Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 19 Nisan 2008, 16:10:45

« önceki - sonraki »

berusa55

24 Nisan 2008, 18:07:42 #60 Son düzenlenme: 24 Nisan 2008, 18:09:52 berusa55
Celil oynuyorsa Altay'a yeter gibi geliyor bana... Gencleri de izlemek bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kalan maclarda işin tek zevkli yanı olacak.

jean

artik gencleri cogaltalim bence iyi kotu admalarimiz cikti alaha sukur

körfez55

takımda hava düzelmiş.neşeli idmanlar falan neden sene basından beri böle olmadı ki şimdi süper ligdeydik..

veis

herşeyde bir kısmet varmış zaten bu borçlarla ve sıkıntılarla çıksaydık bile samsunsporumuza yakışmayan sonuçlar alır ve geri dönerdik.seneye inşallah bu yüzden altay maçında celil falan oynamasın tanjular hakanlar çıksın sahaya.

Sadece Samsunspor

ercü,hakkı,kenan,emre,can,sercan,sefa,celil,turgut,caner(samet),tanju

futbolcular psikolojik olaral maça iyi hazırlanırsa maçı alabilme ihtimalimiz yüksek , ilk yorumumda yeniliriz demiştim ama napayım samsunspor böyle bi takım işte  :)

veis

yapma tugberk canerin yerine başkasına şans ver ilk 11 de.hakkı da yedek soyunsun ramazan başlasın direkt olarak.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: veis - 24 Nisan 2008, 21:41:08
yapma tugberk canerin yerine başkasına şans ver ilk 11 de.hakkı da yedek soyunsun ramazan başlasın direkt olarak.

canerin yanına zaten parantez içinde samet yazdım sametde olabilir diye  ;) ramazan çok agresif bir futbolcu çok kolay kırmızı görüyor biraz daha profesyonelleşmesi lazım diye düşünüyorum ondan hakkıyı yazdım  ;)

veis

samet sefa turgut can sercan hakan ercü.emre zaten 8 tane genç hepsi süper çocuklar tanjuyuda koydunmu 1 senede sabrettinmi altayda kim oluyormuş rakip bize.tabi araya tecrübelileride yanaştırırız ben çok ümitliyim bu çocuklardan.

Sadece Samsunspor

AlıntıBank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Samsunspor, Pazartesi Günü İzmir'de Karşılaşacağı Altay Maçı Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, pazartesi günü İzmir'de karşılaşacağı Altay maçı hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Nuri Asan Tesisleri'nde Teknik Direktör Orhan Kapucu yönetiminde çalışan kırmızı-beyazlı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından çift kale maç oynadı. Marciel ve Serkan Eyüpoğlu'nun sakıtlıklarından dolayı katılmadığı, kırmızı kart cezalısı Feridun'un düz koşu yaptığı idmanda futbolcular hırslarıyla dikkat çekti. Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş ve bazı yöneticilerin izlediği antrenman, 1.5 saat sürdü. Samsunspor'un pazar günü 09.15 THY uçağıyla İzmir'e gideceği öğrenildi.

US

seneye yine küme düşmemeye oynayacagız soyluyorum size bakın ..
bu sene orhan hocanın yaptıgı gibi son haftalra dogru kritik puanlar alamazsak seneye küme düşmeye hazır olun derim bn..

veis

sene için erken yorum olmuş.yönetim sorunu halledilir ve bu bu çocukların yanına saglam adamlar alınırsa ligde hertürlü hedefe gideriz.beni tek etkileyen konu samsunsporumuz 2.lige çok alışmaya başladı bu son senemiz olsun ve yeter artık demeliyiz yoksa iyice küçülecegiz.borçlarla hiçbiryere gidemeyiz bunuda biliyoruz enbüyük sorunumuzda bu esasında.

körfez55

genc youncular kalırsa ve orhan hocanın yaptığı gibi genc ve yetenekli oyuncular transfer edilirse bence rahat çıkarız şu lanet olası ligden.kasini düşünmek bile istemiyorum.ligde kalmamaya oynarız.

körfez55

25 Nisan 2008, 15:29:10 #72 Son düzenlenme: 25 Nisan 2008, 15:35:44 kuzey55
Eskişehirspor-Orduspor: Selçuk Dereli
Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Uğur Söylemez
Altay-SAMSUNSPORUMUZ: Suat Arslanboğa
Antalyaspor-Diyarbakırspor: Aytekin Durmaz
Mardinspor-Boluspor: Cemil Şensöz
Sakaryaspor-İstanbulspor: Gökhan Güneşer
Malatyaspor-Karşıyaka: Abdullah Yılmaz
Kartalspor-Kocaelispor: Hakan Özkan
Giresunspor-Kayseri Erciyesspor: İlker Meral

Ad Soyad : SUAT ARSLANBOĞA 
Meslek : 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 14845 
Klasman : Süper Lig Hakemi 
Bölge : MALATYA 

MALatya bölgesi hakemi sanırım maçı kaybettik gecmiş olsun...
gecen sene 2-0 kaybettiğimiz altay ve 1-1 sonuclanan ksk,0-0 sonuclanan istanbulspor maçarımızı yönetmişti.

veis

ya maçına göre adam vermişler tansiyon anlamında eskişehir ordu daha krıtik oldugundan selçuk dereli verilmiş bizimkisi kendi çapında iyidir herhalde.

Recep

Altay'a genç kadro

25 Nisan 2008 Cuma 09:45

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, Altay maçına yine genç ağırlıklı bir takım ile çıkacaklarını söyledi

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, Altay maçına yine genç ağırlıklı bir takım ile çıkacaklarını söyledi
Genç futbolculara şans tanınması ve onların Samsunspor'a kazandırılması gerektiğinin altını çizen teknik direktör Orhan Kapucu, "Gençler bizim yarınlarımız. Onlara değer verirseniz, başarıyı yakalarsınız. Onların istediği birazcık ilgi ve alaka. Onlar bu takımın başarısında ne kadar önemli rol oynadığıon zaten son beş haftada herkes gördü. Maçın kaderini değiştiren futbolcularım var. Bir Turgut, bir Sercan gibi genç futbolcuların kalitesini yabana atmayalım. Bulardan yararlanmasını bilmeliyiz, bu çocuklar bizim yarınlarımız" diye konuştu.
Diğer taraftan takımın tecrübeli futbolcularını da unutmayarak onlara da ne kadar ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Teknik Direktör Orhan Kapucu, "Ben futbol adamıyım. Benim işim, takım çalıştırmak ve başarıyı yakalamak. Aynı zamanda da şanslıyım, çünkü Samsunspor gibi büyük bir caiada çalışıyor olmam büyük şans. Bu takımda Türkiye'nin yakından tanıdığı futbolcular var. Serkan Aykut, Celil, Hakkı, Kenan bunları tanımayan futbolsever yoktur. Ben bu açıdan baktığınızda ne kadar şanslı bir teknik adam olduğumu anlarsınız" şeklinde konuştu. Cenk DEMİR

kuzey haber sitesinin haberidir

hocam bu saatten sonra en doğru olanı budur gençlerin pişmesi amcıyla onları oynatman en doğrusu