Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

yaman55

Tarih:15.03.2009
Yer:Rize ATATÜRK stadı
Saat:13.30

Yorum:Zor bir maç artık bütün hesaplar ligde kalmak için olacak beraberlik çıkaracağımıza inanıyorum

Tufan

umudum yok bu maçtan. içerde malatyayı yeneriz biz 1 puana duacı olurum. inş beni yanıltırlar ama sanmıyorum

özkan

yaman abı nee beraberlıkmı..bırak allah askına..bunlarlamı_? senı koyarsak forvete evet yenerız bır puan alırız ama bu paragözlerle bu puanları nası topladık hala sükredıyorum..

yaman55

Alıntı yapılan: özkan17 - 08 Mart 2009, 21:02:51
yaman abı nee beraberlıkmı..bırak allah askına..bunlarlamı_? senı koyarsak forvete evet yenerız bır puan alırız ama bu paragözlerle bu puanları nası topladık hala sükredıyorum..
rizedede bişey yok o yüzden diyorum şöyle yağmurlu bir havada balçık gibi oluyor rizenin zemini 0-0 beraberlik olsa iyi olur napalım hayal bizimkisi

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: yaman55 - 08 Mart 2009, 21:05:44
rizedede bişey yok o yüzden diyorum şöyle yağmurlu bir havada balçık gibi oluyor rizenin zemini 0-0 beraberlik olsa iyi olur napalım hayal bizimkisi
sercan yerıne hakan akman forvette oynarsa kesın yenerız

Sadece Samsunspor

turgut yok murat yine yok, bu maça oktay,volkan,hakan akman özel olarak hazırlanmalı, kenanın da acilen iyileşmesi lazım

kaptan 55

rize form tuttu biz ise malum?takımımızda ronaldinyolar messiler var çokca mevcut?rize yener bizi benim bu takıma güvenim bolu maçıyla bitmiştir artık.malatya maçınıda futbolcular değil taraftar alacaktır görürsünüzde bakarsınız o maçdan sonra ligde biter bizim için

kaptan 55

varya bu siteden bi 11 çıkarsak ruhumuzla ciğerimizle alırız maçı?

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 08 Mart 2009, 22:00:04
bu maça oktay,volkan,hakan akman özel olarak hazırlanmalı, kenanın da acilen iyileşmesi lazım
bu üçü forvette oynasın rızeyı yenerız

Akyol

çok çok zor bir maç muhtemel yenilgiye hazır olalım beraberlik iyi sonuç.

yaman55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 08 Mart 2009, 22:03:27
varya bu siteden bi 11 çıkarsak ruhumuzla ciğerimizle alırız maçı?
En azından penaltıyı kaleyede doğru zımbalarım auta gider kaleci tutar ama penaltıyı adam gibi atarım helede takımım 2-1 mağlupse

samsun155

daha 1 hafta öncesine kadar play-off neden olmasın diyoduk şimdi ise düşmeyelim diyoruz

mahserxxx

umutlar tükenmez ama..samsun bu maçı zor alır..deplasman fobimiz var,sercan faktörü var,  nası kazancaz..bi hafta ii oynayan 2 hafta vasatın altında oynuyo

mahserxxx

adam gibi mücadele etsinler canımızı yesinler

Mert

Sadece şunu diyorum bu maçı almamız çok zor...