ZTK 2023/2024 | 4.TUR SAMSUNSPOR'umuz 3 - 0 Tokat Bld. Plevnespor

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Aralık 2023, 18:03:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

ZTK 2023/2024 | 4.TUR SAMSUNSPOR'umuz - Tokat Bld. Plevnespor
5 Aralık 2023 Salı
Saat: 19:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
A Spor

Hem rakip hem de iç saha anlamında gayet iyi bir kura çektik. Hazırlık maçı gibi bir şey olabilir. Daha az forma giyen oyuncularımızla çıkar ve kazanırız bence.

brigand

Forma şansı bulamayan tüm oyuncularla beraber altyapıdan da birkaç takviye ile sahada olmamızı bekliyorum. Elenmek ve sürpriz sonuca izin vermeden rahat bir galibiyet almamız lazım. Adana deplasmanında ki galibiyeti ivmeye çevirmek için burada kazaya mahal vermemek gerek.

jean

_SoN_

İyi bir ara maç olur, günüde saati de iyi, komibinlerde geçerli, rahat galibiyetle ayrılmamız lazım.

Sadece Samsunspor

Mgumuskaya o ne bicim vurus pasmi sut mu?

2 gol attik 2side ofsayt. Ercan cizgiye dikkat etmesi lazim

Sadece Samsunspor

Transferlerden en yuksek beklenti icinde oldugun Rennes de duzenli oynamis olan Tait idi ama. Malesef takima veya sehre alisamamis gibi geliyor. Tokat karsisinda bile siritan bi adam cok garip gercekten. Bazen olmuyor uyum sagliyamiyor topcular. Zaten tipinde de mutsuzluk ifadesi var gibi. Umarim iyi olur ve katki saglar.

Sadece Samsunspor

05 Aralık 2023, 18:45:46 #6 Son düzenlenme: 05 Aralık 2023, 18:52:28 Sadece Samsunspor
Karsindaki kucuk bir takim olabilir ama bu kadar lakayit oynanmaz. Kendinize gelin daha mac 1 0. Futbol bu bi gol yersin sonra cozemezsin maci. Dikkat etmek lazim. Devre arasi gisdol firca kayacaktir. Gunduz maclarini da izledim herkes gayet ciddi oynuyordu.

Sadece Samsunspor

Niye herkes birbirine birakiyor anlamiyorum vurun daa su topaaaa

ercan0655

Skora rağmen oyunu bir türlü sevemiyorum, keyif vermiyor. Heyecanlandıran ısıran bir oyun yok. O futbolun gösterişi, zevki yok.

mehmet yılmaz

Bazı oyuncularımızın neden yedek kaldıklarını iyice anladığımız bir maç oldu. Çok zayıf bir rakibe karşı oynadık. Herhangi bir sürpriz olmaması güzel ancak daha farklı kazanmak iyi olurdu.

jean