödtermemiz lazım!

Bence bu yuzleşme maçı,istanbul da ne kadar buyukmuş birileri görmeli birileride yeniden göstermeli!

kadir55ist

selam
inşallah kardeş mesajın alınmıştır samsundaki tüm hemşehrilerimiz içinde 2 kat destekleyeceğiz.
böyle fırsat bir daha geçmez eskisi gibi dolduracağız stadı

south_london

sevinmeyin bence burdaki sivaslı sayısı samsundan kat kat.inönüye gitmeyen olimpiyata s.ksen gitmez.Sivasta olsaydı trenle gidecektik samsundan.benim istanbuldaki taraftara güvenim yok.

34 SS 1965

beyler onu bunu bilmem ben çok sevindim bu olaya istanbulda 800000 samsunlu var ama sivaslılar da bı okadar bjk yi yenersek olımpıyatı cok ıyı doldurabılırız sız de bılıyorsunuz kı istanbulspor sarıyer maclarında macın ucuz olmasuından dolayı stadı dolduruyoruz ben ınanıyorum doalr trubunler saın gelmemezlık yapmayın bu maca arkadaslar mac cok ucuz olur.

south_london

bu maça gelmeyen zaten bizden diil trabzonlu yada ermeni olsun

KotuCocuk55

Arkadaşlar bir önerim var!!!
İstanbuldaki samsunla ve samsunsporla ilgili tüm dernekleri bulup iletişime geçsek! Beşiktaş ve sivasspor maçları için organizasyonlar düzenlemelerini insanları teşvik etmelerini istesek, ve yine istanbulda yaşayan samsunlu işadamlarına ulaşıp çalıştırdıkları insanları yada çevrelerindeki eş dost akrabayı maça gitmeleri konusunda organize ve teşvik etmelerini istesek bir sonuş çıkartabilirmiyiz ne dersiniz,hayalmi?

south_london

hayal diil gadaşım zaten irtibata geçicez bütün derneklerle otobüs şekli ayarliicaz inşallah.herkes arkadaşlarını getirsin samsundanda gelen olursa görün bombayı.boş gelmeyin haa ona göre...

34 SS 1965

AlıntıArkadaşlar bir önerim var!!!
İstanbuldaki samsunla ve samsunsporla ilgili tüm dernekleri bulup iletişime geçsek! Beşiktaş ve sivasspor maçları için organizasyonlar düzenlemelerini insanları teşvik etmelerini istesek, ve yine istanbulda yaşayan samsunlu işadamlarına ulaşıp çalıştırdıkları insanları yada çevrelerindeki eş dost akrabayı maça gitmeleri konusunda organize ve teşvik etmelerini istesek bir sonuş çıkartabilirmiyiz ne dersiniz,hayalmi?

arkadaşım zaten tuzlada 2 tane dernek var bu işide yaparız yeter ki dernek başkanlarını bi catı altında toplamak önemli hadi hayırlısı neden olmasın ki

jean

sivaslilar istanbulda cok sunlari bastiralim kimliginde samsun yazan plakasi 55 alan kodu 0 362 takimi samsunspor olan bu maca gitmeli bence stad cok buyuk buyuk bir taraftar kitlesi olusursa avantajimizi galibiyetle bitiririz

KotuCocuk55

insanların bu konuya hayal değil umutla bakması gerçekten sevindirici bizde bu konuda elimizden ne geliyosa yapmaya hazırız,hepinize helal olsun!!!
55TEXAS55 kardeşim de gadaşım derken r harfini arada unuttu diye tahmin ediyorum!

south_london

nie gadaşım kötü bişemi?ilk defa senden duydum...

yirmiuc