Bank Asya 1.Lig 31.Hafta | Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:1

Başlatan yaman55, 13 Nisan 2008, 15:48:46

« önceki - sonraki »

körfez55

kesinlikle bende beklemiyorum altay bizi dağıtır; sakarya iyi basar samsunda;diyarbakır kolay yener bizi...

harbisamsunsporlu5517

aferin ya onlara çıkmasınlar bırhafta idmana ohalde bızde maça gıtmeyız olur bıter helal olsun hepsıne parasızlığın gözu kör olsun

nomak55

16 Nisan 2008, 21:00:51 #77 Son düzenlenme: 16 Nisan 2008, 21:06:55 berusa55
macı bence giresuna verirler ligde kalması acısından..

FaT1h

16 Nisan 2008, 22:42:09 #78 Son düzenlenme: 17 Nisan 2008, 01:05:05 berusa55
ne bilim yaa inşl. yeneriz

Sevgili Samsunsporlu kardeşim
Forumumuza hoş geldin, yeni bir Samsunsporlu kardeşimizin varlığından mutlu olduk
Lakin senden bir ricamız olacak
Lütfen "Dikkat" başlıklı admin notunu bir okur musun?
Tek cümlelik, msn muhabbetine yakın ifadelerden kaçınalım
Eminiz ki, daha doyurucu şeyler yazabilirsin bize.

Teşekkürler...

Not: Bütün forum için geçerlidir bu ikaz...

cembaba

arkadaşlar bence bu hafta sonu takımımızdan galibiyet beklemek yanlış olur. Cunku Bazı arkadasların dedıgı gıbı bı hafta yatıp ondan sonra maça cıkıp galibiyet beklemen doqru degil takımımızdaki parasal sorun hat safhada. herkes icin biZ taraftarlar olarak takımımızı bu zor gunlerinde yalnız bırakmayalım. cunlu bu gunlerde samsunsporlu futbolcu kardeslerimizin motivasyona ihtiyacı war. "gitmeyelim maça" qibi cümleler yakışmıyor gerçekten. asıL bugunlerde qideceqiz maça. Samsunsporumuzun Buna İhtiyacı Var. Eqer bizde bırakırsak Samsun'un arkasını way o zaman halimize...

Derya

Alıntı yapılan: CemBaba - 17 Nisan 2008, 00:55:34
arkadaşlar bence bu hafta sonu takımımızdan galibiyet beklemek yanlış olur. Cunku Bazı arkadasların dedıgı gıbı bı hafta yatıp ondan sonra maça cıkıp galibiyet beklemen doqru degil takımımızdaki parasal sorun hat safhada. herkes icin biZ taraftarlar olarak takımımızı bu zor gunlerinde yalnız bırakmayalım. cunlu bu gunlerde samsunsporlu futbolcu kardeslerimizin motivasyona ihtiyacı war. "gitmeyelim maça" qibi cümleler yakışmıyor gerçekten. asıL bugunlerde qideceqiz maça. Samsunsporumuzun Buna İhtiyacı Var. Eqer bizde bırakırsak Samsun'un arkasını way o zaman halimize...

Çooooooook doğru yazdıkların.Samsunspora şimdi desteğinizi göstermelisiniz bunun aksini düşünmemelisiniz bile.Zaman kenetlenme zamanı,her ne koşulda olursa olsun yanlarında olduğunuzu hissettirmelisiniz birazda onların penceresinden bakın

cCc_askurt55_cCc

Bu nasıl bir klübdür futbolcular kendi kafalarına gore antrenmana cıkmıyor..bende özel sektörde calısıyorum calıstıgım sırket su anda krizde uc gun işe gitmedigin zaman direkt kapıya konuyorum..Bu yönetim nerede??? ..Sezgin Baskan'a saygım sonsuz.Elinden gelen herseyi fazlasıyla yaptı..SAMSUNSPOR KLÜB BASKANLIGI onurlu bir görevdir..bende isterim ama imkansız..baskanım eger Samsunspor'a maddi verebileceginiz bir sey kalmamıssa yeni gelecek olan yonetimin önünü acmanızı rica ederim..zaten ligin bizim adımıza bitmiş oldugu su donemde yonetımın varlıgı yada yoklugu bırsey belırtmiyorken kongre kararı alınmalı ki gelecek sezona bugunden hazırlanmaya baslayalım..giresun macına gelıncede;benım klubümü küçümseyip önemsemeyen ve antrenmana cıkmayan futbolcu o macı hiç kazanmasın daha iyi..Bizler üç kuruş maaşımızla Samsunspor sevdası peşinde deplasman deplasman dolasıyoruz..hiçbir zaman bu macı kaybettiler diye diger maca gitmemezlik yapmadık..

İşin özü;günahıyla sevabıyla bu sezon bitti..İnsallah gelecek sezon tekrardan o benım Samsunspor'um süperlige cıkar ve minibüscü kardeslerimin slogan olan ARKAYI FENERLEYELİM sözlerini duymak nasip olur..

veis

as futbolcular çıkmasada samsunsporun formasını koysan giresunu yener.iki takımda rahat oldugundan tipik beraberlik kokuyor.

deli 55

beşnumara

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar benı yanlış anlamayın lutfen ben sınırlediğim için maca gıtmeyelim dedim ben kızsamda bır yolunu bulup allahın ıznıyle yıne takımımı desteklemeye gıderim ben engelli olmama ragmen zorluk cekerek maca gıdeceğim onlar ısyan edecek ıdmana cıkmayıp bılerek macı verecek benım öfkem buna

cembaba

yok haklısın kardes.. bende ondan demedim zaten.. yani ne olursa olsun bırakmayalım bu takımımızın pesini. Bugunlerde Onlar Destek Olarak Samsunspor Taraftarını Goruyorlar bir tek. Parasızlıgın gozu kör olsun..

harbisamsunsporlu5517

bu para sorunu buyıl çözuleceğine ınanıyorum bakalım ozaman neyı bahane edecekler

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: celebi - 16 Nisan 2008, 15:04:56
ya kardeşim felaket tellalığından mı geldin ;D

ama sanada katılmamak içten bile değil.ama bundan sonra sezonu kapatmış bir takım için pek farkedenbir şey olmaz.

evet yenilsek te üzülmem kartal maçından sonra 3-0 dan maç vermiş takımız giresuna yenilmişiz çokmu

O.YILMAZ

Yeni yaşanan antremanlara çıkmama protestolarına rağmen futbolcularımızın maçta ellerinden geleni yapacaklarına inanıyor ve bu maçtan galip ayrılacağımızı düşünüyorum.