Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Mayıs 2009, 21:28:23
Ant kardesim tamamda gungoren 36 puanda yenerse 39 olacak,malatyada giresuna yatar gire 40 olur.biz kaldik mi bu ruhsuzlarla 38'de :s

Alıntı yapılan: Ant55 - 02 Mayıs 2009, 21:24:52
Tek ümidim kaldı, Besim Hoca ve Altay ın kazanmak için oynaması.

Kasımpaşa - Sakarya, Altay - Erciyes maçlarından bahsediyorum. Bunun yanında Karabük ün bugün yaptığı gibi Bolu bir delikanlılık yaparmı bilmem. Başkada umudum yok malesef.

Sempatik Bengülü

Nuri Asan

Fixtur ve puan durumu saat 5'den beri karsimda,hesap yapmaktan resmen durmus beynim.kendi isini baskasina birakmak,el si.iyle gerdege girmek gibi biseymis.

germencisse

artık tek atımlık barutumuz kaldı son haftalardaki kötü gidişi unutup bu maça odaklanmamız lazım ..tabiikide bu maç çok zor olacak birde adanaspor kazayla altaya yenilirse işmiz dahda zor olacak..ama rakibimizin ne durmda olması bizi ilgilendirmiyo varımız yoğumuzu ortaya koymalıyız...

atakan

eğer bizlerin düşündüğünün 10 da 1 ini düşünüyosalar bende insan değilim be.sezon biter herkes çeker gider.şerfsizin bitanesi sezonu kapadı zaten.flörtünüde ederbaşka takımla tatilinide yapar.çok yorulduya bir sezon boyunca dripling yapmaktan.

yaman55

Arkadaşlar bari biraz moralinizi düzeltim benim açtığım maç başlıklarının %90 ını kazanmıştık :-X

HasanN

1 puan alırsak Lig'de kalırız.

Sakarya,Güngören isterse kazansın bizi bağlamaz..

İkili averajda önlerinde oluruz.

Nuri Asan

Su maci alalim sana bafrada baraja karsi balik ismarlicam,bakacam sana kaptanim.

yaman55

HasanN

Arkadaşlar Genel averaj mı yoksa İkili Averaj mı ?
Bi
Biginiz Var mı ?

yaman55

Nuri Asan

Sana yaman,herkezin huzurunda soz veriyorum.

veis

önce ikiliaveraj oradada eşitlik varsa genele gider ama biz o anlamda rahatız.sagolsun futbolcu ve teknitrektör çakmaları bunu bize lütfetmişler.

HasanN

İkili Averajda Eşitlik yok.
Sakarya 3-1 ve 0-1
Güngören 3-0 ve 0-0

1 puan alırsak ligde kalırız..

olacak ya olacak ya olacak..
Seneye de Süper Li g hedefleyen Bir takım olmalıyız.
Yeter artık..

Sivasspor,Kayserispor ve Diğerlerinden neyimiz Eksik..!