Bank Asya 1.Lig 21. Hafta / Samsunspor'umuz- Ç.Rizespor: 2-0

Başlatan YaşarDoğu, 31 Ocak 2010, 16:51:32

« önceki - sonraki »

Sioux

Rizede işler karışık, bu seneleride yalan oldu onlartın. çakalım, temiz olsun.

Dartagnan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 31 Ocak 2010, 23:28:58
haydaaaa anladnz siz onu:)))))

bu maçı 2 1 alacağmzı hissediyorum

heh bı de sen  gel :D adama kapatalım dıyorum nıye lan dıyo :D

BASKA DIYE SORANLARA INAT SADECE SAMSUNSPOR !!!!:):)

supernatural_55

niye lan harbiden:))))konu değiştirmede de üstüne yok hacı:)))))

ama doğru söze de bişey denmez:

Alıntı yapılan: Dartagnan - 31 Ocak 2010, 23:31:52

BASKA DIYE SORANLARA INAT SADECE SAMSUNSPOR !!!!:):)

Ollivanders

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Ocak 2010, 23:39:18
Morning MOrning iyi gider maç :) çift kale :)

ohhh tamam kadro kuruldu ... ben kactım hadı bb :P

supernatural_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Ocak 2010, 23:39:18
Morning MOrning iyi gider maç :) çift kale :)

aha şimdi harbi yavuz da cipsssss rize de:))))
serpico uğurlu gelcen inşallh kardeşim;)

Ollivanders

insallah kardesim aman giresun faciasi gibi olmasinda :)

supernatural_55

olmaz inşallah kardeşim stad da dolar büyük ihtimal özellikle maraton ses patlayana kadar devam :P ;D

Ollivanders

aynen abi :) ben yolda gelirken bir bağırma  antremani yapacağım :) Merak etme ...  HAzırlıklı geleceğim yani hersey samsunspor için :)

germencisse

zor ve bir o kadar zevkli maç izleyeceğiz..inş.bizden yana zevki çıkar..mersin deplasmanından aldığımız 3 puan moral olarakta takımı motive eder..biraz istikrar ve gayret ile berreber..bu sezonu iyi bir şekilde atlatabilrsek çok iyi olacak..

öte yandan rizesporda çok aman aman kötü bir ekip değil..kaybettiği gereksiz puanları bir kenara bırakırsak uyumsuzluktan kaynaklanan prob.onları bu yola sürükleyen etmenlerden biri..

ama yine çok rahat çıkamayacağımız..ve baya zorlanacağımız bir karşılaşma olcak..

gozgoz yýlmaz

Ahanda Çaykur Şikespor gelmiş, Hani şu, geçen yaz birkaç çift takımlı taraftarı sitemize gelmişti de, açık ara şampuanız, siz kümede kalmaya bakın demişti. Hani yine o meşhur çift takımlı taraftarı kendi sitelerinin girişine serefssizler, satılmışlar diye resimler koymuşlardı. Çaykur Şikeyi yenmek ayrıca gerekli zaten. Bu senede sebil gibi para harcayıp yine çuvallayacaklar. Eeee ne demişler, paranla rezil olmak bkz. Çaykur şikespor

Kaya

İlk golü bulduğumuz takdirde farka gideceğimiz maç.....

celebi

topiçi ben açacaktım be kardeşim ama yne kazanırız inşaallah yada kazanmalıyız

kuzey55

ersiyes orduyla kocaeli deplasmanda adana ile oynuyo hacettepe zorlu bolu deplasmanına çıkacak.mersin ise formda giresun deplasmanında bu maçı alırsak bizim için 9 puanlık maç olur.

pitbul055

şu rizenin özel güvenlikcileride gelsede iyice sevsek onları.şerefsizler.geçen sene samsundaki maçta atkılarımızı yakıyorlardı ibneler.kırmızı şeytandan sonra şimdide atmaca sevme zamanı