Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

55erhan55

biz ikisinide aradan çıkardık hem rize hem samsun trabzona daha ölmediğimizi gösterdik......

AhmetDenizci

King1965

uy aha :D Rizeye taktık o serefsızlerın atmıs oldugu taslar o tas var ya o tas onu alınnnnnnn ..... gerısını sız anladınız adı serefsız  rize_x rize_x rize_x

Recep

ne güzel de oluyırda ohhhhhhhh ohhhhhhhhhhh
rizeyle trabzona koyması >l< >l< >l< >l< >l< samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

forza_devil

çiftlikde şenlik varmış acele fotolar bekleniyoo.. gurbet özlemi cekiyorum
samsunspor_x samsunspor_x

liseliler

cemalettin6136 dakika önceSakıncalı Yorum
Rize almalıydı bu maçı maçta .bne Trabzon olamasın şampiyon diye bağıran samsunluları kınıyorum. Onlara karşı şampiyon Trabzon diye stadı inleten Rizesporlulara teşekkür etmeyi de boorç bilyorum ve de bundan sonraki bütün İstanubldakii maçlarına gideceğim veya gitmeye çalışacağım. İnşallah bu sene lider bitirirler seneye süper lige çıkarlar. İnşallah Ordu da çıkar ama Samsun için aynı temenniyi güdemiyoruz

sporx den alıntı...saldırınn

Mustee13

Gol bal falan değildi bence. Zenke boş kaleye atsa anlıcam ama çok güzel bir gol vuruşu yaptı.

Derya

bu galibiyetin sevincini yaşamakla meşgulken ne gerek var uğraşmaya hooooooooooooşt desek yeter

Serkan

liseliler

mehmet yılmaz

müttefik kuvvetlere bastık bu akşam...

AlıntıSamsunspor'umuz, Trabzonspor taraftarının da destek verdiği rakibi Rizespor'u Zenke'nin golü ile deplasmanda 1-0 mağlup etmeyi başardı.

Rizeli taraftarlar takımlarının liderlik maçı olmasına rağmen yine büyük boşluklar bıraktılar statlarında. Samsunspor taraftarımız ise bize ayrılan bölümü tamamen doldururken maç sonunda üç puanın sevinci doyasıya yaşandı. Bu arada Rizeli taraftarlar maç öncesi ve sonrasında taraftar otobüslerimizi ve tribünlerimiz taş yağmuruna tuttular.

Oyunun genelinde üstünlüğü elinde tutan takımımız aradığı golü 82. dakikada Simon Zenke ile buldu ve puanını 27'ye çıkararak devreye liderin sadece 1 puan gerisinde girmeyi başardı.

ÇAYKUR RİZESPOR: 0 - SAMSUNSPOR: 1

Stat: Yenişehir

Hakemler: Bünyamin Gezer  , Nihat Mızrak   , Mustafa Sönmez   

Ç. Rizespor: Ramazan   , Volkan   , Yunus    (Dk. 90 Şahin ?), Sezer    , Ercan   , Koray    , Ayman   , Erkan   , Çağrı    (Dk. 79 Serkan  ), Mehmet Al   , Clement   (Dk. 64 İlyas   )

Samsunspor: Ahmet   , Kenan   , Kemal   , Adem   , Orhan   , Turgay    , Murat   , Abdülaziz    (Dk. 89 Mustafa ?), Zenke     (Dk.90 Hakan Vural ?), Hakan Bayraktar   , Agbetu    (Dk. 81 Sinan  )

Gol: Dk. 82 Zenke (Samsunspor)

Sarı Kartlar: Dk. 32 Ayman, Dk. 90 Koray (Ç. Rizespor)

Recep

55erhan55

Serkan

Alıntı yapılan: recep55 - 19 Aralık 2010, 22:53:05
ayıp ayıp lütfen böyle argo kelimeler kullanma ;D ;D
GEÇİRDİK GEÇİRDİK :D

Abi zor tutuyorum kendimi (=