TFF 2. LİG 2019/2020 / 27. HAFTA | Sancaktepe FK 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 02 Mart 2020, 14:40:08

« önceki - sonraki »

ata55

Sancaktepe bize 2.000 kişilik yer verecekmiş. Biletler 50 TL. Satış gişelerden olacakmış.

evolution55

hem ev sahibi hem de misafir biletleri 50 tl yazmışlar, o zaman ev sahibi kısmından da alabilir yani bizim taraftar, öyle mi oluyor?

maço

yuh!
Geçen sene bilete para vermeden üstümüzü başımızı aramadan girdiydik.

Şimdi soygun moduna geçmişler.

muzaffer4

Alıntı yapılan: ata55 - 04 Mart 2020, 14:28:25Sancaktepe bize 2.000 kişilik yer verecekmiş. Biletler 50 TL. Satış gişelerden olacakmış.
O stadın tamamı 2 bin var ya da yoktur stadın tamamını bize mi verecekler acaba

jean

Baskan Twitter da sancaktepenin baskani icin arkadasim diyordu belki kiyak gecer

_SoN_

Muhsin ve Ramazan sakat olduğu için bu hafta kadroda olmayacakmış, o zaman bu şekilde bir kadro çıkar.

maço

Bu gudubetleri de yenersek meydanda kutlama yapabiliriz. :)

55_OrHaN_55

Adamların en iyi oyuncusunu aldık as kadromuza giremiyor. Ama bizim de bunlara karşı 2 mağlubiyet 1 beraberliğimiz var, gol de atamadık. İlginç bir durum.

mehmet yılmaz

Birkaç saat önce Sancaktepe stadındaydım. Epeyce bilet aldık.
Sabah 9'da satışa çıkmıştı. Çoğu bitmiş. Ciddi bir ilgi var.
Maç gününe kalacağını sanmıyorum.
Ancak talebe göre kapalı tribünü de bize verebilirlermiş.

maço

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 05 Mart 2020, 16:34:21Birkaç saat önce Sancaktepe stadındaydım. Epeyce bilet aldık.
Sabah 9'da satışa çıkmıştı. Çoğu bitmiş. Ciddi bir ilgi var.
Maç gününe kalacağını sanmıyorum.
Ancak talebe göre kapalı tribünü de bize verebilirlermiş.

Abi selam,
Satış kaça kadar devam edecek bilgin var mı ?

evolution55

Komple stadı bize açacaklarını hiç sanmıyordum valla sürpriz oldu

ali ihsan

Sezonun en keyifli maçı olur diye düşünüyorum.Futbol oynamak isteyen iki takım.2-1 alırız diye içimden geçiyor.

fanatik samsunsporlu

Golümüz dahi yok bunlara.Recep Burak artık bizde.Ertuğrul Hoca ile 12 maçta 11 galibiyet. Bu sefer önümüzde duramazlar.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maço - 05 Mart 2020, 17:36:12Abi selam,
Satış kaça kadar devam edecek bilgin var mı ?

Şimdi gördüm sorunu. Sabah 9'da açılıyor. Sancaktepe stadı ya da kulübünü arayıp kesin bilgi alabilirsin. Ama geç kalma bence, talep fazla.

kıbrıslı_mete

Bu sefer Sancaktepe'yi yeneceğiz Allah'ın izniyle. Gerçi formdalar ve lideri yenme duygusuyla oynayacaklar. Biz sakin olur ve topa hakim olursak yeneriz. Yeter ki bireysel hatalar yapmayalım.