Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

AdanaDemirSpor

zaten her maç hemen hemen Samsunspor'a maçlarında başarılar diliyoruz,zaten her maç fatih ve sercandan dolayı gönlümüz Samsun ile oluyor,ama bu maçta gönlüm daha çok sizinle.ilk maçta yapılanları unutmayın derim bende stattaydım deplasman yapan arkadaşlar gördü ilk maç ne olduğunu.başkada bişi demem. ;)

usare

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Mart 2010, 14:16:30
Para krizi çözülmüş, futboluculara ilk 3 maç primleri ödenmiş. Şubat ortasına kadar oaln tüm alacaklar da ödenmiş.

Abi varya şu an ne kadar mutlu olduğumu anlatsam inanmazsın. Beni şu an bu kadar mutlu edecek başka birşey var mı bilemiyorum. Allah senden ve bu sıkıntıdan takımı kurtaranlardan razı olsun. Oh be. Şimdi Adana değil Barca olsa farketmez...:)

amisos55

Para krizi çözüldüğüne havada güzel olursa çok keyifli bi rmaç olur,
her maç 3-4 kişi gelirdik bu maçta organizasyon 10 kişi oldu
Kabus Geri Döndü kareografisi maç başlayınca süper görünecek diye düşünüyorum.
tüm Türkiye görecek artık gerçek taraftarı

Amesyo_Turbey

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 06 Mart 2010, 15:32:32
zaten her maç hemen hemen Samsunspor'a maçlarında başarılar diliyoruz,zaten her maç fatih ve sercandan dolayı gönlümüz Samsun ile oluyor,ama bu maçta gönlüm daha çok sizinle.ilk maçta yapılanları unutmayın derim bende stattaydım deplasman yapan arkadaşlar gördü ilk maç ne olduğunu.başkada bişi demem. ;)

Burda birşeyler yazıpta Samsunlu arkadaşların forumunu kirletmek istemiyorum.Adanalı olarak senden utanıyorum.

kumköylü ahmet

giresun bolu berabere bitti basdir samsunspor

Efsane Meskenler

oh be inş berabere bıter dıyodum bıtmış haydı samsunspor'um kazan şu maçı

furkan5534

bende berabere bıtmesını beklıodum 1-1 bıttı cok guzel ıns yukardakılerde puan kaybeder.. adana ve buca macı ruyalarıma kadar gırdı ya cok hecanlıyım ... HayDi SAMSUN'mmmmmmmm SOn 20 saat

çerkez55

Alıntı yapılan: Amesyo_Turbey - 06 Mart 2010, 16:04:16
Burda birşeyler yazıpta Samsunlu arkadaşların forumunu kirletmek istemiyorum.Adanalı olarak senden utanıyorum.

unutmadık zaten merak etmeyin atılan bıcaklar demirler portakallar  eden bulur derler

KareAs55

kavak_55

bu maç çok kritik inşallah kazanırız en büyük dileğim bu adana geçen haftadan moralsiz inşallah gene moralsiz olurlar. murat ın oynamaması kötü ama yerine oynayacak futbolcumuz var ömür oynayabilir sezer de olabilir inşallah hayırlısı olur bu maçı alırsak ployf yolunda büyük adım atmış oluruz. ilk altıdaki adana  buca altay konya bunlar bize geliyor 4  de alırsak süper olur inşallah alırız bastır samsunum bu sevda bitmez. tüm taraftarlara çoooooook selamlar yarın sdad  tıklım tıklım olur inşallah sonsuz başarılar samsunsporum................

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 06 Mart 2010, 16:57:23
Yarın Yağmur Devam Edicek Heralde

yağmur çok yağıyor gerçekten.inşallah yarın hava güzel olur.

AntZ

06 Mart 2010, 16:59:23 #386 Son düzenlenme: 06 Mart 2010, 17:01:00 Ant55
Eyvah eyvah, tahminkolik bu hafta banko bize vermiş  :o

5 haftadır rakibe veriyordu ne güzel, kazanıyorduk  >:(

Ayrıca Murat'ın yokluğu tabiki büyük eksiklik ama herşeye rağmen Hakan Koçarslan ve İlhan'ın oynamadığı her maçta favoriyiz.

Sercan

Alıntı yapılan: Amesyo_Turbey - 06 Mart 2010, 16:04:16

Bence sen Adana'lı olarak kendinden utanmalısın.Hatırlarsan Adana'da ki maçta bize atılan taşlar,bıçak ve demirler vardı. ;) ;)

þimþek55

þimþek55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 06 Mart 2010, 17:00:39
Bence sen Adana'lı olarak kendinden utanmalısın.Hatırlarsan Adana'da ki maçta bize atılan taşlar,bıçak ve demirler vardı. ;) ;)
55 sercan 55 kardeşim samsunla evinde oynayan aslan kesliyo deplasmna gelçeği zman  kardeş takım oluyo sen bilmiyo msun