Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

kuzey55

bu sezon bu futbolcularla bitecek.ben de kötü oynadığımızı düşünmüyordum ilk yarı hep bizim pozisyonumuz vardı.ama onlarda iş bitirici futbolcular var bizde malesef yok hepsi beceriksiz.

Kais

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Mart 2009, 14:00:12
Rizede insan gibi karşılama yapılması da garibime gitti , rize-merkez iyidir aslında , burada sorun cıkaran Samsunda sorun yasayan rizelilerdi .. Gercek rize taraftarının , bizleri sevdiğini , asıl dusmanlarının Ts oldugunu dusunuyorum , zira Mekanszılar grupları vardı onların yol yordam tribün bilen adamlardı ..

yok be 35ama55 adamlar takım desteklemeyi bıraktılar trabzon birde sanırım antalya diye bağırıyorlardı senin dediğin mekansızlar.sen rizeye geldinmi ?

Kais

trabzonda gs liler bir uçak dolusu gelmişlerdi havaalanında gördüm geçerken ts den.

gozgoz yýlmaz

@kais

Dün Rizeliler önce Trabzon diye bağırmış sonra da Bursaspor'a küfür etmişler. Bizimkiler de Bursa diye bağırmış, kısa süreli bir gerginlik yaşanmış. Doğru mudur?

Akyol

Ne bursası ya bursa kim böyle bişey olmuşsa yanlış olmuş

Kais

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Mart 2009, 16:22:04
@kais

Dün Rizeliler önce Trabzon diye bağırmış sonra da Bursaspor'a küfür etmişler. Bizimkiler de Bursa diye bağırmış, kısa süreli bir gerginlik yaşanmış. Doğru mudur?

evet doğru bursa diye bağırdık.niye bağırdık aması var.onlar bize sürekli sövünce bizde karşılık verdik.trabzon diye bağırınca bizde karşılık verdik.dayanamadık yani.gıcıklığına bağırdık.oda en fazla 3 kez bağırdık fazlası yok yani.maç.bi trabzon bi antalya yalakalığı birde bursaya sövdüler.biz süper lige çıkalım Allah nasip ederde bunlarda 2.ligde olurlarsa merak etmeyin bize de yalakalanırlar.ayrıca orda bir polis abi söyledi 2 kongre olmuş sanırım 3. kongrede çaykur bunları bırakcakmış.polis birde bunlar 6 sene burdan çıkamaz dedi.hele çaykur bıraksın birda g.tü doğrultamazlar dedi :D

vatan55mekan16

Çaykurdan işi yok zaten onların bırakması etkilemez..A.Ş oldular Trabzonspor gibi yeni yapılacak alışveriş merkezi ,petrol ofisi ve heslerdeki gelirler rizespora aktarılacak çünlü bunların hepsini a.ş. deki insanlar yapacak..TFF baskanıda dedı gecen rıze zıyaretinde rizenin önu açık parlak diye..sonuçta bu adamlar yeni türkiyenin en iyi tesisini yaptı stadını yaptı bunu çaykur yapmadı..birileri çıkıyor işte sahip..ama samsun öyle değil ne yazıkkı ortada kaldık :-[ :-[ :-[

berusa55

16 Mart 2009, 17:44:58 #577 Son düzenlenme: 16 Mart 2009, 17:47:08 samsuni
Sevgili kais paylaştıkların için teşekkürler kardeşim. Samsunspor'umuzu yine yalnız bırakmayan taraftarlarımıza helal olsun. Büyüksünüz. Anlattıklarına göre takım iyi oynamış. İnşallah eksiklerin de takıma girmesiyle bu hafta Malatyayı burda yener ve biraz olsun moralleniriz. Buna gerçekten çok ihtiyacımız var şu sıralar...

Kais

Alıntı yapılan: berusa55 - 16 Mart 2009, 17:44:58
Sevgili kais paylaştıkların için teşekkürler kardeşim. Samsunspor'umuzu yine yalnız bırakmayan taraftarlarımıza helal olsun. Büyüksünüz. Anlattıklarına göre takım iyi oynamış. İnşallah eksiklerin de takıma girmesiyle bu hafta Malatyayı burda yener ve biraz olsun moralleniriz. Buna gerçekten çok ihtiyacımız var şu sıralar...

sağol Allah razı olsun.Samsunspor'u yanlız bırakmayan ve orada 90 dk. susmayan ayrıca 3 grubu da bastıran yaklaşık 90 kişilik taraftarımıza da ben teşekkür ediyorum.

Sadece Samsunspor

17 Mart 2009, 23:40:09 #579 Son düzenlenme: 17 Mart 2009, 23:44:52 SADECE SAMSUNSPOR
Arkadaşlar demin Dspor'da maçın özetini izledim aslında iyi oynaşımız o kadar eksiğe rağmen. Rize'nin son golü tamamen defans hatasından kaynaklanmış. Direkten dönen topa çok acıdım gerçekten girse yılın golü olabilirmiş bu arada o şutu geç oyuncumuz
ismail yapmış tebrik ederim kendisini akıllı düşünmüş ama girmemiş. Malatya maçından umutluyum

Bu arada hakem resmen maçı katletmiş. Dspor spikeri bile defalarca izletti pozisyonları bu hakemlere dikkat edilmeli diye

ugrass