Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

King Of The North

Bu futbolla umut yok,takımdaki futbolcular laubali oynuyor 2 haftadır,olumsuz oy kullandım inşallah yanılırım.

Fecr_55

kazanacagimiza inanmak istiyorum ama moralle ciktigimiz maclari bile kaybettik, baskan istifa etti, takim ruhunu transfer etmis bi vaziyette, birlik dirlik yok..kümeye en yakin takimlardan biriyiz..bu mac bizi ya ipe götürecek ya da ipten alacak..az biraz su igrenc durumdan ders alip inat yapsak maci aliriz, inadina Samsunspor diyebilir mi futbolcular, görecegiz..

kuzey55

bu maçı kaybetsek bile küme düşme tehlikesi yaşayacaığımızı sanmıyorum.hatta biz malatya maçını düşünelim.o maça tam kadro çıkıp onları ligin dibine göndermeliyiz.fikstür avantajımız da bariz ortada.3 galibiyet yeterli olacaktır ki rahatlıkla alacağımıza inanıyorum.zirvedeki takımları mağlup eden de bu takım değilmiydi.toparlanıp eksiklerimizi kadroda gördüüğümüz sürece sezonu rahatlıkla tamamlarız.çok kötü oynadığımız bolu maçında bile galip gelebileceğimiz birçok fırsat yakaladık.küme düşme gibi bir korku yaşamayız.

celebi

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 10 Mart 2009, 17:40:08
Bu futbolla umut yok,takımdaki futbolcular laubali oynuyor 2 haftadır,olumsuz oy kullandım inşallah yanılırım.

CriminaL

bu takım küme düşmez asla.Ama malatya kesin küme düşecek !

King Of The North

Artık düşer miyiz düşmez miyizi konuşmaya başladık,60 bin nüfuslu Bolu şampiyonluğa koşarken 600 bin nüfuslu Samsunumuz Samsunsporumuzu küme düşürecek yazıklar olsun bu şehrin ileri gelenlerine,siyasilerine...

samsun155

Alıntı yapılan: kuzey55 - 10 Mart 2009, 17:38:24
barcelona ile oynasak da sahada samsunspor forması olduğu sürece umudumuz devam edecek...
barcelenoda kimmiş_?:D

vatan55mekan16

Bu maç öyle ölüm kalım maçı değil..6 puan bu takımı ligde tutar artık seneye hazırlıklara başlamak gerek.Bu arada maçı tv vercekmi..Org yapacakmısınız

germencisse

oyuncularımızın moralleri tamamen alt üst olmuş durumda bu moralle bu tempoyla biraz zor gözüküor

özkan

Alıntı yapılan: CriminaL - 09 Mart 2009, 15:29:28
arkadaslar biraz gercekci olmak lazım
bu çocuklar 5 kuruş para almadan oynadılar kaç aydır.Manisayı yenen karşıyakayı yenende bu çocuklardı..Bunun karşılığında peki biz ne verdik ? hiçbirşey..
bu zamana kadar bu çocuklar kapasitelerinin üstlerinde top oynadılar ama karşılığını hiçbir zaman alamadılar..en basiti şöyle düşünelim çalışan arkadaşlar patronunuz size 6 ay boyunca 5 kuruş para vermese ne kadar çalışırsınız ? bu çocuklarda samsunsporlu olduğu için bu kadar çalıştılar ama daha fazlasını beklemekte olmaz..eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor..
Yaptıklarını sercanın asla tasvip etmem hatta kınarım ama yiğidi öldürün hakkını verin sezarın hakkı sezara

criminal..

kötu nıyetınle yazdıgına ınanmıyorum.fakat sercan baska bır takıma gıtse pafdan oynayacakmıos he sankı topcu dıye sahaya cıkarcaklrmı? samsunspor boyle adamlaraamı kaldı ? pafdan cıkdı celıl oynamayınca para para dıye ötünce sercana kaldık oda sansı degerlendırdı o ara ve formanın sorumlulugu ve gerektırdıklerını yapacagını bellı etmeye baslamısdı nitekim o donemde..ama su hareketlerıyle paranın yada herangı bır savunmöanın kalır yanı yok. kabul edılemezde.o yuzden cin olmadan seytan carpmaya kalkamaz bunlar..kurdun egilmesi bir daha avlanmayacgı anlamına gelmez ama su an samsunspor bu haldeyse bunlarda elınden gelenı yapmak zorundalar..o yuzden topcuların hcbr haklı kalır yanları yok.sankı aclıkdan mı oldunuz lan ora burda alem yapmaya faceboklarda karı kızlarla muhabbet etmeye para buluonuz laf paraya gelınce paramız yok alacaklarımızı alamadık..

harbisamsunsporlu5517

umutsuzluk bıze yakısmaz  rızesporu yenecegımıze ınanıyorum nekadar eksıgımız olursa olsun bumacı kazanmak zorundayız

yaman55

HoliganSamSunLu

çok zorki zor rize formda bizim moraller sıfır fark yemesek iyidir.

kuzey55

açıkçası fark olacağını sanmıyorum.hatta başta umudum olmamasına rağmen bu hafta bu maçtan en azından 1 puan alacağımızı düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Ya bizim nerde ne yapacağımız belli olmaz helede rakip rize iken. Ben en azından 1 puan diyorum hayal falan değil