9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

Burak55

Maçın çarşamba günü olması hiç farketmez , trabzan'a istediklerini söylemeleri için evde ana-babalarına , işyerinde patronlarına , evde hanımına cogu kisinin posta koyup maca gelcegi kesin :))

Ahmeti

11 Eylül 2011, 12:07:17 #151 Son düzenlenme: 11 Eylül 2011, 12:12:47 AHMETÝ*55*
Hani bazen insanın diline bir şarkı dolanır ya istemeden de olsa devamlı mırıldanırsın

İki gündür benimde dilime bir tezahürat dolandı bir türlü düşmüyor dilimden
Ko... T.... Ko...T...ko...caaaaz

kamuri

valla bu maçla ilgili yazacağım 5 senedir bu maçı bekliyorum kimse tutmasın beniiii

muzaffer4

ts maçının 61. dk de ne yapmayı planlıyoruz ıslık+küfür mü yoksa samsunspor tezahüratı mı bjk geçen sene inönüde acip sustrmuştu pınarbaşı gibi bişey yapmıştı sesleri çıkmadı :D :D

fındık

Alıntı yapılan: ekigho55 - 13 Eylül 2011, 15:31:18
ts maçının 61. dk de ne yapmayı planlıyoruz ıslık+küfür mü yoksa samsunspor tezahüratı mı bjk geçen sene inönüde acip sustrmuştu pınarbaşı gibi bişey yapmıştı sesleri çıkmadı :D :D

Hamsiler kale arkasından dakikayı görebilirlermi skobord da :D

muzaffer4

Alıntı yapılan: seko - 13 Eylül 2011, 15:40:15
Hamsiler kale arkasından dakikayı görebilirlermi skobord da :D

kaç gündür gerçektende bunu düşünüyorum acaba görebilirlermi diye tribünün en önünden birisi kafasını çıkarsa görebilir gibime geliyor belki de 2.yarı başlamasıyla kronomometre başlatırlar 16. dk de bağırılar..

Ahmeti

13 Eylül 2011, 15:50:56 #156 Son düzenlenme: 13 Eylül 2011, 15:55:06 AHMETÝ*55*
Biz 61 de klasik tezahüratımızı yapalım yeter ( İTOŞ )

Birde karşılıklı Bir Kurşun Atacağum tezahüratını çok özledim

Ayberk

Daha yaratıcı bişeyler de bulabiliriz ama, herkese söyletmek mümkün olmaz işte .:.:.

kuzey55

O MAÇ BÜTÜN STAT ZATEN İTOŞ DİYE İNLER :) :)

muzaffer4

Alıntı yapılan: target55 - 13 Eylül 2011, 15:56:14
O MAÇ BÜTÜN STAT ZATEN İTOŞ DİYE İNLER :) :)

bence bu tezahüratı bu sene yapmayalım zaten ts daha şampiyonluğa oynayamaz diye düşünüyorum adamları boşuna şampiyonluk yarışına sokmayalım..

kamuri

61. dakiakada yapacağımız tezahurat şu olsun o. çocukları o. çocukları o. çocuklarııııııııı ooooooooooo o.çocukları

Ajan

Öyle bir küfür edeceksin ki koyacağız'ı küfür sanan emniyet amirlerinin ve savcıların kalbine inecek