9.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:3 - Trabzon:1

Başlatan yaman55, 03 Ekim 2005, 22:09:44

« önceki - sonraki »

yaman55

mutlaka ama mutlaka kazanmamız lazım

curva55

Bu maçı mutlaka kazanmamız lazım.Tsnin yeni hocası belki takıma iyi bir hava getirebilir ama bizimde hocamız daha yeni ve galibiyet alamadık.Belki bu hafta patlayabilirz tsye.Bu arada geçen seneki maçı unutanımız yoktur heralde.Tribünde ne kadar kötüydük.BU MAÇTA AYNISINI İSTEMİYORSAK MEKANSIZLAR ŞİRİNLER S.BAHÇE HIRÇINLAR TEK YÜREK TEK TRİBÜN OLUP TAKIMA DESTEK VERMELİYİZ!!!!

sezgin

RHAT NEFES ALMAKİÇİN trabzonu YENMEK ŞART OLDU GELECEKHAFTALARA RAHAT GİRMEMİZ LAZIM

beşnumara

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"tarbzonu bir daha hiç bu şekilde yakalayacagımızı sanmıyorum  bu arada takım kampa girecek fizik kondüsyon açıgını bu kampta kapatırsak çok iyi olacak hoca nın takımda faktorü oldugu belli bu maçtan KESİN 3 puan bekliyorum
sana katılıyorum düşüncelerimin aynısını yazmışsın başka diyecek bir şey yok trabzonu başka zaman bu kadar kötü yakalayamayız geçen seneki maçı unutmayalım acısını çıkartacağız inşaallah :lol:

kral55

Bir trabzonu birde kayseriyi mutlaka yenmemiz gerekir.O maçlarda alınacak malubiyet çok üzücü olur.Trabzon oldukça kötü durumda keşke milli maç arası olmasaydı daha zayıf yakalayacaktık.
Trabzonu götüren fatih tekke ve gökdenizdi.Bunlara simkovyak(yazılışı hernasılsa) ve lee de destak veriyordu.
Bel kemik gökdeniz malum sebeplerden safdışı,fatih formsuz diğeri sakat olunca trabzon çöktü.Şimdi geçmişin hesabını alma zamanı.

Rentboy

tese ye bir darbede biz vurursak bu adamlar iyice afallar bizde gaza geliriz.dualar samsunsporumuzla...

jean

diyecek laf yok samsunsporlu futbolculara sesleniyorum ne yapin edin sunlari yenin muhamed askina ali askina isa askina sunlara puan vermeyin ne yapin e'din yenin lutfen

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "kral55"Bir trabzonu birde kayseriyi mutlaka yenmemiz gerekir.O maçlarda alınacak malubiyet çok üzücü olur.Trabzon oldukça kötü durumda keşke milli maç arası olmasaydı daha zayıf yakalayacaktık.
Trabzonu götüren fatih tekke ve gökdenizdi.Bunlara simkovyak(yazılışı hernasılsa) ve lee de destak veriyordu.
Bel kemik gökdeniz malum sebeplerden safdışı,fatih formsuz diğeri sakat olunca trabzon çöktü.Şimdi geçmişin hesabını alma zamanı.

Değerli kral55 sana aynen katılıyorum.Özellikle de bir trabzonu bir de kayseriyi mutlaka yenmemiz konusunda.Trabzon maçını bir yerde kötü gidişe dur demek için kazanmak zorundayız.Ama ya kayseri maçını hem puan hem de ihanetin karşılığını hepimizin yakından bildiği kişiye göstermek için kazanmak zorundayız.Trabzon maçını kazanırsak bu maça daha moralli çıkarız.Trabzon maçını kazanmayı en çokta bu yüzden istiyorum.Takımın 10.haftadaki maça çıkarken arkasında trabzonu yenmenin vermiş olduğu büyük moralle sahaya çıkması için.Sonra da kayseri maçını kazanarak adeta bir gurur dersi vermeliyiz.İnşallah herşey istediğimiz gibi olur da kazanan Samsunsporumuz olur.

GEL 10.HAFTA HİÇ BEKLEME BİR AN ÖNCE GEL
GELKİ GÖRSÜN HERKES ONURLU BİR SAMSUNSPOR NASIL OYNARMIŞ

55samsunlu55

Öncelikle Trabzon ve Kayseriye karşı umarım sahadan zaferle ayrılırız. ondan sonra da bu takımı kimse tutamaz. Adım gibi eminim.

curva55

bu maçı alrsak futbolcuların  zaten moralleri tavan yapıcaktır.Ertesi haftada kayseriye erdoğan hocanın vericeği gazla gidicez yenebiliriz kayseriyi.

preator

1-SAMSUN SPOR takımı eğer şehrini seviyor ve onun için birşeyler yapmak zorunda olduğunu düşünürse kazanır
2-SAMSUN SPOR takımı eğer büyük taraftarını üzzmek istemez ve bunun için mücadele ederse kazanır
3-SAMSUN SPOR takımı eğer gerçekten futbolu düşünür ve takım olarak birbirinin eksiğini kapatma yoluna giderse kazanır

BİZ ARTIK KAZANMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUZ BİZLER HERZAMAN İNANDIK SİZLER DE İNANIN VE BİR ÇIKIŞA GEÇİN..

SAMSUN SPOR TAKIMI VE YÖNETİMİNE SESLENİYORUM ARTIK

BİR İDEALİNİZ OLSUN İLK 10 DA BİTİRMEK NE SİZE YARIYOR NE SİZE GÖNÜL VERENLERE
BU SEZONKİ İDEAL UEFA OLMASINI BEN İSİTOYURM UMARIM BÜTÜN HERKES BÖYLE DÜŞÜNÜR..

samet

yenilirsek olay çıkartalım artık yeter.sesimizi duyurmamız lazım...çarşambalılar...

curva55

Futbolculara bu maçın bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmalıyız.Antremana gidip tezavratlarla destek verebiliriz mesela.Futbolcuların bu maçın ne kadar önemli bir maç olduğunu anlamalı.Bizim ordan yaşlı bir amca demişti trabzonu yenelim küme düşelim farketmez.Tabi o kadar diil ama yinede çok önemki maç!!!!

cem and naz55

herkes bilirki samsun trabzon maçları sadece takım maçları olarak değil şehir maçları olarak görülür onlarla hem futbol hemde şehir olarak bir rekabetimiz var bu maç samsun şehri ile trabzon şehrinin maçı şehrimiz için trabzon maçlarının önemi büyük olur bu maç var olma ve ya yok olma maçı gibi oldu bunların hepsini birleştirirsek alınacak bu galibiyet samsun şehri için çok önemli inşallah kazanan samsun şehri olacak bizde şehir olarak takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz hadi samsun ZAFER E

maviay55

trabzonu yenmek farz oldu artık bize!!!
böyle bidaha yakalayamayız..
yenmeliyiz artık 1 galibiyet şart...