Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

Akyol

**KaR6**

tamam akyol kardeşim, alırım senden, sağolasın :) yaa hepimiz orda oldugumuz için resim çekilmedi, o hatıra sadece bize özel kaldı ;D

sayfa da atladık sanırım ;D

Akyol

yahu ne sayfaymış arkadaş bırakmıyolar yakamızı malatya ligBYE  ;)

Akyol

CriminaL

Akyol

güzel paslar koşular olmuş ama son vuruşlar eksik kalıyor seneye son vuruşu olan bir forvetimizde olursa deplasmanlarda da güleriz diye düşünüyorum

CriminaL

kafaya oynarız o zaman biraz destek olsalar bu kulup super lige doğrudan çıkar

kuzey55

şu duran toplardan gol yeme sorununa bir çözüm bulamadık malesef.

Akyol

aynı golü giresun maçında da yedik kopyala-yapıştır duran top ve yan toplara çözüm bulunmalı defansımız aslında savaşan oyunculardan kurulu ama bir anlık dalgınlık pahalıya mal oluyor düzelecek inanıyorum bu takım seneye bambaşka olacak

celebi

edmontdante

Yediğimiz gol komedi.Topun önünde Can Baraj yapıyor onun arkasında ceza sahasının köşesinde arka arkaya iki tane oyuncumuz var kimi tutuyorlar anlamak mümkün değil.5 Metre yakınlarında bir Allahın kulu yok

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 02 Nisan 2009, 10:14:45
Yediğimiz gol komedi.Topun önünde Can Baraj yapıyor onun arkasında ceza sahasının köşesinde arka arkaya iki tane oyuncumuz var kimi tutuyorlar anlamak mümkün değil.5 Metre yakınlarında bir Allahın kulu yok

zaten o pozisyonun öncesinde serbest atışta top barajdan dönmüştü. ve bizimkiler hakemin ilk yarıyı bitiren düdüğüne odaklanmışlardı. o yüzden bir boşluk oldu defansta

Kais

kar6 çok sağol maç özetini şimdi izledim turgutun gol atıp tribüne koşması çok hoş olmuş