2. Hafta Ç.Rize 1-2 Samsunspor

Başlatan yirmiuc, 08 Ağustos 2005, 14:59:17

« önceki - sonraki »

timofte

AlıntıGenel Kaptan Yılmaz Zehiroğlu, kendi sahalarında sezonun açılış maçında Samsunspor'u mağlup ederek taraftarlarını galibiyetle selamlamak istediklerini ifade ederek, "Geçen haftanın acısını bu maçı kazanarak dindirmek istiyoruz. Futbolcularımız gayet hırslı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İnanıyorum ki futbolcularımız 90 dakikanın sonunda bizim yüzümüzü güldüreçeklerdir" diye konuştu. Zehiroğlu sözlerini "Samsunspor bizden puan alacağını düşünüyorsa çok yanılıyor. 90 dakikanın sonunda sahadan galibiyetle ayrılan taraf biz olacağız" diyerek tamamladı.

Bu Zehiroğlu, Rize'nin küme düşmekten son hafta kurtulduğu sezon Samsun'da 2-1 kaybettikleri maçın ardından da Samsunsporlu futbolcu ve yöneticilere "bu maçı neden vermediniz" diye çıkışan kişi. Şimdi böyle iddialı konuşuyor. Umarım Samsunsporumuz yılların Süper lig tecrübesini sahaya yansıtarak bu maçı kazanır.

bengülü

slm arkadaşlar bu akşam inşallah yeneceğiz samsunsporumuza başarılar dilerim

jean

bu is namus meselesi oldu ne yapıp edip yenmemiz lazım su rize bozuntusunu

samsunlu_gencler

timofte

Alıntı yapılan: "Mehmet"1-0 oldu one gectik

golü 6.dakikada Kais Ghodbane attı. şu an 32.dakika hala 1-0 Samsunsporumuz  önde.

yaman55

ilk yarıyı önde kapatmak üzereyiz

samsunlu_gencler

timofte

Alıntı yapılan: "Mehmet"timofte ilk 11i bilionmu abi.

malesef bilemiyorum ama ajansspor.com son haberinde
"Samsunspor'un sahaya Ali Uyanık, Kenan, Petkov, Muhammed, Ali Akdeniz, Mustafa Çiçek, Adnan, Kaies, Celil, Serkan ve Ivanov tertibiyle çıkması bekleniyor." demiş.

bu arada Samsunspor ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Bafralı

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)

6. dakikada Serkan, orta sahada Hakan Ünsal'dan kaptığı topu cezasahası içindeki Kais'e gönderdi. Bu futbolcunun sağ çaprazdan sert şutu filelerle buluştu 1-0
23. dakikada Hakan Ünsal, cezasahası dışından sol çaprazdan vurduğu sert şut kalecinin ellerinde kaldı.
32. dakikada Serkan Özdemir'in cezasahası içerisindeki sert şutunda top, direğin üstünden az farkla auta çıktı.
37. dakikada Serkan Özdemir'in cezasahasına ortasında Okan'ın kafa vuruşunu kaleci Shorunmu parmaklarının ucuyla kornere çeldi.

STAT: Atatürk
HAKEMLER: Yunus Yıldırım xx, Cemal Gemici xx, Alex Taşcıoğlu xx
ÇAYKUR RİZESPOR: Zdravkov xx, Beşir xx, Mehmet Polat xx, Yasin xx, Serkan Özdemir xx, Fahri xx, Dia Cire xx, Şener xx, Hakan Ünsal x, Ünal xx, Okan xx
YEDEKLER: Atilla, Cem Baki, Eray, Mbengue Thiemokho, Ferdi, Evren, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Metin Yıldız
SAMSUNSPOR: Shorunmu xx, Ali Akdeniz xx, Muhammet xx, Mustafa xx, Kenan xx, Petkov xx, Kais xxx, Celil xx, Adnan xx, Radjenoviç x (İvanov dk. 39 ?), Serkan Aykut xxx
YEDEKLER: Seyhun, Elyasa, Muzaffer, Musa, İvanov, Ertan, Ayari
TEKNİK DİREKTÖR: Şaban Yıldırım
GOL: Kais (dk. 6)
SARI KART: Kenan (Samsunspor)

timofte

Alıntı yapılan: "Bafralı"SAMSUNSPOR: Shorunmu xx, Ali Akdeniz xx, Muhammet xx, Mustafa xx, Kenan xx, Petkov xx, Kais xxx, Celil xx, Adnan xx, Radjenoviç x (İvanov dk. 39 ?), Serkan Aykut xxx
YEDEKLER: Seyhun, Elyasa, Muzaffer, Musa, İvanov, Ertan, Ayari
TEKNİK DİREKTÖR: Şaban Yıldırım
GOL: Kais (dk. 6)
SARI KART: Kenan (Samsunspor)

sağol bafralı verdiğin bilgi için, dikkatimi çeken Radjenoviç ile maça başlamışız. Yerine 39.dakikada ivanov girmiş. umarım taktiksel bir değişikliktir. zira bu oyuncuyu gördüğüm kadarıyla çok beğenmiştim sakatlanması bizim için kötü olur.

yaman55

BEN ANLAMADIM BİŞEY SHORUNMU MU VAR KALEDE

Bafralı

Alıntı yapılan: "timofte"sağol bafralı verdiğin bilgi için,

Ne demek eyvallah.
Kaledeki shorunmu değil. Alloum.

samsunlu_gencler

1-1 oldu yazık gunah allum ya

timofte

dakika 61. skor 1-1 oldu ne yazık ki!!

Bafralı

Durum itibarıyla vestel deplasmanda malatyayı 2-0 yeniyor.
Sivas anteple berabere.
Fb kendi evinde diyara 2-0 yeniliyor.
Bu maçı kesin almalıyız.