9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

Rentboy

sevgili kral55
trabzon halkının bu medeniyeti göstereceğine inanıyormusun?akıllı uslu gezemez onlar.gerçeği söylemek gerekirse gezmeselerde birşey farketmez.samsunda işlemez onların sahte delikanlılıkları.ben 3 yıldır bu adamların içindeyim.ruhlarını bilirim.

neyse paşa paşa ağlaya ağlaya dönecekler trabzona Allahın izniyle...

supporter

bu trabzonlular da amma hayalperest.
samsunsporu ne sanıyorlar. maç satılmasından falan bahsediyorlar.
çok beklerler. hele de sinoptan bomba gibi geleceğini düşündüğüm bir samsunspor karşısında darmadağın bir trabzonun şansı olmaz evelallah.

not: ordinary bu avatarın daha güzel olmuş.

jean

samsunun belediye baskani olsam ilk isim samsundaki trabzonlularin bir kismini atarim birkismi cunku kimileri iyi benim enistemde trabzonlu ama fanatik samsunsporlu digerleri samsunu sevmiyor yahu madem sevmeyeceksin ne isin var samsunumuzda ya sev ya terket

cem and naz55

bu maç diğer maçlardan farklı olacak inşallah kazanacaz şehir bu maça hazır

Anonymous

gel trabzon gel ilacına gellll....istediğin oldu artık bundan sonra piskopatlık..RUM PONTUS ERMENİ ALAYINI KESMELİ....

timofte

Trabzon maçı bizim için her açıdan çok önemli.
maça verdiğimiz özel önemin dışında takımın konumu nedeniyle de puan kaybetmememiz gerek. trabzonu bu kadar kötü bir daha yakalayamayız. fatih tekke de büyük ihtimal oynamayacak diye duydum. biz de erdoğan arıca ile iyi bir yoldayız. sinop kampı da takımın mücadele gücünü artıracaktır. bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

maç naklen yayınlanmasa da gurbetteki samsunsporlular için yine maçtan resimler eklemeye çalışacağım..

berusa55

bu arada maçı lig tv veriyormus arkadaslar!ntvmsnbc'de gördüm!http://www.ntvmsnbc.com/news/326145.asp

amisos

sevgili kral55 öncelikle bu anlamlı,güzel ve özel yazın için teşekkürler.nereye yazdığını bilmiyorum ama okuyanların hırsından kudurduğunu tahmin edebiliyorum.
yüreğine sağlık

salihcakir

beşiktaş maçında da kötü bir görüntü çizmemiştik ama orada da gücümüz 90 dakkaya yetmemişti. bakalım bu sinop kampı takımı fizik olarak nereye getirecek. takım samsunspor gibi oynamaya başlıyor yavaş yavaş. umarım trabzonspor karşısında beklenen de iyi bir samsunspor seyrederiz. artık güdüz maçlarının da naklen yayınını sıksık göreceğiz galiba. bu arada türkiye kupası 25 ekimde ligtvde diye de reklamlar geçmeye başladı. demekki bu ara kuralar çekilecek ve 25 ekimde ilk maçlar oynanacak.

tuzlalı

Sizi bilmem ama arkadaşlar ben Rafaelin takıma inanılmaz güç katacağını düşünüyorum. Büyük beklentilerim var ondan İnşallah boşa çıkarmaz. Bu maçta zaten kolu kanadı kırılmış Trabzonun kalan tek yıldızı yattarasını bağlarsak olay tamamdır. Samsunkopatın da dediği gibi Sinop tan takım iyi dönerse  Ne zamandır yaşayamadığımız  bir trabzon galibiyeti yaşarız. Bu galibiyete herkezden çok gurbetteki Samsunsporluların ihtiyacı var. Sıklıkla aynı ortamda karşılaştığımız Trabzonluların uzun süredir bizi kolay rakip görmesi ve besledikleri düşmanlığa bol gollü bir galibiyetle cevap verme zamanıdır artık. İnşallah bundan sonra kazanacağız.

bengülü

sana katılıyorum tuzlalı gerçekten rafel l mükembel bir futbolcu ts kesinlikle yeneceğiz başka çaresi kalmadı artık

bodensee55

moruklar ....manisanin sivasin yendigi trabzonu biz niye eli bos gondermeyelim...]

cem and naz55

statta büyük bir taraftar şovu yapmamız gerek trabzon maçlarının önemi şehrimiz açısından önemi büyüktür inşallah kazanacaz bence rahat bir maç olacak fatih gökdeniz sykomyak yok hesap zamanı yaklaşıyor 4 gün kaldı

jean

benden olarak degil ama yuregimle staddayim simdiden samsun diye bagirdigimi hissediyorum

Rentboy

bende gelemiyorum fakat ama inanıyorum ki stad dolacak ve tese evine eli boş dönecek...