9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

cembaba

Ben bu maçtan tam 6 ay önce kayıt olmuştum forum'a. ey gidi günler... :( Maraton'da mıydık hatırlamıyorum. SBÇ mükemmeldi bu maçta. ayrıca kale arkalarıyla, "kırmızı-beyaz-en büyük samsun" ve "SAMSUNUMUN FORMASI ASLANLARIN FORMASI NE GÜZELDE OLUYOR TRABZON'A KOYMASI" muhteşemdi bütün stad...

babasamsunlu

Ne kadar düşmüş olsakta en son biz koyduk anasını satayım..içlerinde patlasın.. :):)

Çıktığımızda bi daha koyarız tam patlar :):)

İbne trabzon diye inlettiğimiz 19 mayısı özledim ben.. :):)

kabacevizli55

celilin bu maçtan sonraki açıklamasını duyunca takımımıza daha fazla bağlandım

Sercan

Allah'ım tekrar o günleri görmeyi nasip eder inşallah bizlere...Ama şunu da söyleyeyim o günlere oranla tribünlerimizde çok iyi gelişmeler var.Çünkü gerçekten çok özlemişiz  :( :(

cembaba

Şu başlığa yazmak için sabırsızlanıyorum...

kalptenþimþek

gelene gidene çakacaaz!! yemişim trabzonunu daa..o sapirsizlansun ne zaman çakilacağum?¿ diye..

guvener55

21 eylülü bekliyoruzz samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

HoliganSamSunLu

maç çarşamba günüymüş inşallah tirübünleri kötü etkilemez

samuray

özlemişiz bu güzel günleri yadedmiş olduk darısı bu sene inşallah t.s yi yenmek

kaptan 55

gel 3.hafta gellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Sercan

9. hafta 3-1 yendiğimize göre 3. hafta 9-1 yeneriz,kesin :)

cembaba

Bu maçın rövanşında 2-1 yenilmişiz. Yani son maçı yenildik Süper Lig'de.

cany

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Eylül 2011, 14:34:49
Bu maçın rövanşında 2-1 yenilmişiz. Yani son maçı yenildik Süper Lig'de.

evet, gollerin birinde de Kenan'ın bomba bi hatası vardı :(

5trawberry

Bu maça çeşitli sebeplerden gidememiştim. trabzonlu arkadaşlarım vardı, maça gitmişti. neyse maç bitmiş, yanımıza gelmişlerdi.
Ona dönerek; Koyduk mu ?
dedim.
Bana saldırmaya başladı. O günden beri Samsunspor amblemindeki atın şeyinde değil o arkadaş.

samsunum

bu sene ki topic sitenin maçlarımız bölümünün rekoru olur  herhalde :) bildiğim kadarıyla 2 - 1 yenildiğimiiz adana  maçı 82 sayfa idi :)