Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

Burak55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 10 Mart 2009, 18:33:02
Artık düşer miyiz düşmez miyizi konuşmaya başladık,60 bin nüfuslu Bolu şampiyonluğa koşarken 600 bin nüfuslu Samsunumuz Samsunsporumuzu küme düşürecek yazıklar olsun bu şehrin ileri gelenlerine,siyasilerine...
Daha 2 3 hafta önce play-offlarda naparız diye düşünürken simdi küme düşme korkusu sardı CEKİN ELLERİNİZİ BU TAKIMDAN !!!!!

CeLiL_55

ya şu rizeye yenilmeyelim yeterki hadi orduya yenildik ama inş rizeye yenilmeyiz şansımız olursa rizede neden 3 puan almayalımki beraberlik olur diyorum

celebi

Recep

biz bu hafta yeneriz çelebi rahat ol
içimde bu maçı kaybedeceğimize dair hiç şüphe yok

edmontdante

Şu anda bu maçtan umudum yok.Ama hafta sonuna doğru yine her zamanki gibi umutlanacağız.Artık her şey çok daha kritik ilk 6 derken küme düşme hattına yaklaştık.

celebi

şu an cnn türk ün sitesende 25. hafta maçlarının özet görüntüleri bulunmakta

Akyol

Nuri Asan

şu son iki maçtan 4 puan çıkarabilse idik eminim rizede daha kalabalık olacaktık.
bu futbolcular için değil armamız için yüzlerce kişi deplasman yapıyoruz

kuzey55

besim durmuş kasımpaşa teknik direktörlüğüne getirilmiş...

lucapicola

Tek umudum sürpriz takım olmamız.Başka türlü puan alamayız  :'(

vatan55mekan16

Arkadaşlar rizeye org yapacakmısınız..Keşke ben orda olsamda gidebilsem.düşme ihtimalimiz var aslında bu maçı kaybedersek..malatya maçıda zor asılacaklar onlarda düşmemeye oynuyor

kuzey55

organizasyon var.biz nereye gitmedik ki rizeye gitmeyeceğiz...samsundan gidecek arkadaşlarımız hatrı sayılır bir sayıda...

ayrıca rizeli zor olduğunu biliyoıruz ama biz de BÜYÜK SAMSUNSPORUZ...sizin harcadığınız paranın 3 te 1 ini harcamış olsaydık şuan çok farklı konumda olurduk.sezon başı da böyle büyük konuştunuz açık ara şampiyon olacağız diye ne halde olduğunuzu görüyoruz...bırakalım da maç günü sdahada futbolcular konuşsun.

beşnumara

11 Mart 2009, 17:47:54 #102 Son düzenlenme: 11 Mart 2009, 17:49:41 beþnumara
Alıntı yapılan: LAZURİbere - 11 Mart 2009, 17:31:13
Samsunspor da Karadeniz takımı olmasından dolayı düşmesini istemiyorum. Ancak bu hafta Rizeden puan alma hayaline fazla kapılmayın... Rize ,Raşit Çetiner hocamızla yakaladığı muhteşem çıkışı samsunsporla devam ettirmek istiyor. İkinci yarı çok sancılı dönemler geçirdik ancak bunlar Raşit Hocamızla son buldu. İnşallah seneye süper ligte silbaştan harika bir kadro kurucaz ve Süper ligte fırtınalar estiricez.
Herkes hazır olsun Büyük Çaykur Rize Spor geliyor.....

bas git lan artist artist konuşma size verilen destek bize verilse sivasın yerinde biz olurduk. kendi forumuna git yaz. hem siz niye rizeyi o kadar düşünüyorsunuz ki zaten sene sonunda ankarasporun yerine çıkaracak sizi başbakanınız.onun için gerek yok rize maçına gitmeye.siz fener maçına gidin. >:(

LAZURÝbere

Alıntı yapılan: kuzey55 - 11 Mart 2009, 17:40:51
organizasyon var.biz nereye gitmedik ki rizeye gitmeyeceğiz...samsundan gidecek arkadaşlarımız hatrı sayılır bir sayıda...

ayrıca rizeli zor olduğunu biliyoıruz ama biz de BÜYÜK SAMSUNSPORUZ...sizin harcadığınız paranın 3 te 1 ini harcamış olsaydık şuan çok farklı konumda olurduk.sezon başı da böyle büyük konuştunuz açık ara şampiyon olacağız diye ne halde olduğunuzu görüyoruz...bırakalım da maç günü sdahada futbolcular konuşsun.

Biz karadeniz takımları olarak birbirimize destek olmalıyız. Ben elin manisası süper ligte olacağına samsunspor un olmasını isterim.
Ancak bütün futbol otoriteleri Rizeporun tesis ve şirketleşmesini Tüm Türkiye ye örnek olduğunu söylüyor. Yapımı tamamlanmak üzere olan karadenizin en modern stadı olan yeni Rize Atatürk stadı da bunun cabası.
Bunların meyvelerini elbetteki hemen alamadık ancak. Geliyoruz izleyin ve destekleyin...

kuzey55

bıraksana karadenizmiş.gördük orduyu,rizeyi giresunu trabzonu zaten biliyoruz.kemençe bilmiyorlar die samsun karadeniz değil diyenleri biliyoruz.ben karadeniz takımları olacağına ksk,altay,sakarya gibi sağlam takımların süper ligde olmasını tercih ederim.