Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

lucarelli

Turuncu

Resimler

Diğer fotolar burak abide

edmontdante

Şu armayı içeri sokabilseydik ve 55 de açsaydık varya iddia ediyorum o tribünleri boşaltırlardı utanıp.
Ama mümkün olmadı.Bırak stada sokmayı yanaştıramadık bile.Zaten devasa bir şey çok kaba ve ağır.

Ollivanders

CeLiL_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Aralık 2010, 14:55:23
Bize her yer Trabzon diye bagırmakta neyin nesiydi oyle ? Allahım ya kopurmelerini gormeniz lazımdı. O kapalı nasıl ayaga kalktı oyle. :):):) Ama 61 . dakika .bne trabzon olamazsın şampiyon diye bagırıp bu tezahuratı mecburen dinlemeleri mukemmeldi :) Hayatımda bu kadar zevk aldıgım bir deplasman bilmiyorum :)
dk 61 **** trabzon olamazsın şampiyon tezahüratı hiç bişeye değişilmez  :D

Jnr.Serkan

Maçtan önce Samsun Rize el ele Samsun Rize el ele diye tempo tuttumu Rizeliler.Yoksa benmi yanlış duydum banamı öyle geldi ?

emre

mehmet yılmaz

AlıntıTaraftarlar sokaklara döküldü
Rize'de maçı izlemeye giden Samsunspor'lu taraftarlar maçın bitiminde büyük sevinç yaşarken, Samsun'da da tablo farksızdı.

Çaykur Rizespor maçını TRT kanalından izleyen Kırmızı-Beyazlı taraftarlar maçın bitiminde büyük bir sevinç yaşadılar. Müsabaka hakeminin bitiş düdüğünün ardından caddelere dökülen Samsunspor'la taraftarlar ellerindeki bayraklar sallarken ve atkılarla tezahürat yaparak galibiyeti kutladılar. İstiklal caddesinde toplanan Kırmızı-Beyazlı taraftarlar bir yandan tezahürat yaparken diğer yandan da araçları ile galibiyeti kutlayan taraftarlara katıldılar. Uzun kuyruklar oluşturan Kırmızı-Beyazlı taraftarlar sevinçten dört köşe oldular.

Gazete Arena

şehir iyice havaya girdi, deplasman yapanı, yapamayanı... Herkes ilgli artık!

Jnr.Serkan

Dartagnan

yok abı yok TD de o tarvzanlı ı.... oldugu baslıga bakmayacagım ... :gooolll  ----->   rize_x

babasamsunlu

Onlar el ele gezmeyi çok severler...
Topçularınada aşılamaya çalışıyorlar demekki  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

jean

_SoN_

Bu sene süper ligdeyiz arkadaşlar allahın izniyle merak etmeyin,dün maçın ilk yarısında dedim bu maç bizim diye,çocuklarda inandı artık,bu sene süper ligdeyiz .

Serkan

BEnİ BanLADIlar küfür bİLE eTMEdeN yazmayalım oraya...!

Turuncu

Maçı hakettik çok gol pozisyonuna girdik hala gözümün önünden gitmiyor muratın ne yapmaya çalıştığı.Aziz'in kaçırdıkları zenke vs.

Ben bizim takımda 3kişiyi değişmem Ahmet şahin , kemal ve hakan bayraktar takımın kilit adamları.

Rizeliler için çok dencek şey var ama abilerimizin de yazdığı gibi Trabzon yalakaları.

55dk unutmayacam ciddiden stad inledi .Hemen ıslığa başladılar.Birde i.... trawzan olamazsın şampiyon tezahüratı