Bank Asya 1. lig 30. Hafta | Samsunsporumuz - K.Erciyesspor

Başlatan YaşarDoğu, 04 Nisan 2010, 20:56:41

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Akyol

Dartagnan

babasamsunlu

oguz_5528

germencisse

takımımızda biraz olsun moraller yerine gelmiştir..bu maçıda alıp rahatlarız..

Jnr.Serkan

Erciyes 2ci yarı deplasmanda bir tek karabüke yenilmiş.kolay maç olmıcak.inşallah zorda olsa yeneriz

Tribün_ali

Kendi evmizde iyi oynayamıyoruz zor gecer bu maç en az 1 puan

cem

YaşarDoğu

AlıntıSamsun Hazırlıkları Devam Ediyor !

Erciyesspor'da futbolculara verilen iznin süresi doldu. Takımımız Samsun deplasmanı öncesi hazırlıklara başladılar

Ligin 29'uncu haftasında Adanaspor'u konuk eden Erciyesspor, kötü oyunla sahasından golsüz berabere ayrılarak haftayı 2 puan kaybıyla tamamlamıştı.
Bu maçın ardından oyuncularını eleştiren Teknik Direktör Levent Devrim, "Kötü oynadık, ama Adanaspor karşısında alınan 1 puan yinede iyi" değerlendirmesini yapmıştı.

Bu maçın ardından bir gün dinlenen mavi siyahlılar Samsunspor deplasmanı hazırlıklarına başladılar. Takımımız Pazar günü oynayacağı maç öncesi tesislerde çalışmalarını tamamlayıp cumartesi günü deplasmana gidecek.

http://www.erciyesspor.org/news_detail.php?id=3265

Ollivanders

Ka za na cagız. Totem yapıp bu macı izlemicem . İzledigim macları kaybediyoruz :) Hersey benim yuzumdenmiş gibi :D

eakgül55

2-1 olur alırız taraftar avantajımız cok ıı bu hafta herkes maça açç takımı moralmen yüksek tutacaklardır kazanamalıyız

55Bafra55

Erciyes deplasmanlarda kazanan takım.Bolu'yu deplasmanda 2-1 yendikleri maçta izledim."Aytek'i nasıl Erciyes'e sattık "hayıflanmaları vardı maç sonu.Aytek,Coşkun ve Erciyes'e dikkat.
1-0 olur,bizim olur zor da olsa İnşaallah.

King Of The North

Kendi taraftarımızın önünde havaya girebileceğimiz bir maç olacaktır, düşme korkusununu tamamen atıp rahatlayabileceğimiz bir galibiyet bekliyorum.Turgut da b u hafta 2-3 gol atıp krallığa oynayabilir.

55erhan55