Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

55.hakan

Çubuklu formalarımız çok güzel görünüyordu bu arada  >l<

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x dakikalar 82'yi gösterdiğinde rizelilerin hali bir başka oldu zenkenin golü adeta soğuk duş aldırdı  maçı izlerken  bizim otobüsün camını kırmışlar adiler samsuna gelin size ne olacak o zaman belli olur gerçi ligin son haftası korkudan gelmezler  samsunspor_x

Forvetim

kendi stadında başka takım lehine şampiyon tezahüratları ve sallanan bayrak flamalar,, ne kadar üzücü ve acı veren bir durumdur kimbilir, çok şükür Samsunporluyum

mehmet yılmaz

Çok güzel br deplasman galibiyeti oldu gerçekten de...
Bundan sonra  çok ciddi saçmalıklar yapmazsa yönetim ve teknik heyet, doğru tercihlerle ait olduğumuz lige döneriz bence.

AlıntıMaç sonunda olay çıkardıkları gerekçesiyle 70 Rizespor taraftarı polis tarafından gözaltına alındı.

Maç sonunda stadyumdan ayrılan bazı Rizespor taraftarları ellerinde taşlarla birlikte sahil yolu boyunca belirli aralıklarla toplandı. Polis grupları dağıtarak müdahale etmeye çalıştı. Ancak taraftar grupları dağılmayınca polis gözaltı işlemine başladı. Polis panzerlerinin su sıkarak dağıtmaya çalıştığı taraftarlardan 48'i Cumhuriyet Polis merkezinde, 22 'i ise Tophane Polis Merkezinde olmak üzere 70 RizeSporlu taraftar gözaltına alındı.

Polis Samsunspor takım otobüsü ile taraftarların geçişi sırasında olağanüstü güvenlik önlemleri aldı. Yol boyunca karayolu kenarları ve üst geçit üzerleri özel harekat polisleri ve çevik kuvvet ekiplerince tutuldu.

FaTiH_HaN

Kalparı çok eleştirdik haklı olarak halada gitmesinin hayırlı olacağını düşünüyorum. ama ilk yarı karnesi ile kalpar yerini sağlamlaştırdı. Zaten kazandığımız sürece sorun yok. ama ikinci yarı kaprislerinden, ramiz dayı gibi planladığı oyunlardan vazgeçmesi lazım. futbolcuyu kazanmayı bilmiyor. artık cenk, anıl gitti onlara yapacak fazla bişe kalmadı istatislikler hocayı haklı çıkardı. inşallah takımdaki diğer oyuncuları küstürmez. takımdaki huzur bozulduğu an ne olduğunu anlamadan sıralamada altlara düşeriz.

binikalamadım

inanır mısınız aklım hala güngören maçında o maçı alsalardı ne keyifli olacaktık şimdi

cany

Alıntı yapılan: binikalamadım - 20 Aralık 2010, 13:35:10
inanır mısınız aklım hala güngören maçında o maçı alsalardı ne keyifli olacaktık şimdi

orası öyle haklısın ama çok da takılmamak lazım oralara...her takımın vardır öyle düşüncesi..şunu yensek şurdaydık, berabere kalsak burdaydık falan diye...benim de aklıma geliyo ama takmayalım kafaya...1 puan gerideyiz daha 17 maç var..bu sene çıkacaz inşallah

seckin55

Ollivanders

Bize her yer Trabzon diye bagırmakta neyin nesiydi oyle ? Allahım ya kopurmelerini gormeniz lazımdı. O kapalı nasıl ayaga kalktı oyle. :):):) Ama 61 . dakika .bne trabzon olamazsın şampiyon diye bagırıp bu tezahuratı mecburen dinlemeleri mukemmeldi :) Hayatımda bu kadar zevk aldıgım bir deplasman bilmiyorum :)

sadece55

Hapay yine Altay maçında saha kapanacak gibi kardeşim sende var bir bahtsızlık

GökhanÇağlar

ibneler emin kar ın arabasından ne istemişler şerefsizlerr..herşeye ragmen iki ******* takıma birden koymak güzell ;)

edmontdante

İki hata var.Birinicisi taraftar 45 dakika değil 2 saat 15 dakika tribünde bekletildi.Bunu kim nereden uyduruyor ve yazıyor anlamıyorum.Ayıptır
İkincisi karşıdan çekilen fotoda henüz tribün tam şeklini almamış durumda.Maçın başlamasına yakın tribüne giren çok sayıda kişi oldu biz de dahil.

edmontdante

Rizeliler boşuna konuşup duruyorlar.
1-Stadyumda  her şey vardı.ses bombası-meşale-torpil-taş vs vs
2-Rize emniyeti bence tamamen beceriksizdi.
3-Stad yapmışlar ama ne adam gibi bir girişi var ne de çevre düzenlemesi.Her taraf dere taşı dolu.Bu yetmiyormuş gibi bizim otobüsleri açık hedef haline getirdiler.
4-Takımları liderken tribünler boş (Kaldı ki sanırım bu en çok oldukları maçtı)
5-Bir tane adam akıllı tezahurat yapamadılar.
6-Kendilerine değilde ts ye sövünce çıldırmak neyin nesi.

Bunca ayıbın içinde hala konuşabiliyorlar ya utanmadan pes vallahi

King1965

bızım stat neden kapansın kardesım :D Sızde yaaa en kötu ceza alırız .. adamlar meşale yaktılar onlarınkı kapanır ses bombası attılar onlarınkı rahat kapanır .. en kötu 2 mac beklıorum onlar ıcın