Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

Sercan

Karabükspor 2 - 2 Diyarbakırspor maç bitti...

nomak55

benim bu maçtan ve bundan sonraki maçlardan hiç bir beklentim kalmadı kimsede heves istek hiç bir şey kalmadı malesef şu istikrarsızlığımız senelerdir devam ediyor bakalım ne olacak bence bu gidişimiz hiç hayre alamet değil.....ben bu seneryoyu süper lig de de yaşadığımızı hatırlıyorum...Kendimizi avutmak için demiştim ki samsun bir iki sene çıkamaz süper lige her yenilgiden sonra kendimi tekrar avuttum neyse dedim bir iki sene ikinci ligde kalırsak belki birileri bu sefer sahip çıkar bir eskişehir gibi bir antalya gibi ama malesef değişen hiçbirşey olmadı yine aynı yine aynı yazık bu takıma ve taraftarına şu ortamda bu hedeflsizlikte bu vurdumduymazlıkta ( topcukardan bahsediyorm) bizim sonumuz hiiiiiiiiiiiiiç te iyi değişl

Kais

Alıntı yapılan: Mert 55 - 14 Mart 2009, 16:49:43
samsunluları yarın bekliyor olacağız alt geçite dikkat edin yanınızda polis olmayacak bu sefer

Kuyruk acıları dinmemiş belli.Bu yazı ajanssporda orduspor taraftarının yazdığı bir yazı.

orduya bütün gruplar beraber girecek olursa dayak yerler.kaçacak delik ararlar.klavyeden konuşmayla olmuyor.

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 14 Mart 2009, 17:24:04
Karabükspor 2 - 2 Diyarbakırspor maç bitti...

adamlar 1 hafta boyunca idmana çıkmadan maça çıktılar 2-2.

Akyol

Kardeşim bunlara İSMAİLCİLİN lazım ama yok öyle başkan hemen iyileşirlerdi eskiden ama şimdi yok maalesef...

şimşek_55

Para yok para olsa  hepsi iyileşir.   Cok canım sıkıldı  bugunku kongreden sonra. Cocukların ınsallah bırseyden haberı yokturda  yarın puan ıcın oynarlar.

ugrass

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Mart 2009, 20:49:11
Para yok para olsa  hepsi iyileşir.   Cok canım sıkıldı  bugunku kongreden sonra. Cocukların ınsallah bırseyden haberı yokturda  yarın puan ıcın oynarlar.

ilk onların haberi olmustur..  ;)

CriminaL

kesinlikle ilk önce onlar duymuştur olanları..

sBc-55

Söğütlübahçe olarak gidemiyoruz rizeye otobüs ayarlanamadı..ama giden gruplar var.inşallah yaracaz rizeyi sikinti yok sikintii  >:(

5BrK5

CriminaL

insallah alırız bu macı gercekten dönüm noktası

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: CriminaL - 14 Mart 2009, 23:07:15
insallah alırız bu macı gercekten dönüm noktası

almak zorundayız zaten bu maçı

ramcQ_55

bari rizeye puan vermeyelim sayemizde köşeyi döndüler

edmontdante

AlıntıKırmızı- Beyazlılar'da geçen haftanın en çok tartışılan futbolcularından Sercan Temizürek'in gripal enfeksiyona yakalandığı ve boğazının şiş olduğu belirtildi. Kulüp Doktoru Mehmet Özden, "Sercan'ın durumu belirsizliğini koruyor" derken, bu futbolcunun Boluspor maçının ardından psikolojik durumunun da kötü olduğu öğrenildi.

Benmi facebook'ta attığım mesajlar daha da bozmuştur psikolojisini.Ya bizim psikolojimiz

MeL_55

Arkadasim bana rüyasini anlatti. Samsunspor 2-3 kazancak diyor. Insallah öyle olur.

kuzey55

bu sercan gibileri eline kızılcık sopasını alıp iyice bi döveceksin.grip oluyo çok önemli eksiklerimizin oldugu bir maçta takımı yalnız bırakıyo.nasıl bir sorumsuzluktur bu.sen sporcusun dikkatli olacaksın.bunlar futbolcu olacak da biz süper lige çıkcaz.ölme eşşeğim ölme yonca biter de yersin...