Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

55sirinler55

arkadaslar biz destek vermezsek bu takimimiz küme düser....yapmayin...herzamanki gibi takimimizin yaninda olalim...

giresunu evde ve altayi deplasmaninda yenip su deplasman fobisimi neyse onuda yenelim ve iyi bir cikis yakalayalim...takimi kötü yöneten turhan hoca gitti...ingiliz futbolu oynayacagiz diyordu, o geldikten sonra futbol un f si bile kalmadi oyunumuzda...

Fecr_55

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 19 Ekim 2009, 16:30:17
nuray ınsallah kazanırızz ne dıyım.. ben ısımı gucumu bırakıp maca gıdecektım tum planlarımı ıptal edecektım .. Ordu ya Gezıye gıtmeyıp maca gıdecektım.. Ne yazıkkı Bole Futbolcularla Kazanıp ne olacak hee .. Ne olcak Soruyorum.. Bır Gun O Stattan ayrılıp mutlu gıttıgımde herkeze derdım super lıge cıkacagız dıye.. Bu sefer macı alsak hıc bı ıddaamız yıne. yok.. Ben Samsun - Altay kupa macını Beklıyorum O gece barı hedefımız olurda gruplara kalırız Sanmıyorum Ama .. ılk mac deplesmanda 1-0 yenılsek de  zoruma gıtmez bız onları yenerız burada.. Maça Gıdecek arkadaslara Iyı seyırler..

yorumun baya bi celiskili..
futbolcularla kazanip ne olacak da ne demek? kazanmayalim mi yani bu futbolcular varken?
bizler baskalarina süper lige cikacagiz, yok söyle yapacagiz yok böyle yapacagiz demek icin tutmuyoruz ki takimimizi..! kimseye aciklama yapmak zorunda degiliz, yensek de yenilsek de..baskasina üstün görünmek icin taraftar olunmaz, olmamaliyiz..kazandikca iddiamiz yükselir..
yaptigin yorumdaki cümlelerin birbiriyle alakasi dahi yok..

sersa

Ne Olursa Olsun Taraftar desteğiyle burda maç kaybetmeyiz.

çarşambalı-55

Bunlar değil maçı gene biz kazanacağız Pazartesi o stat dolmazsa yatar bizimkiler O stadı doldurmalıyız Bu arada giresundan intikam alacaz diye stadı kapattırırsak Zaten deplasmanda halimiz belli stadımızda kapanırsa hepten yandı keten helva Mersin maçı orduda oynanmasa puanımız 11 di şimdi

Giresunla işimizi stat dışında haletcez

sezgin

by bizim futbolculara temiz bir sopa lazım tepki koymak şart hacettepe maçında taraftar tepki koydu biraz düzeldiler tek suçlu hocamı

AdanaDemirSpor

Samsun bu maçı alır çünkü evinde herkesin bildiği gibi iyi oynuyor genelde bütün puanları evinde topluyor.yaman sanada selam olsun Adanadan. :)

Yaman55

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 19 Ekim 2009, 20:58:01
Samsun bu maçı alır çünkü evinde herkesin bildiği gibi evinde iyi oynuyor genelde bütün puanları evinde topluyor.yaman sanada selam olsun Adanadan. :)

aleyküm selam selamını adanadan değil demirspordan olarak alıyorum :)

AdanaDemirSpor

Alıntı yapılan: Yaman55 - 19 Ekim 2009, 20:58:52
aleyküm selam selamını adanadan değil demirspordan olarak alıyorum :)

canın nasıl isterse kardeşim.evde demleniyorum şimdi aklıma sen geldin,keşke beraber demlenseydik şimdi iyi muhabbet ederdik,bide dedin ya biranızı unutmıcam die aklıma ordan da geldi. :D

Sercan

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 19 Ekim 2009, 21:02:03
canın nasıl isterse kardeşim.evde demleniyorum şimdi aklıma sen geldin,keşke beraber demlenseydik şimdi iyi muhabbet ederdik,bide dedin ya biranızı unutmıcam die aklıma ordan da geldi. :D

Haluk kardeşim nasıl durumlar Adanademirspor'da...

Yaman55

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 19 Ekim 2009, 21:02:03

nefes alma efes al

SamsunluReis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Ekim 2009, 21:51:09
Üç maç üstüste kaybedecek cesareti olan yönetim,teknik heyet,futbolcu kadrosu var elimizde. 18'e alınmayan adamın idmana gelmeyecek cesareti olan bi takımdan bahsediyoruz. Giresun takım değil, maçı alırsa taraftar alır.

bencede katılıyorum ama yinede dularımız kabul olur alırız maçı inş..

jean

son iki yildaki 4 macta birakin puan almayi gol ble atamadik dun carsambayla oynayan takimlar bizle kafa yapar oldu ne yapip edip bu sefer almaliyiz

AdanaDemirSpor

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 19 Ekim 2009, 21:32:04
Haluk kardeşim nasıl durumlar Adanademirspor'da...

durumlar çok kötü kardeşim bu haftada yenildik,bu gidişle yükselme grubuna da kalamıcaz ve bu sene şampiyonluk hayal maalesef..umarın sizinkiler toparlanırda bu haftaki Giresun maçını alır.

Sercan

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 19 Ekim 2009, 23:05:24
durumlar çok kötü kardeşim bu haftada yenildik,bu gidişle yükselme grubuna da kalamıcaz ve bu sene şampiyonluk hayal maalesef..umarın sizinkiler toparlanırda bu haftaki Giresun maçını alır.

Umarım ama takım rezalet bu sezon da çok zor geçecek gibi >:( >:(

AdanaDemirSpor

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 19 Ekim 2009, 23:06:52
Umarım ama takım rezalet bu sezon da çok zor geçecek gibi >:( >:(

sizde de durumlar pek parlak değil dışarıdan bakılınca az çok anlaşılıyor.halbuki kulübün geçen sene son hafta ligde kalmış olmasına rağmen bu sene lige başlamasından dolayı ders çıkarması gerekirdi ama biz anca böyle konuşuruz olan taraftara olur.topçularla yönetime bir b..k olmaz. >:(