STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

06 onur 55

Ankara ya gelecek arkadaslarımızı iyi bir sekilde ağırlamak için BASKENTLİ SAMSUNSPOR lular olarak bir araya gelip fikir alışverişi yapıyoruz.Ankarada yapabileceğimiz kareografi veya farklı bir etkinlik aklına gelen arkadaslarımız lütfen bizimle paylassin

AntZ

Alıntı yapılan: 06 onur 55 - 26 Aralık 2011, 23:59:41
Ankara ya gelecek arkadaslarımızı iyi bir sekilde ağırlamak için BASKENTLİ SAMSUNSPOR lular olarak bir araya gelip fikir alışverişi yapıyoruz.Ankarada yapabileceğimiz kareografi veya farklı bir etkinlik aklına gelen arkadaslarımız lütfen bizimle paylassin

Samsun 19 Mayıs Stadına Hoşgeldiniz  :ok Güzel pankart oluır  ;)

06 onur 55

mehmet yılmaz

2004 Kasım ayı
1-0 kazandığımız Ankaraspor maçı
Bu kez bu kadar az olmayız değil mi? :) :)

samuray

oguz_5528

İlk maç gibi olmayacak orası kesin Gençlerbirliği çok diri bi takım oldu

mehmet yılmaz

masbene

mehmet hoca o sensin sanırım bayragın orta bolumlerindeki :)  kiloluymussun masallah

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: masbene - 29 Aralık 2011, 16:23:57
mehmet hoca o sensin sanırım bayragın orta bolumlerindeki :)  kiloluymussun masallah

Kimi diyorsun bilmiyorum ama ben o maç oynanırken askerdeydim. Radyodan dinlemiştim. Mikrofonlarımız Ankara'da :)

masbene

mehmet yılmaz

Acaba ben miyim? :)
Benziyor, evet ama dediğim gibi ben o sırada askerdeydim, ayrıca gözlüklüydüm :)

masbene

AntZ

mehmet yılmaz

Bayrağın altında da kar6, edmontdante, babasamsunlu, çelebi, aliihsan, serkan filan var. Sen de oradaydın ya hani! :)

Ula iyice kendimden şüphe etmeye başladım ha!
Yoksa, yoksa asker kaçağı mıyım ben, o tarihte maçta mıydım?  8)

kaptan 55

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Aralık 2011, 16:21:05
2004-05
Ankara'da 0-0 biten maç...

sağ köşedeki kırmızı kravatlı,güneş gözlüklü suat kılıç mı?bana mı öyle geliyo..