Kupa : SAMSUNSPORUMUZ:1 - B.B.İstanbul:0

Başlatan yirmiuc, 14 Eylül 2005, 14:30:23

« önceki - sonraki »

Harun55

TRT int Verecektir maçi bence. :roll:

ngonge

ahan da şuraya yazıyorum;
en az 3 gol atacaz.belki 4 hatta 5.
1 tane de yeriz belki.

Rentboy

maç istanbulda sanırım.keşke samsunda olsaydı...

bengülü

arkadaşlar samsunspor yarınkı maça tam kadro çıkmayacaktır önümüzdeki gs.maçına saklayacaktır kadroyu istanbul büyükşehir takımını hafife almayalım geçen hafta orduyu yendiler bizde şok geçirmeyelim

oğuzhan55

Maçı hangi kanaldan izleyebileceğiz ya da hangi radyodan dinleyebileceğiz?

timofte

maç yarın saat 3'te Samsun 19 Mayıs Stadında oynanacak.
Bana göre bu maç Samsunspor'un geleceği ve hedefleri bakımından en az ligde G.Saray ile karşılaşacağımız maç kadar önemlidir. Asla hafife alınmamalı ve ekstra bir motivasyonla mücadele edilmelidir.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "Harun_55"TRT int Verecektir maçi bence. :roll:

TRT int'le Radyo 1'in yayın akışına baktım.Maçı vermiyorlar.

maviay55

samsunspor yenecektir!!!!!!!

maviay55

arkadaslar samsunspor ile ilgisi yok ama bu nickin altındaki resmim yok!bunu nasıl düzeltebilirim!bilgilerinize sığınıyorum..
affola!!

curva55

sağ üst köşede hesabınıza gir en aşşağıda avatar bölümü var.Bilgisayardan boyutları uyagın(küçük)bir resim seçip yapablirsin.

Amsterdamli

Erdogan Arica'nin bu macta bazi futbolculari GS macini dusunerek dinlendirecegini zannetmiyorum. Bence GS maci icin bu maci prova niteliginde kullanacaktir. Kupa maci hafta sonu oynayacagimiz Galatasaray macindan daha onemlidir. Hangi maci kazanmak istersiniz diye sorsalar herkez Istanbul BB macini der.

Arica kadroda degisiklik dusunuyorsa bu maca yansir zaten, ama birde risk almak diye birsey var tabi. Kerem'i dusunuyorsa kalede yarinda oynatmasi gerekir ama ya Kerem Allumdan beter cikarsa?? Ayni sey Kenanin durumu icinde gecerli ama onu takimdan kesecegini zannetmiyorum bence onu pisikolojik olarak motive etmeye calisacaktir.

Son olarak Arica'nin takima nasil ilac gibi geldigini hepimiz gorduk, ben sahsen Saban Yildirim'in istifa etmesine hic uzulmedim. Takim hakkinda yaptigi aciklamalar yersizdi zaten ve bu yuzden benim gozunde kredisini kaybetmisti ve Fener macinda o futboldan tatmin olan bir hocadan bize hic hayir gelmez. Gecen gun antu.com'dan indirdigim golleri izledim ve bir analiz edim dedimde takimin sahada dizilisi okadar yanliski bana gore takimi o sekilde oynatan bir antrenor bu isden anlamiyor. Efendi olabilir ama Arica farki acikca ortada ve hafta sonu oynayacagimiz mac icin simdiden heyecanlaniyorum oysa bu heyecan Fener macina cikmadan hic yoktu cunku mactan beklentim yoktu ama simdi herseye ragmen var.

Shane_Falco

Arkadaşlar şimdi maçı hiç bir kanal vermiyomu sadece livescore danmı takip edebilecegiz maçı bi bilgisi olan varmı

tuzlalı

Telafisi olmayan bir maç. Kesinlikle çok ciddiye alınmalı. Rakip fena sayılmaz. Bizim gibi istikrarsız bir takıma her an sürpriz yapabilirler. Hedefe ulaşmanın en kısa yolu. Biz Türkiye kupasını tek hedef almalıyız. Süper ligde zaten şampiyon olacak değiliz. Amacımız ligde bol bol puan alıp para kazanmak olmalı. Kazanacağız inşallah.

jean

kac yildir kupada basarili olamiyoruz kesin almamiz lazim bu maci

oğuzhan55

Maça iki saat kaldı.Ama hala maçı hangi kanalın ya da radyonun verdini bilmiyoruz?Bilen arkadaşlar yazarlarsa iyi olur.Ya da başka takip edebileceğimiz neresi var?İnternet adresini belirtelim.