9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

supporter

Alıntı yapılan: "kral55"Bu arada paf takımı da trabzonu 5-4 yenmiş.Sivastayım ama herşeyden haberim oluyor. :wink:

ana sayfada maçla ilgili haberin ayrıntısında da yazıyor.

kral55

Alıntı yapılan: "porter"
Alıntı yapılan: "kral55"Bu arada paf takımı da trabzonu 5-4 yenmiş.Sivastayım ama herşeyden haberim oluyor. :wink:

ana sayfada maçla ilgili haberin ayrıntısında da yazıyor.

Bende onu kastetmiştim.Kardeşim timofte sağolsun.

55samsunlu55

Özellikle Marciel'i merak ediyorum. Seyreden arkadaşlar nasıl buldular? İleride faydalanabileceğimiz şekilde kaliteli futbolcu görüntüsü çizdi mi, yoksa iflah olmaz mı?

curva55

Bence gelecete bize büyük katkılar sağlayacak.

supporter

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Özellikle Marciel'i merak ediyorum. Seyreden arkadaşlar nasıl buldular? İleride faydalanabileceğimiz şekilde kaliteli futbolcu görüntüsü çizdi mi, yoksa iflah olmaz mı?

bjk ve trabzon maçlarındaki oyununu pek beğenmedim.
rafael de başta iyi görünmüyordu şimdi uyum sağladı.
marciel'inki de uyum sorunu ise iyi, ama böyle devam ederse kötü

klavyem

trabzonu yenmek zevkini hiç bir şeye değişmem birde maçı trabzonlularla beraber izlemek onların nasıl çıldırdıklarının görmekte ayrı zevkti benim için.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "klavyem"trabzonu yenmek zevkini hiç bir şeye değişmem birde maçı trabzonlularla beraber izlemek onların nasıl çıldırdıklarının görmekte ayrı zevkti benim için.
evet kardeş onları o şekil yenmekte o şekil çıldırdıklarını görmekte ayrı bir zevk

beşnumara

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Özellikle Marciel'i merak ediyorum. Seyreden arkadaşlar nasıl buldular? İleride faydalanabileceğimiz şekilde kaliteli futbolcu görüntüsü çizdi mi, yoksa iflah olmaz mı?
o da alışacak yavaş yavaş samsunpsora sabredin  :lol:

mehmet yılmaz

04 Ekim 2010, 20:42:22 #128 Son düzenlenme: 04 Ekim 2010, 20:46:16 samsuni
Forumun ve tribünlerimizin kat ettiği mesafeyi görmemiz açısından ilginç bir başlık bence. Eminim çoğumuz maçtaydık ama siteden bihaberdik; maça organize bir şekilde gidilmiyordu. Şimdi olsa bir Trabzonspor maçı, ne pankartlar, ne hazırlıklar yapılır günler öncesinden...

Bu maçta ben ForzaŞimşekler'in olduğu kale arkasındaydım. Kerem55 ile birlikte gitmiştik maça. Hemen yan tarafta TS taraftarı vardı. 1-0 öne geçtikleri için çok etkililerdi ancak sonrasında oyun bize döndü ve sesleri solukları kesildi haliyle...

Ramazan ayıydı, maç bitiminde sağanak başlamıştı. Çok güzel bir galibiyet olmuştu; celil'in maçlarından birisiydi. Maç sonrası Halk Gazetesi "Samsunspor 3-1 çekti" diye başlık atmıştı ve TS'lilerden büyük tepki almıştı :)

Dedim ya, şimdi dönsek Süper Lige, herşey ne kadar da farklı olur. Çok özledik çünkü...

Ollivanders

YaşarDoğu

Hemde ne özleme Serpico55..

Şu formanın güzelliğine , asaletine bak...Hele 55 numarayı giyen adama...

Hem bize yazık ettin imparator hemde kendine...

Gözlerim yaşlandı yeminle :(  Bu sene de dönemezsek evimize , vay  o zaman halimize... :-X

Ollivanders

Abi onceden formamızla , formaları tasıyanlarımızla kaliteydik. Bas bas bagırıyor resim samsunspor dan kork diye.

Şimdi Oynayanlar onların yanında futbolcu degil , Formalar forma degil. Yoneticiler yonetici degil. Rakiplerimiz rakip degil. Simdi ise rakiplerde ne korku var ne heyecan ama biz Turkiye nin en zor deplasmanıydık. Bunlar adama cok koyuyor abi. Samsunsporun bu kadar buyuk oldugunu gormeyenlerin takımda , yonetimde olması bana cok koyuyor.

sadece55

celebi

Ayberk

o sezon gidemediğim tek maçtı içerideki. Arkadaşa iftara söz vermiştim, eh be trabzon maçının olduğu saate iftar mı konurmuş!  :( ;D