Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

sercan5592

olayları biz başlatmadık stadın oraya gelır gelmez rızelı .bneler taş atmaya basladı bize bizde karslık verdık

kutsalforma

Karadeniz kulüpleri arasindaki kardeslige (TS haric) inananlardan biriydim. Ama Rizenin ilk Giresuna, sonrada bize yaptigi bu serefsizlikten sonra, yemisim Rizeyi. Sildim bu takimi defterden. Yahu TSye edilen küfür sana ne batiyo? Tsnin avukatimisin? Biz Trabzona sövüyosak sende ne bilim Sinopa söv, Coruma söv. Nedir bu Rizelilerdeki Trabzon aski anlamak mümkün degil. Yalakaligin bukadarinada pes. Siz cikin Süper Lige (insallah cikamazsiniz) TS sizi yine satsinda ozaman görürüz sizin kardesliginizi. Her neyse Trabzona salladim Rizeden duyuldu, biz pasa pasa cikariz Süper Lige, seneye abiniz Trabzona koyariz, sizde aglarsiniz.

Bekle bizi Trabzon, sira sana gelecek!

doðan

Rizeye akmak ....

Tüm hafta maça gitmeyeceğim diyerek Pazar sabahı uayndığım da akşam nerde olacağımı ve başıma neler geleceğini tahmin dahi edemezdim, derken 13:00 gibi Engin SEVER in telefonında birader hadi sözü ile irkildim,klasik muhabbetimiz derken ciddi olduğunu anladığımda birader yanımdaydı derken RİZE yolunda bulduk kendimizi , Rizeden alınan istihbaratlarda sayıca bayağı taraftarımızın aktığını duydyuk ve içten içe sevindik trübün güzel olacak diye , binbir zahmetle saha ya girdiğimizde ve civarın daki manzarayı gördüğümde gözlerime inanamadım, camları dökük araçlar, polisin ne yapacağını bilemez hali  ve sahada kırılan havada uçuşan koltuklar... bir genç arkadaşımızında polis tarafından darp edilmesi ve kolunun kırılması da cabası olmuş olayların...

Maça başlanıldığında; Rize daha kontrollü başladı maça ve ilk atağı Ahmet şahin 'in usta ellerinde buldu , zaman zaman kontrolü ele alsak ta çokda pozisyon üretemedik ve çok fazlada pozisyon vermedik , Abdülaziz 'in yükselen grafiği topun bizde kalmasını sağlayarak defansı yıpratması ve topu taşıma çabaları her geçen gün güzelleşiyor, Hakn Bayraktar Şarap gibi , gün geçtikçe güzelleşiyor göze gelecek, Kemal tam sigorta , Murat yıldırımın çalışkanlığı ve Turgayın azmi , Zenke nin ortalarda olamaması ile ikinci yarıya başladıkki bir ara topu çevirdiğimizde Rize nin üstümüze gelemeyeceğini ayna gibi gördük , ikinci top çevirme çabalarımızada sertlikle cevap aldık , Derken Golün gelmesi ile galibiyetin tadını çıkartacaktık ki , öncesinde yaşanan gerginliğin de verdiği gazla resmen çıldırdık,
Gerginlik derken ...
Rize trübünde gözüme çarpan bir ts bayrağıyla başladı gerginlik , münferit diyeceğim ama değil, ts atkıları ile gelen bir çok insanın provekasyonuna resmen bizde geldik , Rize trübününe özellikle giren bu insanların ki kapalıda da oldukça içten içe ts li olanlarında , kötü tezahüratlara verdikleri tepkiyle ortaya çıkması ile nereye geldiğimizi şaşırmama neden olan bu atmosferde yapılacak tek şey şu tezahürü tekrarlamak oldu , BİZ NE FENERBAHÇELİ NEDE TRABZONLUYUZ....... ÖLÜMÜNE SEVDALI BİZ SAMSUNSPORLUYUZ.....
İnce değil direk kalın mesaj yerine gitmiştir...sonrası basında ve tv de yayınlanan tüm güzel görüntülerle sabit zahten...
Çıkan olaylar ve kırılan koltuklar nedeniyle umarım saha kapatma cezası almayız .... Altay maçında sahamız da yapacağımız trübün güzelliğini bizden esrgemeyin....

erkutdem55

Alıntı yapılan: doğan - 20 Aralık 2010, 21:33:41

BİZ NE FENERBAHÇELİ NEDE TRABZONLUYUZ....... ÖLÜMÜNE SEVDALI BİZ SAMSUNSPORLUYUZ.....

King Of The North

Hakemin asistiyle bu ş...sizlere gol atmak daha güzel oldu, trabzon-rize ortaklığını çimlere gömdük.Tv'den izledim gözümü ayırmadan, adamlar 53.dakikada bile mıçtılar bu ne ya dedim, bizim 55.dakika daha iyi geldi valla.Şuna kesinlikle yürekten inanıyorum ki: Samsunspor tribünleri çağ atlamıştır. Geçen yıllardaki gibi kopan takımlar olmayınca 27 puanla zirvede yer bulduk. Devre arası da iyi geçer artık, en az 1 ay gururla gezeriz,atkımızla, polarımızla, beremizle Ankara sokaklarında...

doðan

Haaa bide TAKLA ATSANA TAKLA TASANA ÜMİT KAYIHAN TAKLA ATSANA ::::

cem

en net duyulan İ...NE TRABZON OLAMAZSIN ŞAMPİYON tezauratıydı çok güzeldi çokta hoşumuza gitti........

erkutdem55

Alıntı yapılan: cem - 20 Aralık 2010, 21:44:08
en net duyulan İ...NE TRABZON OLAMAZSIN ŞAMPİYON tezauratıydı çok güzeldi çokta hoşumuza gitti........

Bu tezahüratları çok özlemişim.Yavaş yavaş i.ne Travzanla ilgili hoş(?) tezahüratları raftan çıkarma vakti geliyor.Seneye çooooook lazım olacak.

King Of The North

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 20 Aralık 2010, 21:45:40
Bu tezahüratları çok özlemişim.Yavaş yavaş i.ne Travzanla ilgili hoş(?) tezahüratları raftan çıkarma vakti geliyor.Seneye çooooook lazım olacak.
Alıntı yapılan: cem - 20 Aralık 2010, 21:44:08

kuzey55

Burak

Burak

Bunlarda en seveceğiniz videolar diğerleride gelecek  :D   +18 küfür içerir  ::)

rize - SAMSUN 2

rize - SAMSUN 1

King Of The North

Bizim işimiz yok Bank Asyada, çıkıp şu dürzülerin defterini dürelim, biz yokuz diye şampiyon olacaklar nerdeyse, kaldıramam bunlar şampion olursa, 3 ezik de, bunlar da şampiyon olmasın kim olursa olsun...

King1965

ofofofofof su macı unutamıcam ölümüne samsunsporluyum arkadas tabutuma samsunspor bayragı koydurup ole gıdıcem ulan.. kefenım de kırmızı beyaz olsa guzel olur ..  8) 8)