Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Musti

Puanları futbolcular kadrolar kazanıyorsa hoca ne işe yarıyor?

yirmiuc

Dün en büyük hatası Hasan'ı oyundan alması oldu.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Karabudun - 23 Ocak 2017, 22:18:12
Gelişine benim kadar kimse isyan etmemiştir. Hala diyorum keşke gelmeseydi.  Bugün geldiğimiz noktada tek suçlu olarak görmüyorum kendisini. Hatta bugüne kadar da kendisini hiç suçlamamıştım. Geldiği günden bu yana uğraş içerisinde. İstekli, özverili ancak 12 maçta sadece 6 puan toplayabilmişsen başarısızsın demektir. Uyum süreciydi, kadro derinliği yoktu muhabbetleri bizi ligde tutmaya yaramıyor. Şayet içeride oynayacağımız Malatya maçından da galibiyet çıkmazsa uzatmanın anlamı yok.

Açıkçası, ben de geldiğinde hiç ama hiç mutlu olmamıştım. Ancak alınan kötü sonuçlara rağmen, geçen sürede fikrim değişti. Şu an Osman hocaya güveniyorum. Başaracağına, bizi kümede tutacağına inanıyorum.
Bu iş ise Malatya maçında değil, 22.haftadaki Bolu maçından sonra belli olur gibi.

celebi

Osman hoca sana güvenen taraftarın güvenini boşa çıkarma

Karabudun

Alıntı yapılan: Sol Açık - 24 Ocak 2017, 16:08:43
Açıkçası, ben de geldiğinde hiç ama hiç mutlu olmamıştım. Ancak alınan kötü sonuçlara rağmen, geçen sürede fikrim değişti. Şu an Osman hocaya güveniyorum. Başaracağına, bizi kümede tutacağına inanıyorum.
Bu iş ise Malatya maçında değil, 22.haftadaki Bolu maçından sonra belli olur gibi.

Umarım haklı çıkarsın.

yirmiuc

29 Ocak 2017, 18:28:15 #65 Son düzenlenme: 29 Ocak 2017, 18:57:28 yirmiuc
Halil İbrahim'le Murat'ı oyuna aldın. Hangi olumlu hareketleri oldu? Halil İbrahim yüzünden gol de yiyecektik az kalsın.

Kaya

İyi oynar gibi gözüktüğümüz pas pas pas oyunu ile arkaya atılan toplardan yediğimiz gollerden sonra,eleştirilerimize hak vermişcesine daha dikkatli ve açık kovalayanın biz olduğu bir malatya maçı izledik.

Hoca, takımın olduğu kadar kendi eksikliklerini de giderecek gibi.Oyun yapısı,kadro seçimi bu maç için oldukça olumluydu bir de değişikliklerde doğruyu yakaladığında çok başarılı olacak Osman Özköylü

Artık her maç çok kritik her puan altın değerinde. Önce gol yememeliyiz bir şekilde atacağımıza inanıyorum.

samsunsporlu1994

30 Ocak 2017, 01:45:37 #67 Son düzenlenme: 30 Ocak 2017, 01:51:06 samsunsporlu1994
Kim ne derse desin çok iyi ve tecrübeli bir hocamız var. Bu sezon ligde kalabilirsek gelecek sezon çok daha kaliteli takım kuracaktır Osman hoca.

Kaya

Giresun ile yapılan hazırlık maçını izledim. Hoca hala aynı hataya düşüyor ve takımı yine çok önde oynatıyor. Pas yapa yapa defans dahil öne çıkıyoruz ve hızlı oyuncuları olan takımlar bunu çok kolay değerlendiriyorlar. Malatya maçı hariç son 7 maçta birbirinin kopyası goller yedik. Bir kere olsa anlarım iki kere olsa anlarım ama sürekli aynı hatayı yapmak hiç mantıklı değil.

Sivas deplasmanında umarım daha dikkatli bir oyun yapısını benimseriz.Sürekli topa sahip olup önde oynamak puan kazandırmıyor.

Ned Stark

Hocayı ve yardımcılarını cumaretsi günü Antalya da bir avm de gördüm , normalde gidip konuşmam lazım ... ama ....
eşim şahit ... kılım kıpırdamadı SAMSUNSPOR umun hocası olmaktan bir gram öte gidemez bende o yüzden saygı duyuyorum ama seviyormuyum asla ....

5trawberry

Sivasspor ortasahasi bombos yürüyerek geçilecek cinsten hoca takım nerde

Musti

Alıntı yapılan: Kaya - 06 Şubat 2017, 09:01:40
    Giresun ile yapılan hazırlık maçını izledim. Hoca hala aynı hataya düşüyor ve takımı yine çok önde oynatıyor. Pas yapa yapa defans dahil öne çıkıyoruz ve hızlı oyuncuları olan takımlar bunu çok kolay değerlendiriyorlar. Malatya maçı hariç son 7 maçta birbirinin kopyası goller yedik. Bir kere olsa anlarım iki kere olsa anlarım ama sürekli aynı hatayı yapmak hiç mantıklı değil.

Sivas deplasmanında umarım daha dikkatli bir oyun yapısını benimseriz.Sürekli topa sahip olup önde oynamak puan kazandırmıyor.

Maalesef aynı değişen bir şey yok.

Tek plan. Hangi takıma tutarsa.

Raqua55

Oyuna aldığın Murat hazır olsa ne olur anlamadın mı hala lumuyu alsana oyuna

emre

Hoca gibi hoca olsan deplasmanda Göksu yu en ileride kullanmazsin.
Hoca gibi hoca olsan (biri yerden gelen topu kaciran biri havadan gelen topu kaciran ve 2 gol yememize sebep olan) stoper ikilisine ayari verir, defansta baskasini denersin.

Arı mısın bilmiyorum ama bal yapmadığın kesin.

yirmiuc

Bahanelerinden sıkıldık artık. Laf değil icraat bekliyoruz..