Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

fındık

mehmet yılmaz

YILDIRIM

spor_toto besik_tas fener_bahce galata_saray yeni ikonlar eklermiş :)

Kupa Mersin'e Sapı Kalpa'a gitti. Artık süper ligdeyiz ancak şimdiden düşünüyorum konya,buca gibi takım mı olacağız yani toplama futbolcularla mı ligi sürdüreceğiz. Altyapı bitmiş futbolcu çıkaramıyoruz bu 5 yıl içinde iyicene eridi gitti inşallah yeni yıldızlar çıkar altyapımızdan.

King Of The North

Alıntı yapılan: CemBaba - 15 Mayıs 2011, 21:05:22

Başkent'ten şampiyonluk (!) kutlamaları...

sizler Samsunda bizler gurbatte kahrolduk ama herşeye rağmen buruk da olsa kutlama yaptık.

Jnr.Serkan

En alttan 2. resimde o sarılı apaçi arkadaş napıyor öyle ?  :D

King Of The North

o sonradan yanımıza geldi tanımıyoruz, Sinopluymuş o polar gibi şeyi de çıkardı sonradan, kolları omzu her yeri façaydı adamın :-\

kaptan 55

kaç gündür bekliyorum sinirim geçsin öyle yazayım diye,ama nafile halen daha maçın bitiş düdüğüyle başlayan sinir harbi devam ediyor,maçdan sonra yanında eşi,çocuğu olduğu halde bu ruhsuzlara söven söveneydi,bakıyorum çıktık nasılsa şampiyon olmasakda olur diyenler var,o size olur kardeşim,bizim hayallerimizi çalan ruhsuzlar şampiyonluğun bizler için ne anlama geldiğini bilmemektedir,hepsinden ziyade o kupa rahmetliye götürülecekti ve ben inanıyorum ki o kupa mezarı başına gittiğinde ruhu bir kez daha refaha erecekti.Bunu bile bize çok gören *******,ruhsuzlar şimdi hangi sahillerde ne halt yiyorsa ALLAH bir daha bizim karşımıza çıkarmasın onları.

birde devlet bakanı ve başbakan yardımcısı rizeli hayati yazıcı'nında maçda olduğu söyleniyor,hayırdır ya bir kere rize maçını izlemeyenler soluğu neden samsun'da almışlar,sinek küçük ama mide bulandırır.
çok değil daha geçen sene çıkan karabük çıktığı halde son maçlarında gelene gidene vurmadımı?karabük bizden daha büyük bir camiamıydı veya karabükdeki futbol kültürü bizden kat be kat üstünmüydü ki...

maçdan sonra tepkisini gösteren tüm taraftarımızı kutluyorum,taraftar rengini belli etmiştir,kaçan şampiyonluğun anlamını çok iyi bilmektedir.

şampiyonluğu bırakan ruhsuzlar şimdi ki futbol şubesi sorumlumuza ya yeni yönetim sağlam geliyor bunlar iyi topçu alır,benim durumum ne olacak diye şimdiden ağlamaya başlamışlar işte görün ne topçularla çıktık ee adamda biliyor kalitesini kardeşim.

son sözüm,şampiyonluk hayallerimizi kursağımızda bırakan kapasitesiz ruhsuzlar ALLAH sizi bir daha karşımıza çıkarmasın o bize yeter.

binikalamadım

son iki maçta 5 gol yiyip 1 puan bile çıkaramıyorsun... MİY maç yapmadan şampiyon oluyor... bu ayıpta onlara yeter...

Donbay

maçdan sonra disco
otelde kumar var
ŞAMPİYONLUK GİTDİ
aferin çocuklar

özkan

Alma verme dünyası.Maç sonu rizeli yöneticilerle bizimkiler(pardon onlar hiç bi zaman bizim yöneticimiz olacak kapasitede olamadılar) kolkolaydı  ;)

samsunluhakan

deli 55

şu maç aklıma geldikçe sinir oluyorum yaaa.kişiliksizce oynadılar.hiç yakışmadı bizimkilere

ahmetsefa55

8- SAMSUNSPOR Kulübünün, 15.05.2011 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

kuzey55

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 19 Mayıs 2011, 17:18:25
8- SAMSUNSPOR Kulübünün, 15.05.2011 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

TFF 2.lik kıyağı geçmiş heralde yada süperligde daha fazla yolarız düşüncesindeler  ;D  :-*