Bank Asya 1.Lig 31.Hafta | Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:1

Başlatan yaman55, 13 Nisan 2008, 15:48:46

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

herşeyden önce tribünde dostça bir mücadele olsun,maça gelen giresunlular umarım ilk maçtaki bir kaç heycanlı çocuklar gibi sağa sola salça olmaz ki buna kesinlikle inanmıyorum.giresun insanı sağ duyuludur maçta bir problem olacağını kesinlikle düşünmüyorum,eskişehirliler gibi gelip hareket yaparak stada girmezler,karşıyakalılar gibi adam gibi stada el sallayarak gelirlerse bizdende bir sorun çıkmaz.koleksiyoncuların atkı takası yapacağı bir maç olur umarım.saat 10:30,en geç 11:00 gibi statın önünde olurum,bazen statın önüne erken gitmekte fayda oluyor.

eskişehir maçındaki atmosferi yakalarmıyız,stad o kadar dolar mı orası soru işareti,bizim için farketmiyor her halükarda takım seri yapsada yapmasada iddiası olsada olmasada zaten geliyoruz,başarıya odaklansak gider bizans takımını tutardık,şu anda tek derdimiz armamız,renklerimiz,kalbimizdeki ATATÜRK.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: tuqberk - 14 Nisan 2008, 17:13:48
maç dolu olmaz bence çok boşluklar olur zaten takım iddaası yok karşı takımda giresun stad dolmaz yani - o 4 maçı kazanmasak eses maçı yine dolmazdı bizim seyirci böyle illa galibiyet serisi yapcan ondan sonra maça gelcen varmı öyle bir dava yaaa?

bu arada samsunspor.biz forumu bölümünde konu kilitlenmiş ama ben yazmak istiyorum - hani bazı arkadaşlar yeni oluşum var diyorlardıya yeni yönetim adayı var diye hepsi doğruymuş arkadaşlar bende bugün öğrendim iyi bir yönetim gelecek ama isimleri sormayın bilmiyorum

Tugberk yazını okuyunca çok heyecanlandım. Bu konuyu kartal maçında konuştuğum kişi ser verdi sır vermemişti.

cemal_gumus@hotmail.com adresinden neler olduğunu yazışalım. İşin içinde Terme'den hatta KOZLUK beldemizden birileri olabilir.

Gireun maçını kazanacağımıza inanıyorum. İddiamız olmasa bile adımıza yakışır bir şekilde ligi en iyi yerde bitirmeliyiz. SAMSUN için oynamalıyız.

Celil; Büyük oyuncu, mücadeleci. Gönülden kutluyorum. Yaş 35 ancak bu hırs gençlere örnek olmalı. Maçta saçını başını yoldu. hele berabere bitince resmen yıkıldı. Celil2im gözlerindne öpüldün.

Saygılarımla

ozkan17

hayret nası oluyorda giresun macını veriyor tv..

Nuri Asan

celebi

oguz_5528

abi maçı veriyor d-smart iddalı iddaasız fark etmiyor,bu maçı alacaz,(PARALARI YOK AMA;OTOBÜSLERİ VAR)yaşa Celil;)

Lazoli

insallah dostca bir mac olur sonuc önemli degil zaten ne onlara puan lazim nede bize. dostluk bozulmasin yeter

Lazoli

ama alalim bu maci kankam giresunlu kaybedersek dinleyemem onun dirdirini simdi ;D

esedullah

geçen haftaki maçta bizimkilerin hatası tabi var ama hakeminde payını vermek lazım resmen yedi bizi heel 3-0 dan sonra...
bu ülkede hakemleri maçlara atıyan kimselerin ellerini vicdanlarına götürmediği sürece böyle skorlar çok alırız .bu maçıda alırız bence

Baþkent_55

alırız maçı samsun-giresun hep beraber süper lige

erkan55

aldigim duyumlari herkesle paylasmak isterim,   sizinde eger bir duyum aldiyasaniz izimle paylasacaginizi biliyorum.
siteden bir arkadasin bana özelden yazdigi yazi:

ama şunu çok iyi biliyorum samsunlu iş adamları derneginde bir kaç kişi güner çakıroğluyla görüşdü oda aday olabilir, ibrahim ersözde kesin aday oda istanbulda çalışma yapıyo bunu herkez biliyo

celebi

Alıntı yapılan: erkan55 - 15 Nisan 2008, 15:55:33
aldigim duyumlari herkesle paylasmak isterim,   sizinde eger bir duyum aldiyasaniz izimle paylasacaginizi biliyorum.

ama şunu çok iyi biliyorum samsunlu iş adamları derneginde bir kaç kişi güner çakıroğluyla görüşdü oda aday olabilir, ibrahim ersözde kesin aday oda istanbulda çalışma yapıyo bunu herkez biliyo

desenize geçen yaz yaşanacak kaoslar tekrarı olacak.

US

giresun bize 5 atsında biz de rahatlayalım onalrda rahatlasın...

3-0 dan bi macı veriyosan bırakda giresunda 5 atsın bee..

selahattin55

Alıntı yapılan: erkan55 - 15 Nisan 2008, 15:55:33
aldigim duyumlari herkesle paylasmak isterim,   sizinde eger bir duyum aldiyasaniz izimle paylasacaginizi biliyorum.

hadi hayırlısı yine başkan bulma ve arama çalışmaları başladı.bir ayda5 kongre olmuştu ama aday yine yoktu.bir tane almancı çıktı.iş ciddiye binince fos çıktı.bakalım inşallah güçlü bir yönetim oluşur.aslında başkan adayınını CELİL seçsin akrabalarında falan bu işi yapacak biri vardır inşallah.şu anki yönetimin içindeki o iki köstebek olmasında kim olursa olsun.hayırlısı olsun samsunspora hizmet edecek birisi olsun.

Nuri Asan

Giresun'da tabelalar her yerde Samsun yönü gösteriyor,bu tabelalarda bir tane çizik bile yok.İlginç olanı ise Ordu Samsun'dan daha önce geliyor ama Giresun'da tabelelarda Samsun yazıyor