33.Hafta: Trabzon:3 SAMSUNSPORUMUZ: 0 (Dokuz kişi kaldık)

Başlatan bodensee55, 16 Mayıs 2005, 00:04:05

« önceki - sonraki »

ngonge

bafralı geçen yılki kadro hatırlarsın ne kadar zayıftı bu seneye göre.ama geçen yıl 7. bitirdik.ben bu seneyi başarılı bulmuyorum.sadece çok kötü giden bir takım 2.yarı biraz toparlandı o kadar,bu da bizi yanıltmamalı.

yirmiuc

timofte

maçın ardından halk gazetesi 1.sayfa..
yorum yok.

curva55

Hakl ne güzel başlık atmış adam sihir yaptı maçı onlara kazandırdı.Ben trabzonu anlamıyorum.Başları sıkıştığında kardeşlik ayaklarına yatarlar ama hainliğin kralınıda onlardan görürüz.

cem and naz55

allah belasını versin bu aydınus un ******* ben macı izledim o mac adaletli oynansa trabzon bırakın bizi yenmeyi gol bile atamazdı şu trabzondan nefret ediyorum onlara kin kusuyorum cem papilayı istifaya cagran şerefli......trabzonlular aydınus için ne diyecekler bakalım

jean

cem papilayi neredeyse idam edeceklerdi ama simdi hic ses yok maca baktim iyi direndik ama hakeme dayanamadik hakem iyi oplsa kesin beraberlik koparirdik

kral55

sejoe

Biliyorum maçın üstünden iki gün geçti ama bu yazıyı yazmak için ancak fırsat bulabildim.Maç günü 18.30 gibi maçı seyretmek için evden çıktım. Yaklaşık 45 dakika dolaşmama rağmen bir türlü maçı veren bir yer bulamadım.Her yerde fb-gs maçı vardı.İlkadım samsunsporlular derneği diye bir dernek kurmuşlar. Bir ümitle oraya girip maçı seyretmek istedim. Ama nafile...Orada bile fb-gs maçı iz<leniyordu. Ondan sonra acaba maçı tv vermiyormu diye düşündüm ama forumdaki arkadaşlar digiturk kanal 80 den maçın verileceğinden bahsetmişlerdi. Bu kadar da olmaz.Kendi şehrimizde kendi takımımızın maçını seyredemiyoruz. Bu vurdumduymazlığın ve sahipsizliğin sonu ne olacak bilmiyorum.

Rentboy

Maçta görseydiniz varya samsunspora bir yalakalıklar yaptılar sormayın gitsin.ama maç başladıktan sonra bir küfürler bir laflar aklınız şaşardı.Trabzondan Samsuna hiç bir zaman dost olmaz...

kral55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"Maçta görseydiniz varya samsunspora bir yalakalıklar yaptılar sormayın gitsin.ama maç başladıktan sonra bir küfürler bir laflar aklınız şaşardı.Trabzondan Samsuna hiç bir zaman dost olmaz...

bana da eski samsunsporlu abilerimiz anlatıyor onlarda hayat dost olmaz diye bende sana katılıyorum
buradaki trabzonlularla konuşuyom maçtan önce samsun buraya dediniz ya yenseydik samsun buraya diyebilecekmiydiniz dedim vallahi sizi oradan çıkartmazlar dedi
işte bunlardan dost olmayacagının kanıtı bunlar tam yalaka

Yıllardır orada maçımız olur.Onların bizi oradan çıkarmamaya ne yürekleri ne güçleri yeter.

kukuli

ARKADASLAR  SİZİN  BU  TRABZONSPORLA NE  ALIP  VEREMEDİĞİNİZ  WAR...YOK  TRABZON SAMPİYONLAR  LİGİNE  GİTMESİN ÇELME  TAKALIM.... YAZIK  YAZIK samsunda  trabzonda anadolu takımı..hem  diyosunuz  istanbul'la  bas  etmek çok  zor...trabzonspora bu kadar iddalı  hırslı bi  galibiyet isteyeceğinizze   diğer  maclarda  takımınızı  destekleyinde üst sıralarda görelim sizi..
sunuda  unutmayaın trabzonspor  türkiyenin  dördüncü anadolunun ve  karadenizinde  en büyük  takımı...
aksini  iddaa  edenler arsivlere  bakabilirler...

timofte

kukuli, buraya reklam yapmaya mı geldin ?
olmuş bitmiş bir maçı tekrar gündeme getiriyorsun. bunu yaparken de bir şeyler ispatlama gayretindesin. bizim dikkate aldığımız şey şampiyonluklar ve kupalar olsaydı, bu ülkede trabzondan da başarılı bir sürü takım var. biz samsunluyuz ve samsunsporluyuz. başkalarının arşivleri de bizi alakadar etmez.

kimsenin trabzon ile bir alıp veremediği yok burada.. Trabzonspor maçında da her maçta olduğu gibi kazanmayı istememizden daha doğal bir şey olamaz. Samsunspor taraftarı olarak takımımızın her maça kazanmak için çıkmasını isteriz.belki trabzon için g.saray maçlarını kasten kaybettiğine yönelik iddialardan etkilendin de böyle konuşuyorsun. ama samsunspor maç satmaz.

kaldı ki 3-0'lık sonuca rağmen başkanımızın yaptığı son derece iyi niyetli açıklamalar ortadadır. buna rağmen burada yeni bir polemik yaratmanın manası ancak samsun'a dönük bir hazımsızlık olabilir. trabzon'un şampiyonluk yolunda çekiştiği f.bahçeye içeride-dışarıda yenilmesini, samsunsporun ise bu takımı en formda döneminde çelmelediğini bir tarafa bırakıp samsun'un ya da samsun taraftarının ts maçındaki hırsını sorgulamak kimsenin haddine düşmez..

hepsi bir yana bu forumdaki ikinci mesajında forum üyelerine akıl vermenin de pek iyi niyetli bir davranış olmadığı ortadadır. burada herkes samsunsporu canı gönülden sever ve bir maçta değil, her maçta destekler. bunu yapmak için de senin gibilerin telkinlerine ihtiyaç yoktur..

umarım yazdıklarımı biraz olsun anlarsın. zira aksi halde bu kadar uzun bir cevap yazdığım için kendime kızacağım ve buna değmediğini düşüneceğim..

Rentboy

Sana şunu hatırlatmak isterim kukuli
Samsunspor 1992-1993 sezonunda küme düştü ve Trabzon sayesinde oldu bu olay.Hiç bir iddiası yokken Samsunu yendi ve küme düşürdü.Hemde ilk yarısını 2-0 önde bitirdiğimiz maçta 3-2 yendiler bizi ve nihayetinde küme düştük.Eğer senin mentalitene göre Karadeniz takımları birbirine sahip çıkacaksa bu olay neyin nesi oluyor.Bu duruma mantıklı bir açıklama getirirmisin???

yönetici

@kukuli

nickli kullanıcının üyeliği iptal edilmiştir.

cem and naz55

arkadaşlar mactan sonraki gözlemlerimde herkes taraflı tarafsız hakeme kin kusuyor buda bi nebze samsunu sahiplenmek anlamına gelir ben şuna inanır ve bilirim bu şehirde sadece trabzonlu olanlar bizden nefret eder tabii genellikle bizde onlardan