Samsunspor 1-1 Fenerbahçe

Başlatan Amsterdamli, 01 Şubat 2005, 15:57:43

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Hafta sonu tribun ve sahadaki gorunum olarak eski gunlerimize donusun goruntulerini izlemek istedigimiz bir mac.

Neyazikki Celil Ankaragucu macinda sari kart gordugu icin cezali durumda. Kirita'da cezali. Ayari ve Ergin'in durumu net degil. En azindan Ayari bu maci hazir olabilse cok iyi olur.

Fener'de yeni transfer Anelka herhalde bize karsi ilk macina cikar. Bakalim yenilerin (Petkov-Anelka) kapismasi nasil gececek.

timofte

Bu görüntüleri özlemişiz. Futbolcular Fb maçı öncesinde iddialı ve hırslı görünüyorlar. Açık ara lider durumda görünen fb yi yenersek, üç puandan öte kötüye giden prestijimizi korumuş olacağız. Umarım kazanırız.

curva55

Celilin olmaması ıkötü oldu inşallah ayari oynar.

Anonymous

Kais patlama yaptı şimdi sıra ayaride

cico

farketmez geçen sene 3 attık caner in fenere golleri oluyor bu maçtada atar
yönetim biletleri bari ucuz yapsa stad dolsa

curva55

Stad her türlü dolar bu arada beykozdan bir ikki otobüs dernek olarak gelicez maça.

fat55

HELAL SKIP TO MY LOU.BEN DE ANKARA DAN HEM FUTBOL HEM DE BASKET MAÇIİÇİN GELİYORUM.

ngonge

Çok fazla havaya girmeyelim yani kusura bakmayın ama bir ankaragücünü deplasmanda yendik diye kral ilan etmeyelim kendimizi.Ertugrul bu taraftar bu oyuncularla gurur duymalı demiş,efendim samsunspor hayatında sanki hiç deplasman kazanmamış da bunu efsaneleştirecek ne var.Kendi kendimizi küçültmeyelim.Ha tabii ki galibiyet güzel ayrıca gollerden sonra oyuncuların kenetlenmesi de gayet hoş ama gidecek daha çok yol var.Önemli olan her maça aynı motivasyon ve inançla çıkmak...

cico

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Stad her türlü dolar bu arada beykozdan bir ikki otobüs dernek olarak gelicez maça.

bekleriz bakalım kaç otobus geleceksiniz

Var mı Senden Öte

BİZİM İÇİN FENERE KOY HAYDİ SAMSUNUM KOY ŞU FENERE :lol:

ÇarŞamBaLı

ARKADASLAR bılet fıyatları hakkında bılgısı olan varmı şirinler olduğu tribün nekadar ben 10 arkadas maca gelicez lütfen bılgısı olan solesın beklıyorum

timofte

05.02.2005 tarihinde 19 Mayıs stadında Samsunspor -Fenerbahçe karşılaşmasının bilet fiyatları Kale Arkası-Maraton : 15 YTL , Kapalı:30 YTL, VIP:75 YTL olarak belirlendi biletlerinizi Cumartesi günü stad önündeki gişelerden elde edebilirsiniz.
Kaynak: Resmi site..
**
Arkadaşlar bu arada İstanbuldan çok sayıda bilet alanlar ısmarlayanlar olduğu duyumu alınıyor. Fb liler havaya da girmiş durumda kalabalık gelecekler, Trabzon maçındaki gibi bir hüsrana uğramayalım tribünde. Bu maçta takıma tam destek vermeli, sahada yenilsek de tribünde yenmeliyiz.

cico

bilet fiyatı bu maç için iyi ama ilerki maçlar böyle fazla gelir

Sioux

Bu tür maçları bütün Türkiye izliyor. istese de istemese de yanlış anlaşılmasın bunlar büyük takım anlamında demiyorum. milletin gözünün içine sokulan maçlar bunlar. o yüzden bu maçta seyirci stada gelmeli, gelenler bağırmalı. aramızda gizli Fb liler olacak bunlara hadleri bildirilmelidir. timofte nin sahada yenilsek de tribünde yenilmemeliyiz lafına tam destek veriyorum. samsun 19 mayıs stadında son yıllarda eski tribün baskısını yakalayamıyoruz. herkes fedakarlık yapacak samsunspor için hem cebinden hem de gırtlağından.

yönetici

Samsunspor-F.Bahçe maçı öncesi rakip taraftarların yazıştığı antu.com forumundaki samsunspor topicinin url'sini aşağıya kopyalıyorum. hakkımızda yazılanlara dikkat; özellikle de samsundan yazan samsunlujayjay nickli elemanın yazdıkları..

http://forum.antu.com/showthread.php?t=102379

bir post'unu da alıntılıyorum bu samsunlu jay jay'in..
AlıntıMesajı Gönderen : TOKHAN
Samsun başkentte a.gücü nü yendi.Önemli oyuncularından krita cezalı!

Kaies ,İvanov ve Celil dikkat edilmesi gereken oyuncular!

Normal şartlarda 3-0 yeneriz.Bu maçtan sonra sanırım 3 maç arka arkaya istanbuldayız!
Kayıpsız geçersek çok rahatlayacağız...
---
celil her mac onbır baslamıyo...kaıs ve ıvanova dıkkat edılmelı..

ayrıca samsunda asırı derecede fener dusmanlıgı var cok fazla motıve oluyolar bızım maclara..

** Arkadaşlar bu tür tiplere öfkelenmemek elde değil, ama Samsunsporluya yakışır biçimde, küfürsüz yazmaya devam edelim. 'Samsun büyüktür küfür etmez,
ama ne yapar siz biliyorsunuz  :wink: