STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AntZ - 24 Aralık 2011, 16:34:03
Antalya?  ???  :o

Antalya deplasmanı çok kötü bir tarihe denk geliyor; 3-4 Mart...
Hanımın doğumgünü, benim de ölüm günüm olabilir eğer gidersem :( :(

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Aralık 2011, 17:21:01

Yengeye doğum günü hediyesi olarak Antalya tatili aldığınızı söyleyin, tesadüfen geldiğinizde maç olsun  :evet:

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Aralık 2011, 17:21:01

:)  >l< ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AntZ - 24 Aralık 2011, 17:24:52
Yengeye doğum günü hediyesi olarak Antalya tatili aldığınızı söyleyin, tesadüfen geldiğinizde maç olsun  :evet:

Ben bakkala gidiyrum dediğimde bile "Samsunspor'un maçı mı var?" diye soruyor.
Yer mi sence? :)
Ama bakalım, hele o zaman bir gelsin de, nasip herşey...

Musti

kaptan 55

seneler önce yine bir gençler maçı o zaman gençlerde metin'ler erkan'lar var,biz avrupa'nın peşindeyiz bizim kadroda sağlam celiller serkanlar ne arasan var,ankaranının gö.  kesen ayazında indik,geçtik gençlik parkına maç saatini bekliyoruz bir kaç gençlerbirliğili geldi yanımıza hoş geldiniz diye bayada muhabbet oldu,kemik de olmasa sağlam ve centilmen taraftara sahip gençlerbirliği maç 1-1 bitti bizim serkan metini biçip bizi 10 kişi bırakınca avrupa rüyasıda yavaş yavaş son bulmuştu,işin enteresan tarafı ise maç sonunda gençlerbirliği taraftarı bizi alkışlarla uğurlarken ankaragüçlüler taşlamıştı...

malum yeni yapılacak transferler oynayamayacak üstelik gençler formda ama hep diyorum telekeom bize tesislerin içinde beş attı gidelim nou campa puan alır geliriz biz böyle takımız bizim karakteristlik özelliğimiz bu onun için 3 puan diyorum ARMA ALIR

mehmet yılmaz

Gençlerbirliği tribünlerinde ciddi bir Samsunspor sempatisi vardır.
Severler bizi...

2007'deki kupa finalinde Bursalı Samsunsporlu arkadaşlar Kayserispor'a karşı Gençlerbirliği'nin yanında yer almışlar, maçı birlikte seyretmişlerdi.

Kaya

Oldum olası sevmezdim Gençlerbirliğini hep ters gelirlerdi bize..Özellikle içerideki maçlarda.Deplasmanda iyi sonuçlar aldık bazılarında bulunmuşluğumda var.Takım oyunu açısından belkide ligin en iyi takımı.Çok ilginç bir maç.En az beraberlik alırız diye düşünüyorum Ankaradaki karnemize güvenerek..

samsunluhakan

ankara takımlarına karşı şansımız tutuyor ben 2.devre ankara deplasmanlarından 6 puan bekliyorummm

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Aralık 2011, 22:05:30
Gençlerbirliği tribünlerinde ciddi bir Samsunspor sempatisi vardır.
Severler bizi...

2007'deki kupa finalinde Bursalı Samsunsporlu arkadaşlar Kayserispor'a karşı Gençlerbirliği'nin yanında yer almışlar, maçı birlikte seyretmişlerdi.

evet aynen öyle olmuştu ben gedemedim ama gidenler g.b taraftarı içerisindeydi g.b ye destek vermişlerdi bursa taraftarıda gençlerbirliğini desteklemişti.

ibrakadabra55

Pek umutlu değilim bu maçtan  buyuk_sehir 'i evinde 4-0 yendiler çok iyi bir grafikleri var.

fanatik samsunsporlu

evinde en çok puanı toplayan takım bu sene 20 puan almışlar

Tahir

Konu ile alakası yok ama bi ankara deplasmanıydı seneye sampiyon olacagız diye baslamıstık ilk mac kendi sahamızda kocaelispor ileydi yenilmiştik hatta ve hatta ilk 6 hafta 0 puan almıştık.Ankara deplasmanında iyide tribünyapmıstık macı yanlıs olmasın 3-0 yenildiydik diye hatırlıyorum ******* bi hocamız vardı Metin Türel mac sonunda tribünlere gelip ana avrat sövüp bize istifa ettiydi.
Bu macta ankaragücü taraftarının da bizim tribünde bize destek vereceğini ve macı kazanacağımızı umuyorum.

King Of The North

Alıntı yapılan: Tahir - 25 Aralık 2011, 20:39:24
Konu ile alakası yok ama bi ankara deplasmanıydı seneye sampiyon olacagız diye baslamıstık ilk mac kendi sahamızda kocaelispor ileydi yenilmiştik hatta ve hatta ilk 6 hafta 0 puan almıştık.Ankara deplasmanında iyide tribünyapmıstık macı yanlıs olmasın 3-0 yenildiydik diye hatırlıyorum ******* bi hocamız vardı Metin Türel mac sonunda tribünlere gelip ana avrat sövüp bize istifa ettiydi.
Bu macta ankaragücü taraftarının da bizim tribünde bize destek vereceğini ve macı kazanacağımızı umuyorum.

ankaragücünün desteğine ihtiyacımız yok, biz bize ayrılan yeri dolduracağız zaten, gençler, Anadolunun en ateşli deplasman tribünü görme şerefine nail olacak, ankaragüçlü kardeşlerimizin bununla uğraşacak dermanları da yok zaten, adamların derdi onlara yeter, yakında düştükleri tamamen kesinleşecek çünkü.