9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

Rentboy

valla karadeniz derbisinde bile bu kadar seyircinin olması düşündürücü.inşallah takımın performansıyla eşdeğer olarak seyirci sayımızda artar...

supporter

bu maçta tribün son derece sağlamdı. inşallah her maç böyle olur. kazandık ama arıca nın parmak bastığı nokta yerinde. önemli olan istikrar. ama bu galibiyet bizim için çok önemliydi. hala 14.sıradayız. ama iyi bir başlangıç ve moral olacak bizim için inşallah.

55samsunlu55

NTV'den alt yazı geçerken samsun:0-trabzon:1 'i görünce, -eyvah! yine gittik! diye düşündüm. Ama Allah'ıma şükürler olsun ki yanıldım. Yenik duruma düştükten sonra 3 gol atmamız da ayrıca sevindirici. İnşallah kayseriye de patlarız.

timofte

Trabzon maçı öncesi gişeler.

Maç öncesinde 19 Mayıs Stadı/Maraton tribünleri.

Samsunspor taraftarının gol ve galibiyet sevinçleri..

Maçtan sonra davul zurnayla kutlama..

Fecr_55

cok güzel resimler...en cokta sondan 3. resim ho$uma gitti...babanin oglunu o gol sevinciyle omuzlarina cikarmasi acayip süper gercekten :D i$te bircok babanin yapmasi gereken bir durumdur o...
te$ekkürler...

ugrasfaruk55

:arrow: trabzonsporu yenmemiz cok iyi oldu...serefsizler hala trabzona gelene bilet bedava diolar.trabzonada gideceğizzz.
FORZA SAMSUNSPOR

ugrasfaruk55

beyler resimler cok güsel ama bunları galeriyede koysak daha iyi olur bence...
FORZA SAMSUNSPOR

samsunlu_alemdar

Beyler söğütlü bahçe olarak 100 kişi geldik herhalde en kalabalık taraftar grubu bizdk..
Helallllll...nası yendik ama ts yi....

bengülü

yürekten tebrik ediyorum samsunspor futbolcularina güzel futboluyla 3 golle 3 puan aldigimiz için çok tesekkür ederim ayaklar1na saglik timofte ye resimlerden dolayi tesekkür ederim seninde ellerine saglik

jean

sonunda yendik biz iyi oynarken o i.ler gol atti neyseki aldik maci 3. golde cok bagirdim nefesim daraldi az kalsin gole sevinemeyecektim olsun yendik ya

kral55

Bu takımı seviyorum.
 Şu trabzonu evire çevire bir güzel yendiler ya.
 Trabzonsporluları öfkeden deliye döndürdüler ya.
 Karadenizin gerçek büyüğünün kim olduğunu gösterdiler ya.
 Yıllar öncesinin hesabının bir kısmını sordular ya(ki sonsuza dek bu hesap sorulacak.)
 O staddan o taraftarı boynu bükük ayırmadılar ya.
 Yıllar önce olmayan bir penaltı verilince yarıda kalan maçı hatırlamalarına sebep oldular ya.
 Şimdi karadenizlilikten bahsedenlere yıllar önce bu karadenizli ruhun öldüğünü birkez daha hatırlattılar ya.
 Yıllar önce Samsunsporumuzun 2. lige düşmesine ön ayak olan bu takıma karşı darbe üstüne darbe indirdiler ya.
 Çok yakın bir geçmişte Samsun kümeye diye bağıran bu zavallı topluluğa karşı bizim taraftarada aynı zevki tattırma fırsatını verdi ya.
  İşte bu  nedenlerden ben bu takımı çok seviyorum.
  Bunları öfkeden deliye döndüren Celil'e de şükranlarımı sunuyorum.
  Uyduruk penaltı yüzünden yarıda kalan maçtan sonra o zamanki teknikdirektör şenol güneşin gülüşü aklımdan gitmiyor.Nasıl haksız hükmen galibiyet almışlardı.O zaman hiç sesleri çıkmayanlar bugün bülbül olmuş durumdalar.
Kuyruk acısı çekiyorlar ya.
Kaçkez Samsunspor'a karşı haksız galibiyet aldılar.Bir hakemimiz sırf bu olaydan ceza aldı.Adamların herşeyi şaibe ve şike.
Böyle bir takımla karşılaşıyoruz ve evire çevire yeniyoruz.
Helal olsun size.Özelliklede Celil'e ayağına sağlık.

cem and naz55

karadeniz takımlarından rizeyi rizede trabzonu samsunda yenerek karadenizin en büyÜĞÜolduğumuzu herkese gösterdik bu maç şehirlerin maçıydı samsun şehri kazandı trabzon şehri ise havasını aldı herkes çok mutlu HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK

yirmiuc

tuzlalı

Gerçekten harikaydı. Müthiş bir tokat oldu bu zaferimiz. Biraz daha şanslı olsak 5-6 olacakmış yani. Emeği geçen herkeze teşekkürler. Kaleci Keremden Rafael e kadar hepsi müthiş oynamış. İnşallah devamını bekliyoruz. Hep böyle mutlu edin bu cefakar taraftarı. Özellikle rafaele dikkat istiyorum. İyi mücadele ediyor, pozisyona giriyor, 40 yıllık Samsunlu gibi duruyor sahada. Helal olsun.

kral55

Bu arada paf takımı da trabzonu 5-4 yenmiş.Sivastayım ama herşeyden haberim oluyor. :wink: