Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Mart 2010, 23:57:09
Maraton tribünümüzde maalesef öyle adamlar var altay macında sahaya taş attılar 2 maç saha kapama yedik başka bir maçda  çıkan olaylardan dolayıda 2 maç sahamız kapandı ve bu olayların olduğu yer ise maraton tribünüdür..Son zamanlarda otokontrol saglandı polisten öte seyirci veriyor tepkiyi eskisi gibi olmuyor...Tekrar diyorum ben Adana-Samsun macında değildim ama olanları az çok biliyorum ordaki olaylarla bugun bize yapılan misafirperverlikleri kıyaslarsak baş tacı gibiydik...Şimdi halısaha maçına gidiyorum olurda gece burda olursanız yine muhabbet ederiz.herkese iyi geceler..

Sanada iyi geceler..

utku_01

Adanadan 2 tane doblo geldi yaklaşık 10 kişi idiler 18 kişide ben ve arkadaşlarım vardı 8 tanede daha önce görmediğim tanımadıgım adanalı vardı toplamda 35-40 kişi idik

erkutdem55

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Mart 2010, 23:59:33
Adanadan 2 tane doblo geldi yaklaşık 10 kişi idiler 18 kişide ben ve arkadaşlarım vardı 8 tanede daha önce görmediğim tanımadıgım adanalı vardı toplamda 35-40 kişi idik

Bu takıma çok az

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: celebi - 07 Mart 2010, 23:48:55
ya cidden sercanın dediği gibi biz ilk 2 ye  oynayalım bırak onu bu maçı alsak bucayıda devirsek altay ve giresun maçınıda bitirsek adana antep yanyana biz onlardan fazal deplasman yaparız buna eminim. adamlar ilk 2 ye oynuyor 21 kişi gelmişler yok böyle bir olay.

abı buca altay gıresun maclarından 7 9 puan cıvarı alırsak antep deplasmanına yaz benı lısteyı baslatıyorum  :P :D :D :D

celebi

vallaha inanmam :D bir foto varsa çeken varsa arkadaşlar sayacağım ;) bir atsanıza

utku_01

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Mart 2010, 00:00:33
Bu takıma çok az
Aynı zamandada düşündürücü çıkmadan şöyle yorum yapayım.Bugun bile takıma destek verirken ikinci başkan gelip rakip takımı kışkırtmayın bagırmayın diyor ee şimdi ne diyeceksin bu anlayışa...Otobus kaldırılması bir sorun kaldırılan otobusun deplasmanda takımı desteklemesi ayrı bir sorun.gece daha ayrıntılı yazarım bu konu ile ilgili

çerkez55

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Mart 2010, 23:59:33

doblo uçarak kaçtı :D isabet ettiremedik senin kafanda beyaz beremi vardı utku?

edmontdante

Takımlar sahaya çıkmadan az önce.Çünkü İstiklal marşında merdivenleri kapatmak amacıyla kumaş açmak için o kısımdaydım o esnada çektim

erkutdem55

erkutdem55

edmontdante

Keşke gelseler.Deplasman tribünleri bu işin rengi ve heyecanıdır.Ama bazıları gibi 5 otobüs geliyoruz deyipte 50 kişi gelenler gibi olmamak lazım.1000 kişi denildiyse 1000 kişi.Bakınız Bolu Deplasmanı

celebi

Tufan

hadi Samsunda okuyanların imkanı yoktu Adanadan doblonun bagajına bi pankart bayrak birşey koyup getirememişler mi? yoksa Engin abinin namını mı duydu bunlar bizede yapmıştır bi pankart hesabı  :D

edmontdante

O değil de ne ses çıkıyordu ŞİMŞEKLER'den sonra.Yankılanıyordu resmen

Dartagnan

Alıntı yapılan: edmontdante - 08 Mart 2010, 00:44:52
O değil de ne ses çıkıyordu ŞİMŞEKLER'den sonra.Yankılanıyordu resmen

hic sorma abi soverkende iyi ses cikti ...Zaten spiker kismis sesi :D