Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

beşnumara

tabii ki sen abi tartışması bile olmaz.yalnız ajansspora bu haberleri veren adanalı gazeteci serkan şenyürek.yanlış varsa da onundur :)

erkutdem55

Şimdi bu Turgut bütün keyfimizi kaçırıyor.Ben öğlen gördüm mecidiyede gayet mutluydu.Umarım para yüzünden ağrım var diyip oynamamazlık yapmaz.Böyle bir zamanda eğer böyle yapıyorsa yazıklar olsun.Hepimiz pazar günü için maddi manevi birşeyler yapmaya çalıştık.Verebilen cebinden parasını,veremeyen emeğini,ona da imkanı olmayanlar yüreğini verdi uzaklardan.Zaman tavır yapma zamanı değildir.4 yıldır biz bu günleri beklerken,kimsenin kapris yapma hakkı yok.Değil Turgut, Messi olsa böyle birşey kabul edilemez.

gozgoz yýlmaz

Turgut'un MR'ı temiz çıkmış ama sanırın makinenin arasında biraz para sıkışmış, ondandır ;)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 05 Mart 2010, 17:47:33
adanadan maça gelen olacak mi ki  ;D

olmayacakmış... ula işe bak be, ligde ilk 6 sıradasın ama deplasman bile yapmıyorsun. sonra da sanalda atıp tutarlar, toros kaplanıyız vs. adsliler olsa kesin gelirlerdi. zaten ben adananın tarihinde samsuna bir defa geldiğini bilirim, onda da yollarını şaşırmışlardı herhalde. buca maçında tribünde 15.000 kişi vardı ama doğru düsürt tezahürat yoktu bile.

özetle, şu takımın peşinden deplasman yapamıyorsan hiç tribünüm var diye kesmeyeceksin.

beşnumara

turgut para için sahaya çıkmamazlık yapmaz.çıkar ama oynamaz o var işte.zannetmiyorum para sornundan oynamayacaklarını.tv veriyo bu maçı.piyasa maçı gerisi hikaye.zaten paraları bir şekilde alacaklar bunun bilincindeler

Mustee13

Hüseyin hoca ve İsa Turan futbolculara bi ayar vermeleri lazım

erkutdem55

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Mart 2010, 20:00:50
turgut para için sahaya çıkmamazlık yapmaz.çıkar ama oynamaz o var işte.zannetmiyorum para sornundan oynamayacaklarını.tv veriyo bu maçı.piyasa maçı gerisi hikaye.zaten paraları bir şekilde alacaklar bunun bilincindeler

Çıkıp oynamassa piyasasını olumsuz etkiler.Ya ağrım var diyip çıkmaz,ya da çıkıp oynar.Ben bu adamın birşeylerin bilincinde olduğunu sanmıyorum.

Kais

bu gün satışa çıkan biletlerin 7.000'i satıldı deniyor.avea noktasında bilet kalmamış.

erkutdem55

Alıntı yapılan: Kais - 05 Mart 2010, 20:10:27
bu gün satışa çıkan biletlerin 7.000'i satıldı deniyor.avea noktasında bilet kalmamış.

2 tanesi bende :)

beşnumara

AlıntıBOYACI KESENİN AĞZINI AÇTI
Samsunspor' son beş haftadır seri galibiyetler alması taraftarları çoşturdu.Ne yazıkki işadamlarını,siyasileri ve belediye başkanları coşmadı.

Samsunspor kendi sahasında ve deplasman maçlarında  5­+5 yaparak seri galibiyetler alması ve bu başarılı galibiyetlerine  kendi sahasında hafta sonu oynayacağı Adanaspor  maçında da galibiyet serisini 6'ya çıkarmasını isteyen taraftarlar Samsunspora sahip çıkmaya devam ediyorlar.
AYAKKABI BOYACISI COŞTU
Samsunda ayakkabı boyacısı İbrahim Özgezen (55) Samsunsporun bu hafta kendi sahasında oynayacağı Adanaspor maçında'da galibiyet alınarak seri galibiyetlere devam edilmesi taktirde bütün futbolculara 15 TL prim ve bir sene boyunca ayakkabılarını boyamayı taahhüt ediyor.
İŞADAMLARI VE SİYASİLER NEREDE

Taraftarlar Samsunspora bu kadar sahip çıkarken iş adamları, siyasiler ve belediye başkanlarının şehrimizin markası olan Samsunspor takımına sahip çıkmaması da olayın başka bir yönü ve içler acısı durumu olarak değerlendirildi.

gazetekolik.net

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Kais - 05 Mart 2010, 20:10:27

yalan haberdir, bazen suyunu çıkartıyoruz. şimdi gelmeyi düşünen varsa kafadan zaten bilet kalmamış, gitmeyeyim iyecektir. epey satış olmuştur ama 7.000 abartılı bence.

hala kızı

Kais

bana da abartılı geldide bir yazayım dedim doğrusunu bilen vardır muhakkak diye.

King1965

7000 bılet cıkmaz be aga gecen cuma bıle 1000 tane zor saattılar hanı pıyasaya gec verdıler

KareAs55

Metro'da Yokdu  7000 bilet basdıklarını zaneddmiyorum   1 taneside Bende  :)