Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

ErkÇay55

Arkadaşlar kendini bilmez Rizeli emre şerefsizi Denge gazetesinde aşağılık bir yorum yapmış bu densiz insana cevap vermeye değmez ama bilginiz olsun istedim. HER YERDE HER ZAMAN EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

Alıntıhttp://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=50748

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: ekolayn - 25 Aralık 2010, 12:16:46
Arkadaşlar kendini bilmez Rizeli emre şerefsizi Denge gazetesinde aşağılık bir yorum yapmış bu densiz insana cevap vermeye değmez ama bilginiz olsun istedim.

Alıntıhttp://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=50748

Denge gazetesini aradım yetkili birinin gelmesini bekliyorlarmış bu yorumun silinmesi için... >:(

sercan5592

Celebinin profilindeki karşıdan çekilen resmin büyük hali elinde olan var mı

AntZ

Alıntı yapılan: sercan5592 - 25 Aralık 2010, 14:58:29
Celebinin profilindeki karşıdan çekilen resmin büyük hali elinde olan var mı

forza_devil siteye eklemiş, daha büyüğü var mı bilmiyorum, ona sor istersen.
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=8444.msg360947#msg360947

doðan

Ertan ben yorumunu bulamadım bu emre nin ama face de samsunspor sayfasına bi zıplamıştı be de cevabını yapıştırmıştı...
Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 25 Aralık 2010, 12:22:36
Denge gazetesini aradım yetkili birinin gelmesini bekliyorlarmış bu yorumun silinmesi için... >:(

berusa55

Recep

kaçtane mesaj attım hiç birini yayınlamadılar dengeyede iyi giydirdim şerefsizlere ama haber tümden kalmış, >:(

doðan

Alıntı yapılan: recep55 - 25 Aralık 2010, 15:47:30
kaçtane mesaj attım hiç birini yayınlamadılar dengeyede iyi giydirdim şerefsizlere ama haber tümden kalmış, >:(

gazete samsunun recep silerler tabi :)

Burak

Nilşah ( soyadını bilmiyorum ) Gözlemcinin ağzından girmiş burnundan çıkmış . Ceza almadıysak Nilşah'a dua edin diyorlar. Bu arada tanesi 20 TL'den 790 tane koltuk parasını ayrıca ödeyecekmişiz . 10000 TL' nin dışında

celebi

gönül_hecem

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 20 Aralık 2010, 16:06:23
Maçtan önce Samsun Rize el ele Samsun Rize el ele diye tempo tuttumu Rizeliler.Yoksa benmi yanlış duydum banamı öyle geldi ?

İki takım el ele ısrarla bagırıldı olmadı..Sonra Samsun taraftarının yanında olan gurup ısrarla Hosgeldınız dıye bagırdı ısrarla yıne karsılık olmadı.Tem tersi  h.s.tr karsılıgı geldı..Orda 2 adım atıldı ama samsun karsılık vermedi verse bu olaylaar olmazdı...

Sioux

Alıntı yapılan: gönül_hecem - 27 Aralık 2010, 16:24:25
İki takım el ele ısrarla bagırıldı olmadı..Sonra Samsun taraftarının yanında olan gurup ısrarla Hosgeldınız dıye bagırdı ısrarla yıne karsılık olmadı.Tem tersi  h.s.tr karsılıgı geldı..Orda 2 adım atıldı ama samsun karsılık vermedi verse bu olaylaar olmazdı...

dışarıda bin tane taş yedik trabzonlu, yine desuçlu biziz yani öyle mi?
dışarıda taşla, içeride kameraların önünde hoşgelidiniz de. oh ne ala memleket!
bırakın bu işleri.
trabzonluluar gerçekten karadeniz dostluğunu istelerdi, bir karadeniz takımına karış ötekini desteklemezlerdi.

babasamsunlu

la kardeşim çok özür dileriz çok acı bi şekilde koyduğumu için..
bi yürü git ya..
biz kimseyle el ele tutuşmuyoruz..
elele tutşanlar ülker sokağa..
hadi ordan hadi bakim hadi yavrucum..İşin gücün yok mu senin..  :-* :-* :-* :-*

Ollivanders

İki takım el ele ısrarla bagırıldı olmadı..Sonra Samsun taraftarının yanında olan gurup ısrarla Hosgeldınız dıye bagırdı ısrarla yıne karsılık olmadı.Tem tersi  h.s.tr karsılıgı geldı..Orda 2 adım atıldı ama samsun karsılık vermedi verse bu olaylaar olmazdı...

orda mıydın ?  Zeytinyagı gibi suz yuzeyine çıkmayın. Hoşgeldiniz in yanında taşlamak hediyeniz sizin degil  mi ? Rizesporluların adam olmadıgına kanaat getirdim artık . Beş para etmezsiniz.

Serkan