9- Burak Çalık

Başlatan ahmetsefa55, 14 Haziran 2011, 22:46:57

« önceki - sonraki »

fanatik555

Karabudun

FaTiH_HaN

Burağın 2. yarı antremanlara başlayacağını varsayarsak hazır olması, takıma alışması 23-24. haftayı bulur, o yüzden Burağa ümit bağlayamıyorum ben, kaldıki şu an hazır durumda olsa ne kadar katkı sağlar o da tartışılır, geldiğinden beri oynamadı, şans verilmedi, sakatlandı vs. Elimizdeki malzemeler belli Adem, Uğur, Roberts. Ben Roberts'ten ümitliyim 4-5 hafta bizi sırtlayabilir yeterki 1 gol atsın..

samsunsporlu1994

Burak Çalık sakat olmasaydı Samsunspor'un  1. forveti olurdu. Malesef futbolda sakatlıklarda var. 2.Devre yararlanabildiğimiz kadar yararlanmalıyız Burak Çalıktan.

minci

Buraktan ben hiç umutlu değilim. Kaç aydır sakatlığından dolayı sahalardan uzak. İyileşecek, idmanlara başlayacak, form tutacak, sakatlanma korkusunu üzerinden atacak bana göre çok zor. Yiğitten 1 yılı aşkın yararlanabildik mi? Devre arası acilen bu mevkiye bir adam (Kasımpaşalı Adem yada Sivaslı Abdulkadir) lazım.

samsunsporlu1994

İyi güzel söylüyorsunda o söylediğin oyuncuları almak içinde para lazım. Samsunspor'un bütçesine uygun mu sence bu 2 oyuncu? Bence değil. Yönetimde ister söylediğin isimler gibi kaliteli oyuncular almayı ama kulübün ekonomik yapısı ortada. Kolay değil bu oyuncuları almak.

minci

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 02 Ekim 2012, 14:55:58
İyi güzel söylüyorsunda o söylediğin oyuncuları almak içinde para lazım. Samsunspor'un bütçesine uygun mu sence bu 2 oyuncu? Bence değil. Yönetimde ister söylediğin isimler gibi kaliteli oyuncular almayı ama kulübün ekonomik yapısı ortada. Kolay değil bu oyuncuları almak.
Elbetteki ben de durumu biliyorum. Olması zor ancak ben gönlümden geçeni söyledim sadece.

Theofanis Gekas

kasımpaşa ademi vermez versede 800000 den aşşağı istemez yıllık

Cabbar Samsunspor

iyileş Artık Burak.

samsun 55

Dr.Mahmut Özden Burak Çalık'ın  çarşamba günü  takımla birlikte çalışmaya başlayacağını söyledi

mehmet yılmaz

Burak için devre arasını düşünüyorduk ama umduğumuzdan çok daha iyi bir gelişme süreci yaşıyor. Yeni transfer gibi olacak adeta...

lucarelli

#BAFRALI#

uğur ademden iyidir bence

Turuncu

26 Ekim 2012, 00:50:04 #163 Son düzenlenme: 28 Ekim 2012, 19:15:53 Turuncu
la Fuleli dön artık la.

samuray

samsunspor sakatlıktan çıkacakta takıma uyum sağlayacakta bi burak.a mı ümit bağlayacak evet kısıtlı kadromuz ve sıkıntılarımızı burada dile getirmeye gerek yok zaten herkes durumu biliyor kbence ademin bir an önce forma girmesi kendini göstermesi gerek yoksa devre arası göndersinler yerine artık adem büyükmü olur abdülkadirmi olur bilemem (işin parasal maliyet konuları sıkıntılarıda biliniyor neticede yönetime ve eldeki kadroya güvenmek zorundayız) kişisel düşüncem