17.Hafta | Diyarbakırspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan yaman55, 12 Aralık 2005, 05:44:55

« önceki - sonraki »

bodensee55

kesin dusecek takimlar .....>

guvenc kurtar kime gitdiyse dusurdu?...banko rize
     banko denizli

son ihtimal ankaraspor ?diyarbakir?malatya??

tankut

Ligin sürpriz düşme adayı Erciyes (Bir zamanlar Kayserispor ve sarıyer de İlk devreyi 7. sırada bitirmiş ve sezon sonunda küme düşmüşlerdi.Aynı şey bu sezon da yaşanabilir.)Son iki düşme adayı Diyarbakır ve Rize diyorum. Samsunsporumuzla birlikte Denizli ve Malatyada kıl payı ligde kalacaklar. Ankaraspor ve Manisa vestel ise kesinlikle düşmeyecek takımlar. Ankaragücü de düşme korkusunu lig sonuna kadar yaşayacak takımlardan biri olur ama o da düşmez. Kısacası Erciyes,rize  ve Diyarbakır düşer yerlerine ise Bursa, Antalya ve Sakarya gelirler.

yirmiuc

ngonge

denizli
ç.rize
3. olarak da diyarbakır-malatya-bb ankara çekişir.

Vural temiz

Çaykur Rizespor

Diyarbakırspor

Denizlispor

Trabzonspor :P

preator

Evimizde her nedense kazanamıyoruz?
o muhteşem taraftarın önünde anlamıyorum ama yine de; Diyarbakır maçını, futbolcuların kazanacağına gönülden inanıyorum.
Zaten Samsunspor'un bir maçı kaybedebileceğini hiçbir zaman aklımdan geçirmemişdir. Kimle hangi şartlarda olursa olsun herzaman kazanabileceğimizi düşünmüşümdür.11 e 11 bir maçta eğer gerçekten kazanmak isterse bütün futbocular bir Celil bir Serkan isteyerek değil kaleci de dahil bütün futbolcular formasının hakkını vererek canı gönülden oynarsa bu takımın yenilmesine olanak yok diyorum. Bu bilinç oluşsa zaten futbolcularda o zaman başarı gelir zafer gelir şölen gelir. herşey para değil futbolcularda bu zihniyet varsa yeter artık diyorum. Türkiye şartlarında bunlar kadar para kazanan yok yeter yani çıkıp manevi açıdan bişeyler yapmalarının çoktan zamanı geldi de geçiyor artık Samsunspor futbolcularının para konusunu aşmalarını ve takım için şehir için bişey yapmalarını bekliyorum.

sezgin

benim artık ümidim kalmadı bu takıma 6 puanlık macları kendi evinde kaybetti ve lig de averaj aynı olduğu zaman kendi aralarındaki maçlara bakıyorlar biz hep rakiplerimize yenildik hemde kendi sahamızda

Shane_Falco

Denizli,Rize,Ankaragücü, düşecegini tahmin ettigim takımlar itiraf etmekte zorlansamda bizde büyük olasılıklardanız sonra Ankaraspor,Vestel Manisaspor ve Malatya kesinlikle düşmez diyorum ihtimal yok aynı şekilde Erciyeste tökezler takılır eder ama küme düşmezler çünkü bu 4 klübünde büyük paraları var ve ne eder ne yaparlar kalırlar ligde

supporter

Alıntı yapılan: "sezgin"benim artık ümidim kalmadı bu takıma 6 puanlık macları kendi evinde kaybetti ve lig de averaj aynı olduğu zaman kendi aralarındaki maçlara bakıyorlar biz hep rakiplerimize yenildik hemde kendi sahamızda

malesef kendi kendimize çok zor bir duruma düştük.
ve bu durumdan daha çok bazı insanların vurdumduymazlığı daha çok koyuyor..

umarım Diyarbakır maçını kazanır yine herkesi şaşırtırız

jean

cem and naz55

inşallah kazanacaz kazanmamız gerekir kenan yoksa sorunda yok demektir

yirmiuc

ngonge

karşılaşmada 35. dakika 0-0
maçkolikten takip ediyorum maçı, orada d.bakır lı biri geçen yıl bizim sayemizde ligde kaldıkları için diyarbakır ın maça yatacağı yönünde açıklamalar yapıyor. böyle birşeye hiç ihtimal vermiyorum ama gene de sizinle paylaşayım dedim.

bodensee55

ilk yari 0-0 bitecek sanirim bi gol bulsak....bu arada cenk yine gol atti hastayim bu adam onu bunu alacamiza sayin baskan cenki alsana ya bu kadar samsunspor asikini olan birisin kayseride oynamasi beni uzuyor
kral tanju demisdiki cenk demek 15 16 puan demek ock iyi golcu oldunu belirtmisdi ......]

yirmiuc