Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

celebi

KareAs55

tff'nin sitesine bakdım 13:30 diyor  kesin mi maçın 19:00 alındığı ?

celebi

maç pazar günü ise arkadaşlar 13:30 dur maç 19:00 değil tff sitesinde de zaten 13:30 gösteriyor

dilatino

samsun son dönemde cok iyi top oynuyor gönlüm son haftalara küme düsme stresi yasamadan girmesi bu maci insallah alacaz

King Of The North

Maçtan sonra demli bir çay içmek dileğiyle, takım havasını buldu diyebiliriz,gol yollarındaki beceriksizlik giderilirse 3 gollü bir galibiyet alırız.Göztepe elindeki forveti vermemiş bu arada,onu da alsaydık hayırlısıyla iyi olacaktı...Skor tahminim 3-1

Kodalak

Dün gece AKS TV'de Basın sözcüsü Haluk Tan maç saatinin değiştiğini söyledi akşam 19.00 'da oynanacakmış maç.
Acaba TV verebilecekmi bu durmda maçı,programda değişiklik olmuş mu?

pitbul055

geçen sene şehir tarafındaki kale arkasındaki guruptan arkadaşlar rizeliler kardeş diye atkı vermişlerdi.rizeli şerefsizlerde o atkıları yakmışlardı.bu maçta böyle hataya düşmesinler.SAMSUNUN SAMSUNDAN BAŞKA DOSTU YOK.

europe_55

Ümit Kayihan´in malatya macinda yaptiklarini daha unutmadik...
Gelsin bakalim, ilk yenilgisini SAMSUN´dan alacak...

Macin canli yayinlanmasi gurbetteki SAMSUNSPORLULAR icin iyi oldu, ancak ben bu macta stadin dolacagini düsünüyorum...

Insallah kazanacagiz ve seri yakalayacagiz!

Jnr.Serkan

hava dün gibi olursa pazar akşamı stat 12-13 bin kişi olur.ksk maçı gibi olursa yine kemik taraftar 6-7 bin kişi olur.ama rakibin hoca değişikliği kötü oldu ayrı bir hırs oluyor o zaman rakip takımda.inşallah yeneriz bir seri yakalarız

kuzey55

pitbul055

SAMSUNLU ORUMA 55

inşallah rize maçınada alırız galibiyetler serisini yakalarız

SAMSUNLU ORUMA 55

arkadaş pazar günü maç 19.00 alınmış ben dün spor 55 programını izledim atilla cebeci söyledi maçıda yayıncı kuruluş gösterecekmiş burada beş numara(fatih abi) mersin maçı önceki röportajını  izledim abicim

babasamsunlu

Taraftar gruplarımızdan Ümit kayıhan şerefsizi için bir beste bekliyorum...en güzel hakaretleri içeren...

Maç saatine gelince en krtik maçlarımzıdan birine çıkıyoruz..Maç saati,canlı yayın,bilet fiyatı veya hava koşulları ne olursa olsun pazar günü bu kadar önemli maça imkanı olupta gelmeyen adam şöyle  Samsunsporluyum  böyle  Samsunsporluyum edebiyatı yapmasın...Sıcak evlerinzide oturarak,takımın kurtuluşu adına gevezelikten başka bir şey yapmayarak Samsunsporlu olamazsınız...

Öööff..Şu ümit kayıhan ismi beni iyice gerdi  >:( >:( >:( >:( >:(

Ben apo abiyle beraber sahaya atlarım bu sinirle :):):):)

KareAs55

07.02.2010 13:30   SAMSUNSPOR  -  ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    
Tff nin sitesinde hayla 13:30 diyor  ama  kafam karışdı ? :-\