Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 19 Nisan 2008, 16:10:45

« önceki - sonraki »

seckin55

orhan hoca isterse galatasarayın başına geçsin sorun değil..samsunumuzu kurtardıya..belki teknik olarak fazla birşey vermemiştir ama futbolculara iyi bir motivasyon vermiştir..Artısı da budur.kalmasın dan da yanayım..varmı otesi..atıp tutmayın.hepımız samsunsporluyuz...

US

playofflara kalamamızın sebebi orhan hoca degil bence ayrıca orhan hoca hakkında atıp tutulmasının nedenını de anlamıs degilim neyse playoffa kalamamızın nedenı  kartal macında 3-0 öndeyken  o macdan 1 puan alıyosan , giresun macında vasat bi şekilde oynayıp macı veriyosan playoffa kalamamızın nedeni tamamen topcularındır..

recai

22 Nisan 2008, 01:24:53 #47 Son düzenlenme: 22 Nisan 2008, 01:34:20 berusa55
Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 22 Nisan 2008, 00:16:44
playofflara kalamamızın sebebi orhan hoca degil bence ayrıca orhan hoca hakkında atıp tutulmasının nedenını de anlamıs degilim neyse playoffa kalamamızın nedenı  kartal macında 3-0 öndeyken  o macdan 1 puan alıyosan , giresun macında vasat bi şekilde oynayıp macı veriyosan playoffa kalamamızın nedeni tamamen topcularındır..

katılıyorum..

@Bütün üyelerimize,

Lütfen tek kelimelik ve chat benzeri cümlelerden kacınalım. Daha uzun cümleli paylaşacaklarınız vardır bunu biliyoruz.

Tesekkürler...

veis

orhan hocayı ele alırsak yücel ildizi düşünürsek gayet başarılı ve istikrarlı.gençleri oynatmasıda zorunlu kalmasınıda göz önüne alırsak çok güzel.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 19 Nisan 2008, 17:29:02
bugün ki maçda yedekden  oyuncuyla çıkdılar maça ve 5 fark atdılar umarım bize 10 yedekle çıkarlar.bizim çocuklar istese altayı dagıtırırzda oda olmuyor.tabiri caizse aşagı tükürsen sakal yukarı bıyık işte.

antep belediye de bizden önce istanbula 5 atmıştı altayda istanbula 5 attı biz antepi 2-1 yendik altaıda yeneceğiz

US

Alıntı yapılan: celebi - 22 Nisan 2008, 15:26:42
antep belediye de bizden önce istanbula 5 atmıştı altayda istanbula 5 attı biz antepi 2-1 yendik altaıda yeneceğiz

celebi abi ben senn kadar iyimsr olamıcam.. onlar 3-0 alırlar bence ..

cunku topcular cıkıp toplarını oynamıyolar para para diye söyleniyolar...

celebi

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 22 Nisan 2008, 15:52:20
celebi abi ben senn kadar iyimsr olamıcam.. onlar 3-0 alırlar bence ..

cunku topcular cıkıp toplarını oynamıyolar para para diye söyleniyolar...

orhan hoca gençlere artık güven verdi.altayında play of şansı yok denecek kadar az.gazozuna bir maç yoksa. giresun maçı da öyleydi.otoriteler giresuna iddia da oranı oldukça iyiydi. altay maçında da bizim yenmemiz içten bile değil.

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsun tam kadro çalıştı!

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Altay maçı hazırlıklarına başlarken, çalışmaya tüm futbolcular katıldı..

Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Orhan Kapucu gözetiminde yapılan çalışmaya tüm futbolcular katıldı.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular, kondisyon çalışması sonrası dar alanda kısa pas çalıştı.

Teknik direktör Orhan Kapucu, antrenman öncesinde yaptığı değerlendirmede, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Altay maçının hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Ligde artık son haftalara girildiğini ve kalan maçlardan puan çıkarmak istediklerini ifade eden Kapucu, ''Her maçta olduğu gibi Altay maçı da oldukça zorlu geçecek. Bunun bilinci içinde çalışmalarımıza başladık. Ligde kalan 3 maçtan alabileceğimiz puanların mücadelesini vereceğiz'' dedi.

ARKADAŞLAR ORHAN HOCAMIZ İLE İLGİLİ TARTIŞMALARA BENİM VERDİĞİM LİNKTEN DEVAM EDELİM BURASI MAÇ KONU BURASI DAĞILMASIN  ;)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=3913.0

veis

tüm futbolcular derken marciel celil hakkı zafer şakar yok diye dipnot düşseydi keşke gazate.gerçi bunlara cezalılarıda eklersek altaya kadro zor çıkacak ama inşallah tüm kadro ilk 11 şansı bulamayan gençlerden kurulur.

aydın uzun

22 Nisan 2008, 22:23:28 #54 Son düzenlenme: 23 Nisan 2008, 00:15:55 samsuni
her zaman en büyük samsunspordur.(bizim geleceğimizi satmazlarsa!!!!!!)gençlerimiz bizi süper lige çıkarır herkese selamlar.

veis

antremanlara çıkmaya başladılar ve celilde affedildi dogal olarak şanslar artık eşit.tuhaf olan samsunda heran herşey olabiliyor.dün yeniliriz diyordum şimdi yeneriz bile diyebilirim samsunsporun borsadan farkı yok bir yükslir bir düşer.

Recep

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor'da kadro dışı bırakılan kaptan Celil Sağır Teknik Direktör Orhan Kapucu'nun yönetime verdiği rapor doğrultusunda affedildi.

Öte yandan Giresunspor maçında yedek soyunacağını öğrenmesinin ardından Teknik Direktör Orhan Kapucu ile tartışan ve tesisleri terk eden Hakkı Hocaoğlu ise bugün idmana çıktı.

Kapucu'nun Hakkı Hocaoğlu'nun ceza alması için yönetim kuruluna rapor sunacağı öğrenildi.

Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Orhan Kapucu, Celil'in önemli bir oyuncu olduğunu ve affedilmesi için kendisinin yönetime rapor sunduğunu söyledi.

Rapor doğrultusunda Celil'in affedilmesinin sevindirici olduğuna dikkat çeken Kapucu, "Hakkı Hocaoğlu hakkında yönetime bir rapor vermedim. Çünkü Hakkı ile daha bir araya gelemedik. Giresunspor maçında Hakkı'ya forma vermemenin bazı sebepleri vardı. Bunları basına anlatarak futbolcumu kamuoyunun önüne atmam. Ancak Hakkı'yı hatası olduğu için geçen hafta kadroya almadım. Soyunma odasında hata yaptı. Basına yem etmemek için hatasını söylemem. Ne kadar kötü de olursa olsun o benim silah arkadaşımdır" dedi.

Sezon sonunda Samsunspor'dan ayrılma sinyalleri veren Kapucu, Giresunspor maçında taraftarların kötü tezahüratlarda bulunmasından dolayı kırgın olduğunu kaydetti.

Kapucu, "Tabii biz Samsunspor adına önemli şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Taraftarlarımız bazı şeyleri benimsemeyebilir, ama biz Samsunspor'un geleceğini hazırladık. 3 tane daha altyapıdan oyuncuyu kadroya dahil ettik. Benim için Samsunspor'un 3 maçı kaldı, bu maçlar için her şeyi yapacağım. Bu takımı düşmekten kurtardık, ancak taraftara çok kırgınım, kalıp kalmama konusunda halen karar vermedim. Giresunspor maçındaki kötü tezahüratları ben hak etmedim. Ben Samsunspor'a sevdalıyım" diye konuştu.

Samsunspor'un düşmeye değil, zirveye oynayacak bir takım olduğunu vurgulayan Kapucu, "Onu da futbolcularımız kanıtladı. 6 hafta mağlup olmadık. Ancak Kartalspor maçının moral bozukluğu ile Giresunspor maçını kaybettik. Fakat hazır bir Samsunspor var. Geleceğin bir takımı var. Altay maçı var. İçeride de Sakaryaspor maçı var. Bu maçları kazanarak tekrar galibiyet serisine başlayacağız" dedi.

Öte yandan, Samsunspor, Altay maçının hazırlıklarına Nuri Asan Tesisleri'nde başladı. Teknik Direktör Orhan Kapucu yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan futbolcuların moralsiz olması dikkat çekti. Kırmızı-beyazlı futbolcular idmanda düz koşu, 5-2 ve çift kale maç yaptı. İdmana sakat olan Marciel, Zafer ve kırmızı kart cezalısı Feridun dışında tüm futbolcular katıldı.

ajansspor un verdiği haber

celebi

zaten ne hikmetse bizim taraftarımız en ufak bir olumsuzluktan ötürü tabuları yıkıyor.ama taraftarında hakkı bizim yerlerimiz burası olmamalı.tepki ondandır.

Lazoli

bence bu maci kesin kaybederiz. zaten ne iddamiz kaldi ne baska bise. altay alir maci. prestij icin oynuyoruz. takimda durumlar kritik. kesin kaybederiz

oguz_5528

Altay çok iyi takım çok iyi oynuyolar ama;Altayında bir hedefi yok bence bu maçı alrız kadro şöle olur:ercü,emre,hakkı,kenan,hakan,celil,sercan,sefa,fatih,ömür,turgut