2. Hafta Ç.Rize 1-2 Samsunspor

Başlatan yirmiuc, 08 Ağustos 2005, 14:59:17

« önceki - sonraki »

timofte

goolllll  CELİL!!
dakika 88. rize:1 samsunspor:2

samsunlu_gencler

salihcakir

bravo çocuklar..
bravo hocam..
bu arada tuncy direk kırmızı gördü; bizim maçta yok.. bu da bir diğer sevindirici olay..inşallah galibiyetlere devam ederiz..

Bafralı

Diğer maçlar şöyle.
Vestel malatyayı deplasmanda 5-0 yendi.
Sivas anteple deplasmanda berabere.
Diyar fenerle deplasmanda 2-2 berabere.

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "samsunkopat"bravo çocuklar..
bravo hocam..
bu arada tuncy direk kırmızı gördü; bizim maçta yok.. bu da bir diğer sevindirici olay..inşallah galibiyetlere devam ederiz..
salih fb macına gelcenmi abi.biz ordayız iboyla yine

timofte

gerçekten harika bir sonuç oldu. burada en güzeli şüphesiz oyuncularımızın kazanma azmi ve son dakikada da olsa galibiyet golü bulmalarıdır. uzun zamandır böyle bir son dakika galibiyeti yaşamamıştık, son derece iyi oldu. ilerleyen haftalara daha da umutla bakmamızı sağlayan bir skor oldu.

salihcakir

özetleri izledim ve maalesef takımımızın istenen, beklenen performanstan çok uzak olduğunu gördüm. her ne kadar hocamız ve bazı futbolcularımız bunun taktiksel bir anlayış olduğunu söylesede; ben sadece ceza alanının önünde kümlenip kaleyi savunmanın bir taktik olamayacağını düşünüyorum. umarız önümüzdeki haftalarda bu anlayışımızda değişir ve her maçta ,özellikle orta alanda, oyuna hükmederek maç kazanmaya çalışırız. çünkü bu tarz galibiyetleri her zaman alamazsınız. her zaman şansınız bu maçtaki gibi yaver gitmeye bilir. bu nedenle takımın geneline baktığımızda halen çok büyük problemlerimiz olduğu anlaşılmaktadır. daha kadromuz şekillenmiş değil. transferler bile daha net olarak belli değil. bir an önce takımın iskeleti ve taktiksel anlayışı oluşması gerek. bu haftaki sivas maçı bazı şeylerin daha net görünmesini sağlayacaktır. umarım iki hafta içerisinde vitrine çıkacağımız fenerbahçe maçına kadar tüm eksiklikler giderilir ve tüm türkiyeye fevkalade cesur bir samsunspor gösteririz..

yirmiuc

beşnumara

teşekkürler samsunspor bize bu sevinci tyaşattığın için. bu arada sivas maçında samsunsporu şova hazır bir durumda bekliyorum eğer biz sivas maçını da kazanırsak istanbula fener maçına gayet moralli gideceğiz bir de fener haftaya rizede puan kaybederse bak sen o zaman.  zamanla yeni futbol anlayışımızın oturacağına inanıyorum ben herkese iyi günler :lol:  :lol:

cem and naz55

galibiyetten dolayı cok mutluyum emeğe gecen futbolcusundan malzemecisine yönetiminden taraftarına kadar herkese teşekkür bu arada rizede bize karşı yine catlak sesler cıkmış 90.dkkada gelen golün acısına dayanamadılar galiba

jean

ozellikle rıze gibi sevmedigim bir takımı yendik hemde son dakika mukemmel oldu haftaya sivasıda yendimi artık iddiamızı ortaya koyarız tesekkurler samsunspor

yirmiuc

Rentboy

gerçektende rize galibiyetiyle hayat bulduk.eğer yenemeseydik yada puan alamasaydık belkide kötü bir seriye doğru gidecektik.umarım devamı gelir.
yine tekrarlıyorum kale aksıyor.defansta fazla sorun yok ama kale en büyük sorun.gol yollarında şuana kadar sıkıntımız yok.geçen seneki formundan daha iyi ileri uç elemanları.
sorunlar halledilince güzel bir yerde bitiririz ligi.gerçi daha çok maç var ama neyse...

Bafralı

Yıldırım: "Çok iyi mücadele ettik.."

Samsunspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, 2-1 kazandıkları Çaykur Rizespor maçı sonrası yaptığı açıklamada rakibin özellikle ikinci yarıda kendilerini bunalttıklarını söylerken, "Ama biz sahada çok iyi ve doğru mücadele ettik" dedi..
Özellikle maçın ikinci yarısında Çaykur Rizespor'un, geliştirdiği ataklarla kendilerini bunalttığını ifade eden Yıldırım, ''Ama biz sahada çok iyi ve doğru mücadele ettik'' dedi.

Maçta sergiledikleri doğru mücadeleyi, rakiplerinin üzerlerine geldiği anlarda iyi çıkışlar yaparak süsleyebilmeleri halinde çok daha farklı olabileceğini dile getiren Yıldırım, ''O çıkışları bu oyun disiplinimize yansıtınca, çok daha iyi bir Samsunspor ortaya çıkacaktır'' diye konuştu.  

ngonge

bu ilk haftalardaki sonuçlara pek güvenmemek gerek,bütün takımlar daha oyunlarını oturtamadı,çok garip sonuçlar oluyor.(manisa malatyaya 5 atıyor ,diyarbakır feneri zorluyor v.s.)maçları izlemesem de yorumlara dayanarak tahminim ne antep e yenilmeyi ne de rize yi yenmeyi hakettik.önemli olan oyunumuz  umarım onu düzeltiriz.