Bank Asya 1.Lig 31.Hafta | Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:1

Başlatan yaman55, 13 Nisan 2008, 15:48:46

« önceki - sonraki »

celebi

ben bizim grupların birleşceğini sanmıyorum.ama taraftar desteği nasıl olur bilemem kartal maçı alınsaydı tribünler dolardı.

veis

3 farklı öne geçer yine berabere kalırız.ben orhan hocanın yerinde olsam tamamen gençleri oynatırım piyasa yapar lige ısınırlar çocuklar.

Baþkent_55

Recep

zannetmem ikitakımında iddiası yok
bu yüzden maçı yayınlamazlar

Sadece Samsunspor

maç dolu olmaz bence çok boşluklar olur zaten takım iddaası yok karşı takımda giresun stad dolmaz yani - o 4 maçı kazanmasak eses maçı yine dolmazdı bizim seyirci böyle illa galibiyet serisi yapcan ondan sonra maça gelcen varmı öyle bir dava yaaa?

bu arada samsunspor.biz forumu bölümünde konu kilitlenmiş ama ben yazmak istiyorum - hani bazı arkadaşlar yeni oluşum var diyorlardıya yeni yönetim adayı var diye hepsi doğruymuş arkadaşlar bende bugün öğrendim iyi bir yönetim gelecek ama isimleri sormayın bilmiyorum

veis

yönetime talip olunacak bundan şüphem yok umarım hayırlısı olur.

mehmet yılmaz

Maçın cumartesi günü olmasının da etkisiyle Eskişehir maçı kadar ilgi olacağını sanmıyorum. İki takım arasında bugüne dek oynanan lig maçlarında şu skorlar alınmış.

Alıntı67/68 Samsunspor Giresunspor 4-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 0-0 (2.Lig)
68/69 Samsunspor Giresunspor 1-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-1 (2.Lig)
71/72 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
72/73 Samsunspor Giresunspor 0-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
73/74 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 1-1
74/75 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 3-0
76/77 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 0-0
79/80 Samsunspor Giresunspor 2-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 3-0 (2.Lig)
80/81 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-3 (2.Lig)
81/82 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-0 (2.Lig)
90/91 Samsunspor Giresunspor 3-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-1 (2.Lig)
07/08 Samsunspor Giresunspor ?-?
Giresunspor Samsunspor 2-0

Oynadığımız maç 23
Galibiyet 10
Mağlubiyet 7
Beraberlik 6
Attığımız gol 24
Yediğimiz gol 19

Samsun'da... O 11  G 9 B 2 M 0 A 18 Y 3
Giresun'da...  O 12  G 1 B 4 M 7 A 6 Y 16

Evimizde Giresunspor'a karşı net bir üstünlüğümüz var. Hemen hemen hiç top oynamadığımız ilk maçta deplasmana gidenlerden birisiydim. Rahmetli kardeşim Teoman ve Kerem55 vardı yanımda. Birkaç tane münferit tip dışında bize yaklaşımları dostane idi. Her iki takım da bir ara girdikleri düşme potasından sıyrıldı. Mentalite olarak Kartal maçı gibi olacağını düşünüyorum; yani adeta bir halı saha maçı. Bol gollü, seyir zevki yüksek bir maç olur.

Elbetteki kazanmaktan ve dostluktan başka bir dileğim yok!

oguz_5528

14 Nisan 2008, 17:35:00 #22 Son düzenlenme: 14 Nisan 2008, 19:25:34 berusa55
Alıntı yapılan: Başkent_55 - 14 Nisan 2008, 09:33:36
inşallah berabere biter artık kazanmanın bi anlamı yok prestij harici........giresunu çok severim birgün samsunsporun antremanını izlerken bir adam yanıma gelip takım nasıl bu sene dışarıda olduğumuz için fazla takip edemiyoruz dedi.....nerelisiniz dedim giresun dedi samsunlumusun dedim yok giresunluyum dedi ......giresun da samsun ve samsunspor çok seviliyor dedi .......çok sevindim giresun ordudan çok daha değerlidir benim için(sewgilim duymasın ;D)dostluk kazansın SAMSUN-GİRESUN BİZANSI KARADENİZDE BOĞSUN!!!!!
yazdıklarına katılmıyorum,bu maç benim için çok önemli giresunda oturuyorum,ilk maçı kaybettik çok makara yaptılar benle,çok büyük iddiaasına girdim 50 kağıt'ına maça gelecem bu hafta benim için oynayın çocuklarr!!!

oguz_5528

ya lütfen alalım şu maçı forum bölüme yeni katıldım,muhabbet ne zaman olur bilmiyorum ama,maçda olacam aranıza benide alırsanız.Size bir oyuyncu söyleyeceğim giresunda 2 numara Levent Demiray sağ tarafta oynuyor Takımımız bu oyuncuyu alması lazım diye düşünüyorum(cumartesi günü eski bal yapmayan arımız emin aladağda oynayacak)

veis

cumartesi günü eski bal yapmayan arımız emin aladağda oynayacak)

giresunda iyi işler çıkartdı ama bize kısmet olmadı.

SaMsUnSpOr 55

14 Nisan 2008, 18:51:38 #25 Son düzenlenme: 14 Nisan 2008, 19:24:44 berusa55
cumartesi olduğuna göre heralde maçı d-smart verecek

oguz_5528

ya kral dün oynamadı ne oldu öldü mü kaldı mı yahu?

veis

orhan hoca serkanı 2 defa ısındırdı ama yanında oturtdu binevi serkan ve caneri kafadan silmiş durumda.

adige73

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 14 Nisan 2008, 18:51:38
cumartesi olduğuna göre heralde maçı d-smart verecek

1.ligdeki maçların yarısı c.tesi evet samsun giresun maçını veriyo televizyon
http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=287&ftxtID=3677 adresinden bakabilirsiniz siyah yazılı olanmaçları tv veriyor

celebi